Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-03-2007, 13:02   #41
gokseldbuga
Guest

Cevat abi, bir ara Foçada balıkçı tekneleri ile gezi tekneleri arasında bir sorun olmuştu bu konuda, profesyönel balıkçı teknesi para ile amatör balıkçı taşıyamaz fakat SG gelir de sorarsa, bu benim ahbabım , eşim dostum deyince karışmadıklarını okumuştum. Aynı şekilde gezi teknesi lisansı bulunan tekneler de balıkçılık turları düzenleyemez diye , balıkçı tekneleri karşı çıkmıştı, sonuçta ne oldu bilemiyorum
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-03-2007, 14:32   #42
Rauf
Guest

Alıntı:
cevat2 tafarından gönderildi
iyide rauf abi biz sana misafir geldik 3 kişi bizi balığa çıkardın senin tekne liman kağıdında kişi sayısı varmı bunu s.g soruyormu farzet 4 kişi avlanıyoruz alanyada amatör balıkçı belgesini taşımak zorundada değiliz benim merak ettiğim konu bu bir arkadaşın teknesine binerken sayıya bakmak lazımmış tekne kağıdında 2 yazıyorsa avlanamıyormuşsun 3 kişi ,5.5mt altında ise ne tür belge lazım tekne için
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Konuyu tam anlamamışım yukarda benim teknenin özel tekne belgesinde belirttiği üzere dört kişi taşıyacağı belirttilmiş sürücü dahil(azami) birde bu belgenin arkasında yazılı teccisat bölümü var buna göre eğer ben im teknede dört kişi bulunursa o zaman 4 tane can yeleği bulundurma mecburiyeti vardır birde ışıklı 20 metre salvolu can simidi.diğer bulundurulması gerekli şeyleri yazmıyorum .bu yazdıklarım sadece teknedeki insanlarla ilgili bölüm merak edenlere duyurulur.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-2007, 21:40   #43
eşref sürek
Tayfa

arkadaşlar konu başlığına göre katılımcı olayı gercekten bir sorun bu her yer için gecerli sitenizin muhabbeti güzel elimden geldiğince katılımcı olmaya çalışıyorum herkese rastgele
Eski 16-03-2007, 23:46   #44
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Katılımdan dolayı hepinize teşşekkür ederim.
Eski 17-03-2007, 00:02   #45
cevat2
Kaptan

cevat2 kullanıcısının avatarı

rica ederiz adnan bey biz hep buradayız
Yer:İSTANBUL
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
cevat2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2007, 21:45   #46
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Evet hep buradayız. ama bazen denk gelemiyoruz. yani konuları okumakta geç kalıyor yada gözden kaçırıyoruz. Ama balık dostları olarak gönüllerimiz hep birdir. İşte bu dostluk ve sevginin bozulmaması dileğimle herkese sevgi ve saygılar sunarım.
Eski 02-04-2007, 16:28   #47
erdekli yücel
Oltacı

selam mutı ben erdekli yucel soruna cevap hangi limana baglı oldugu uzerın de atıyorum (10 TG 001) anlamı sudur 10 nun annlamı su balıkesır tg nın anlamı trol ve gırgır 001 de liman defterine kayıtlı oldugum serı numaramdır hadi rasgele
14:08:1977
(MAİL)yucel_kinali@hotmail.com
erdekli yücel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-2007, 18:51   #48
erdekli yücel
Oltacı

abicim valla ne yalan söyleyeyim ben bu siteye yeni üye oldum yazdıklarımıza cevap gelmeyince insanın iştahı kaçıyor
14:08:1977
(MAİL)yucel_kinali@hotmail.com
erdekli yücel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-2007, 19:21   #49
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

yücel arkadaşım yazdıklarına cevab vermeme gibi bir durum söz konusu olmaz.elbetteki okuyup ta ilgi çekenler cevabını verecekler belkide yeni sorular yönelticeklerdir.önemli olan konulara çeşitlilik katmak bu okuduğum konuda ise sanırım son noktayı sen koymuşssun zaten gerekli cevabı vermişsin merak etme teşekkürü hakkedene verirler.arkadaşım bildiğin başka diğer konularlada bizi aydınlatmaya devam edersen adıma sevinirim.öyle hemen küsüp kaçmak olmaz zaten konununda başlangıcı bu.hepimiz çalışan insanlarızki malumunuz bazen vakit bulamıyoruz.lütfen biraz daha sabır.... görceksin çok daha fazla paylaşımlarımız olacak... bu arada foruma girişlerde sorun olduğunuda göz ardı etmeyelim arkadaşlarımızın konu üzerinde çalışmaları nın devam ettiğini okudum..saygılar...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-2007, 20:24   #50
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Sevgili yücel kardeşim. Öncelikle senin yazılarına arkadaşında söğlediği gibi ilgisini çeken arkadaşlar cevap yazacaklardır.Sanırım sitenin başındaki diyer konulara bakmıyorsun.paylaşımlarını bekliyoruz.saygı ve sevgilerimle
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları