Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-04-2010, 16:40   #11
ocaklar
Çımacı

ocaklar kullanıcısının avatarı

çok.güzel.bir.organizasyon.oldu.emeği.geçen.herkes e.teşekkür.ederim.
ocaklar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-04-2010, 17:39   #12
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Öncelikle bu organizasyonu düzenlemek için tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Dostluk,arkadaşlık ve aile çerçevesi içinde geçen çok güzel bir hafta sonu yaşadık ailecek.
Böyle etkinlikleri her zaman desteklemişimdir ve desteklemeyede elimden geldiğince devam edeceğim.
Sözü fazla uzatmayım resimleri hazırladım ve resimlerle sizleri baş başa bırakıyorum...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Sahil bom boş
Eeee ben cuma gecesi ilk gelenlerden olunca cumartesi sabahı malum..
Seyit bu fırsatı değerlendirdi ve Mercanı kaptı tabi

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

Bu mesaj en son " 26-04-2010 " tarihinde saat 18:51 itibariyle adolomorola tarafından düzenlenmiştir....
adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 18:17   #13
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

katılımda bulunan herkese ayrı ayrı ayrı ayrı teşekkür ederim.kendi adıma söylüyorum o gün dünyanın en mutlu kişisi bendim.
herkesin mutlu olduğunu hepimizin hiç bir çıkar gözetmeden orada olduğuna şahit oldum

katılan dostlarıma binlerce kere teşekkür ederim

aynı zamanda organizasyona katılamayıp bizlere destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim.

tanıştık dost olduk güzel sohbetler yaptık balıkta tuttuk
balık bahane dostluk ve muhabbet şahane

Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 18:29   #14
onder 35
Çımacı

onder 35 kullanıcısının avatarı

herşey çok güzeldi birçok kişiyle tanıştık ve ben çok memnun oldum tekrar buluşmak dileğiyle herkese iyi akşamlar dilerim.
İşte en güzeli öyle yaşamaktır !!!!

önder albaş
968 Balçova
onderalbas@gmail.com
onder 35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 19:30   #15
Kerem YAMAN
Çımacı

Kerem YAMAN kullanıcısının avatarı

hasan abimin dediği gibi çok değerli dostlarla tanıştık hasan abim siz gittikten sonra biz biraz daha takılmaya karar verdik bu güzel doğanın tadını çıkarmak için arkadaşlarım mangalla uğraşırken bende etraftaki çöpleri toplamaya başladım yanıma sitede oturan iki kişi geldi bana bugün yapılan orginazyonla berabermi geldin diye sordu bende evet dedim bana hasan balıkçıyı tanıyormusun dedi niye diye sorduğumda hasan bey ve ekibiyle tanışmayı çok istiyorlarmış bende daha 20 dakka önce gittiler dedim 20 dakka önce gelseydiniz yetişirdiniz dedim işleri dolasıyla izmire gitmişler oyüzden yetişememişler sonrada bana şu cümleyi kurdular keşke herkes rasgele ailesi gibi temiz ve düzgün bir şekilde burayı bıraksalar sizlerden ve rastgele ailesinden çok memnunuz herdaim burası sizlere ve ailenize açıktır deyip selamlarını söyleyip gittiler

09,04.1984 izmir çamdibi 0.RH +
Kerem YAMAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 20:22   #16
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

organizasyona emeği geçen herkesi kutlarım
kendim gelemesemde gönlüm sizlerleydi
fotolardan anladığım kadarıyla harika bir org. olmuş katılan, emeği geçen herkesi kutlarım
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 20:30   #17
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

orada olmak varmış..
muabet ve sohbete katılmak ailecek tanışmak ne güzel olurdu..
emeği gecen abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürler..
bu son organizasyonun son olmaması dileğiyle büyüklerimin ellerinden küçüklerim de gözlerinden öpüyorum

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 21:19   #18
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Harika bir gece ve gündü. Hani anlatılmaz yaşanır derler ya öyle bir organizasyon oldu.
Organizasyonu kendi gözümden şöyle uzun uzun anlatacağım ama bu sayfaya sadece fotoğrafları koyacağımızdan dolayı sadece nacizane bir mırmır çektim onun fotoğrafını koyuyorum
(balığın gözünün içine nerde kaldın be oğlum diyerek baktığımdan objektife bakamamışım )

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 21:24   #19
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Kerem YAMAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hasan abimin dediği gibi çok değerli dostlarla tanıştık hasan abim siz gittikten sonra biz biraz daha takılmaya karar verdik bu güzel doğanın tadını çıkarmak için arkadaşlarım mangalla uğraşırken bende etraftaki çöpleri toplamaya başladım yanıma sitede oturan iki kişi geldi bana bugün yapılan orginazyonla berabermi geldin diye sordu bende evet dedim bana hasan balıkçıyı tanıyormusun dedi niye diye sorduğumda hasan bey ve ekibiyle tanışmayı çok istiyorlarmış bende daha 20 dakka önce gittiler dedim 20 dakka önce gelseydiniz yetişirdiniz dedim işleri dolasıyla izmire gitmişler oyüzden yetişememişler sonrada bana şu cümleyi kurdular keşke herkes rasgele ailesi gibi temiz ve düzgün bir şekilde burayı bıraksalar sizlerden ve rastgele ailesinden çok memnunuz herdaim burası sizlere ve ailenize açıktır deyip selamlarını söyleyip gittiler
kerem kardeşim sekiz kişilik gurubunla bizlere katılman beni gerçekten çok mutlu etti.
öncelikle sana ve ailene daha sonrada seninle birlikte katılan sevgili kardeşim ahmete , ailesine ve marketini o gün açmayan babasına, uğur kardeşim ve ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
kerem kardeşim karareis site yönetim başkanı sevgili mesut abimiz seninde gördüğün gibi yanımıza geldi ve verdiği sözü duydun
birdahaki organizasyonu karareis sitesi ile orteklaşa yapmamızı önerdi yanında birde söz verdi siz isteyin ben buraya tuvalet ve su temin ederim yeterki rastgelsin ailesi gibi dürüst temiz ve doğa koruyucuları olsun böyle insanlar için sitemizin sakinleri bile yardımcı olabilir dediğini

biz elimizden geleni yaptık gereken buydu bizler kendimizi yaptıklarımızla sevdirdik
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 21:35   #20
Denizkızı35
Kaptan

Denizkızı35 kullanıcısının avatarı

Organizasyonda emegi gecen herkeze çok teşekkürler.
Biz bu organizasyonda fazla kalamadık ama bulunduğumuz zaman zarfında çok değerli dostlarla tanıştık.
Çok güzel vakit geçirdik.Bu güzelliklerin devamını dileriz.
0506 854 17 22
Kalpleriniz Mutlulukla Oltalarınız Balıkla Dolsun
Denizkızı35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları