Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN) > Sırtı-Seğirtme

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-03-2011, 19:20   #81
Raif Yelkenci
Kaptan

Raif Yelkenci kullanıcısının avatarı

Seni gönülden tebrik ediyorum Mustafa bu genç yaşta bu ustalığa ancak şapka çıkartılır ve kutlanır gözümüzü şenlerdirdin teşekkürler kardeşim ve mutluluklar.
Sponsored Links
Eski 07-03-2011, 10:23   #82
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Raif Yelkenci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Seni gönülden tebrik ediyorum Mustafa bu genç yaşta bu ustalığa ancak şapka çıkartılır ve kutlanır gözümüzü şenlerdirdin teşekkürler kardeşim ve mutluluklar.
Raif abi teşekkür ederim gerçekten bilgilenmek topladığın bilgileri haftalarca farklı farklı uygulamak kolay olmadı teşekkür ederim tekrardan iyi günler hoşçakalın ...
Eski 07-03-2011, 18:59   #83
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Mustafacım paylaşım ve sunum için çok teşekkür ederim.Düşünüyorumda o canavarla nasıl baş ettin?Walla tebrik ederim.Daha nice trofelerini görmemiz dileklerimle.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-03-2011, 11:03   #84
musty
Kaptan

Alıntı:
paşalı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mustafacım paylaşım ve sunum için çok teşekkür ederim.Düşünüyorumda o canavarla nasıl baş ettin?Walla tebrik ederim.Daha nice trofelerini görmemiz dileklerimle.
Turgay abicim teşekkür ederim ben bu canavarları tutmadan inan Turgay abicim rüyalarımda yakalıyordum gerçeği anlatılmaz çok dinledim sırtıcı büyüklerimden anlatırken bile sanki yaşıyorlar o anı sende sanki dinlerken yaşıyormuşsun gibi niceleri inşallah Turgay abicim darısı herkesin başına hoşçakalın ...
Eski 26-05-2011, 13:01   #85
muratdogan
Kaptan

Alıntı:
musty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tesekkrum ederım salih abı kullandıgım takım bıldıgımız rapala 2-3 kg arasında kursun kullanıyorum yerıne ve kafama gore

Selamlar elinize sağlık güzel av olmuş.
Kullandığınız TAKIM (Misina , Rapala Türü) ve MERA hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
İzmirde açıkçası yeniyim ve kafamda tasarladığım bazı projeler var fakat bu işi yapmış ve yakalamış dostların bilgi ve tavsiyelerine çok ihtiyacımız var.Sizler sayesinde bilinçli bir av yapma imkanı yakalamış olacağız kısmet olursa.

RASTGELE .....
muratdogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-2011, 15:31   #86
musty
Kaptan

Alıntı:
muratdogan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selamlar elinize sağlık güzel av olmuş.
Kullandığınız TAKIM (Misina , Rapala Türü) ve MERA hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
İzmirde açıkçası yeniyim ve kafamda tasarladığım bazı projeler var fakat bu işi yapmış ve yakalamış dostların bilgi ve tavsiyelerine çok ihtiyacımız var.Sizler sayesinde bilinçli bir av yapma imkanı yakalamış olacağız kısmet olursa.

RASTGELE .....
teşekkür ederim murat bey 3. sayfaya bir göz atarsanız kullandığım takım kombinosyanu orada mevcuttur hoşçakalın ...(Erol abinin bilgilerinden sırtı yapmak için formumuzda mevcuttur yararlı olaçağını düşünüyorum bende oradan ilk yola çıkmıştım...)

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları