Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-05-2010, 14:00   #1
brkknc
Tayfa

brkknc kullanıcısının avatarı

Varsayılan Ildırı gece avı..

Selamlar, kısmetse bu hafta sonu c.tesi gecesi Ildırı`dan gece balığa çıkacağız. Bu konuyu açmamın nedeni şu ana kadar çevremde konuştuğum herkesin gece avı hakkında farklı görüşleri olması. Biz özellikle tam ay olması sebebi ile bu tarihi seçtik. Bir kısım arkadaşım balık olmaz derken (kendileri dalgıç) bazıları olur demekte. Bende bu işe emek verenler olark sizlerinde fikirlerini almak istedim zira anlaşılacağı üzere bu benim ilk gece avım olacak. Herkese hayırlı günler dilerim..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
brkknc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-05-2010, 15:45   #2
Kerem YAMAN
Çımacı

Kerem YAMAN kullanıcısının avatarı

ben genelde kıyı avı yapıyorum benim düşüncem tam ayda balık daha yiyici oluyor bunun tecrübesini yaşadım bence güzel bir av günü geçirirsiniz misinanız sağlam iğneniz keskin olsun rastgele

09,04.1984 izmir çamdibi 0.RH +
Kerem YAMAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-05-2010, 15:58   #3
brkknc
Tayfa

Alıntı:
Kerem YAMAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben genelde kıyı avı yapıyorum benim düşüncem tam ayda balık daha yiyici oluyor bunun tecrübesini yaşadım bence güzel bir av günü geçirirsiniz misinanız sağlam iğneniz keskin olsun rastgele
sağol inşallah iyi bir av olur hayırlı günler dilerim..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
Eski 26-05-2010, 17:50   #4
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Alıntı:
brkknc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selamlar, kısmetse bu hafta sonu c.tesi gecesi Ildırı`dan gece balığa çıkacağız. Bu konuyu açmamın nedeni şu ana kadar çevremde konuştuğum herkesin gece avı hakkında farklı görüşleri olması. Biz özellikle tam ay olması sebebi ile bu tarihi seçtik. Bir kısım arkadaşım balık olmaz derken (kendileri dalgıç) bazıları olur demekte. Bende bu işe emek verenler olark sizlerinde fikirlerini almak istedim zira anlaşılacağı üzere bu benim ilk gece avım olacak. Herkese hayırlı günler dilerim..
Bu konu ve şema sana yardımcı olur kanısındayım Burak
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

Bu mesaj en son " 26-05-2010 " tarihinde saat 17:54 itibariyle adolomorola tarafından düzenlenmiştir....
adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-05-2010, 18:10   #5
brkknc
Tayfa

sağol Öner çok enteresan ve faydalı bir yazı daha önce hiç solunar olayını duymamıştım, tablodan anladığım kadarıyla bizim gittiğimiz akşam doğru zaman, iş kısmete kalıyor artık, sağlıcakla kal..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
Eski 26-05-2010, 18:28   #6
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
brkknc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
burak biladerim nasip diyelim.yıllardır bende kıyıdan gece ve gündüz avı yapıyorum.dolunay olunca daha bir iştahlı oluyor balıklar ama yinede nasip demek en mantıklısı.yer hareketleri olabilir veya olmasına yakın dır bu olaylar balığın yem yeme iştahını kapatabilir.

herne olursa olsun sizlerin keyfi bozulmasın inşallah gönlünüzdeki balıklar oltanıza denk gelir

rastgelsin
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-05-2010, 19:08   #7
aacaipman
Çımacı

Burak Merhaba
Tecrubelerime dayanarak dolunayda guzel bir av yapabileceginizi dusunuyorum,ertesi gunu av olmaz bildigim kadari ile,yanlissam buyuklerim duzeltsin lutfen...keyifli avlar dilerim
05553878838
aacaipman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-05-2010, 19:09   #8
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Burak abi evet genel olarak dolunay da balık daha iştahlı olduğunu söylerler.... Ben bir kaç defa hava berrak gökyüzünde ay ışıl ışıl yusyuvarlak bir şekilde av yaptım .... Fakat değil bir tane vuruş bile alamadığım zamanlar oldu....Kaldı ki rüzgarda tam istediğim yönde olsa bile farketmedi....Hani hep diyoruz ya balık işi nasip işi diye .... Kısmetse zaten oltalar doluyor.... Allah bereketli bir av nasip etsin abi....sağlıkla selametle rastgelsin...
MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-05-2010, 19:24   #9
brkknc
Tayfa

Alıntı:
Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Burak abi evet genel olarak dolunay da balık daha iştahlı olduğunu söylerler.... Ben bir kaç defa hava berrak gökyüzünde ay ışıl ışıl yusyuvarlak bir şekilde av yaptım .... Fakat değil bir tane vuruş bile alamadığım zamanlar oldu....Kaldı ki rüzgarda tam istediğim yönde olsa bile farketmedi....Hani hep diyoruz ya balık işi nasip işi diye .... Kısmetse zaten oltalar doluyor.... Allah bereketli bir av nasip etsin abi....sağlıkla selametle rastgelsin...
Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
burak biladerim nasip diyelim.yıllardır bende kıyıdan gece ve gündüz avı yapıyorum.dolunay olunca daha bir iştahlı oluyor balıklar ama yinede nasip demek en mantıklısı.yer hareketleri olabilir veya olmasına yakın dır bu olaylar balığın yem yeme iştahını kapatabilir.

herne olursa olsun sizlerin keyfi bozulmasın inşallah gönlünüzdeki balıklar oltanıza denk gelir

rastgelsin
Alıntı:
aacaipman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Burak Merhaba
Tecrubelerime dayanarak dolunayda guzel bir av yapabileceginizi dusunuyorum,ertesi gunu av olmaz bildigim kadari ile,yanlissam buyuklerim duzeltsin lutfen...keyifli avlar dilerim
Arkadaşlar sizlerin tecrübeleri avla ilgili endişelerimi giderdi. İyi niyet temennileriniz için çok teşekkürler artık ya nasip diyorum, genede balık avı ile ilgili öğrenilecek bir hayli konu varmış, siteyi inceledikçe okuduğum bilgi paylaşımlarından bunu daha iyi anlıyorum. Biz saldım çayıra mevlam kayıra gidip dururmuşuz demekki, kalın sağlıcakla..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
Eski 26-05-2010, 19:27   #10
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

HASAN ABİM - DOGAN KARDESIM VE VOLKAN BEYE katılıyorum bereketlı bır av olacaktır bencede sımdıden rastgelsın

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları