Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-03-2010, 19:51   #61
CEMAKO
Tayfa

Arkadaşlar merhaba
ismim cem çeliker 1975 doğumluyum
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker
Sponsored Links
Eski 25-03-2010, 21:58   #62
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Alıntı:
CEMAKO tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker
Cem yol için ayrıntılı bir rapor hazırlanacak
Eş ve çocuklarla tabiyki gelebilirsin çünki biz bir aileyiz ve böyle etkinliklerlede sanal ortamdaki birlikteliğimizi real ortama taşımış olacağız.
daha tedaylı bilgiler tabiyki yönetici arkadaşlar bildirecektir ...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adolomorola Çevrimdışı  
Eski 26-03-2010, 18:12   #63
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
CEMAKO tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
Saygılarımla
cem çeliker
cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabiliryem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız
aile ile katılım dahada güzel olacaktır bende ailece gelmeyi düşünüyorum

teşekkür ederiz
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı  
Eski 27-03-2010, 03:26   #64
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabiliryem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız
aile ile katılım dahada güzel olacaktır bende ailece gelmeyi düşünüyorum

teşekkür ederiz
Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Eski 27-03-2010, 20:30   #65
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...
anıl ben sana özel servis ayarladım vıp..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları