Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Resmi Avcılık Duyuruları

Resmi Avcılık Duyuruları Sirküler, yasaklar ve benzeri konular...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-04-2006, 17:27   #1
sbasaran
Guest

Varsayılan trol ve gırgırlar

Açmış olduğum bu konu sadece site içi yorumlarla kalmamasını temenni ederek başlıyorum yazmaya.
Tüm amatör balıkçılar, deniz ve doğa dostu tüm insanlar... gelin sesimizi biz de duyuralım. nereden başlayalım, ne yapalım. mutlaka ama mutlaka sesimizi saygıdeğer büyüklerimize duyuralım.
"Rastgelsin, rastgele, şansın bol olsun" kime denir?. avlanmaya gidene... zevk için bu işi yapana... ben profesyonelce bu işi yapanlara "rastgelsin, rastgele, şansın bol olsun" demem, diyemem. bir de bizdeki profesyonelleri düşünün: kalem traşı ile açıla açıla tükenmiş, artık elde tutulacak hali kalmamış garibim öğrencinin kurşun kalemi kadar hamsiyi, sardalyeyi, kıraçayı tutanlara (katledenlere) nasıl olur da "rastgelsin, rastgele, şansın bol ola" gibi iyi dileklerde bulunabilirim ki...
Denizdeki canlıları tüketenlere, doğayı zehirleyenlere karşıyım. hadi tüm duyarlı arkadaşlar; tüm insanlar... varmısınız yanımda... yasal yollarla bu işi kökünden çözmeye. sesimizi saygıdeğer büyüklerimize duyurmaya...
Biliyorsunuz 2004-2006 av sezonu bitiyor. Bundan sonra yeni hazırlanacak olan sirküler için bir şeyler yapmalıyız. Koplaya-yapıştır mantığı güdülürse bizden sonra gelecek nesil -balık- diye bir canlıyı, başka ülkelerden ithal ederek yiyebilecek, avlanma zevkini hiç bilmeyecek.
Amatörler olarak sizlerden bu katkıyı bekliyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları