Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-02-2010, 08:52   #11
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Orçunum güzel ve keyifli bir gün geçirmişsiniz .
Ellerine sağlık klipte 10 numara olmuş
Paylaşım için teşekkürler.

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-02-2010, 09:58   #12
muratbaykent
Kaptan

muratbaykent kullanıcısının avatarı

Takımdaki herkes resimlerdende anlaşıldığı üzere çok mutlu ve keyifli.Önemli olan insanın sevdiği dostlarıyla birlikte güzel vakit geçirebilmesi değilmi.Herkesi tebrik eder birdahaki birlikteliğinizin bol paşalı geçmesini dilerim arkadaşlar.

Murat Baykent / İzmir / Çeşmealtı
16.06.1970
B+
muratbaykent Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 11:03   #13
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ofturkol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Uzun zaman sonra, havanın güzel olduğunu görür görmez Paşa Team olarak hemen ekibi topladık ve ava gittik. Feyk yediğimizi bu gün anladık. Avı kısıtlı bir macera oldu bizim için. Uzun zamandır beraber olamadığımızdan oldukça zevkli zaman geçirmemie fırsat oldu.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.
orçun çok güzel bir klip olmuş eline emeğine sağlık
balıksızda olsa fark etmiyor yinede tavalık balıklarımızı aldık
sohbetide eğlenceside güzeldi

eeee nede olsa PAŞA TEAM farkı
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 13:47   #14
The Lunatic
Kaptan

The Lunatic kullanıcısının avatarı

Paşa Team güzel bir macare yaşamış. Umarım hep böyle keyifli, güzel anlar geçirilir dostlarla birlikte.

Balık olmayışı ise şaşkınlık verici. Hasan Abi bu sene neden böyle oldu? Geçen sene bu zamanlar Paşa Team in muhteşem bir avı var ([Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]). Eski konular arasında okumuştum. Ay aynı, hafta neredeyse aynı, mevsim aynı, avlak yeri olarak da yanlış bir yere gidileceğine ihtimal vermiyorum. O vakit neden acep böyle oldu bu sene? Ben de ne zamandır eli boş dönüyorum hep Güzelbahçe'den. Sanki sualtında yaşam kalmamamış gibi.

Uğur
İZMİR-1981
Öğretim Elemanı
The Lunatic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 14:42   #15
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Alıntı:
The Lunatic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Paşa Team güzel bir macare yaşamış. Umarım hep böyle keyifli, güzel anlar geçirilir dostlarla birlikte.

Balık olmayışı ise şaşkınlık verici. Hasan Abi bu sene neden böyle oldu? Geçen sene bu zamanlar Paşa Team in muhteşem bir avı var ([Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]). Eski konular arasında okumuştum. Ay aynı, hafta neredeyse aynı, mevsim aynı, avlak yeri olarak da yanlış bir yere gidileceğine ihtimal vermiyorum. O vakit neden acep böyle oldu bu sene? Ben de ne zamandır eli boş dönüyorum hep Güzelbahçe'den. Sanki sualtında yaşam kalmamamış gibi.
abicim bu zamanda balığın az çıkması normal.o geçen seneki av aynı yerde değildi orası çok özel bir avlak orada yine balık var ama malesef oraya gitmek pek kolay değil ama nasip olursa yakın bir zamanda denicez şansımızı.
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 14:52   #16
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
the lunatic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
paşa team güzel bir macare yaşamış. Umarım hep böyle keyifli, güzel anlar geçirilir dostlarla birlikte.

Balık olmayışı ise şaşkınlık verici. Hasan abi bu sene neden böyle oldu? Geçen sene bu zamanlar paşa team in muhteşem bir avı var ([Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]). Eski konular arasında okumuştum. Ay aynı, hafta neredeyse aynı, mevsim aynı, avlak yeri olarak da yanlış bir yere gidileceğine ihtimal vermiyorum. O vakit neden acep böyle oldu bu sene? Ben de ne zamandır eli boş dönüyorum hep güzelbahçe'den. Sanki sualtında yaşam kalmamamış gibi.
serkan kardeşiminde dediği gibi avlak aynı avlak deyil işin açıkçası orası zor ve rüzgarı uygun olmadığından oraya gitmedik hem kalabalık olduğumuzdan orasıda kalabalığı kaldırmıyacak oluşundan

yani Uğur kardeşim bu hafta olmadı haftaya olur

Bu mesaj en son " 15-02-2010 " tarihinde saat 14:55 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 15:01   #17
The Lunatic
Kaptan

The Lunatic kullanıcısının avatarı

Durum anlaşılmıştır O vakit yakın zamanda güzel fotoları bekliyoruz yeni avlardan. Sevgiler

Uğur
İZMİR-1981
Öğretim Elemanı
The Lunatic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 15:08   #18
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

orcun guzzel bır vıdeo olmus paylasımın ıcın tesekkurler

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 17:32   #19
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Orçun maşallah sana ne güzel hazırlamışsın tebtıkler emeğine sağlık ilerı kı günlerde sana arkadaş getireceğim daha küçük pek korunmasını beceremez 6 yaşında havalar ısındığında senınle tanıştırmaya getireceğim ..
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları