Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > İğnelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-03-2007, 10:22   #41
mufi
Guest

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Sevgili Mert, ''kahretsin'' biliyorsun benimde artık digital bir fotoğraf makinam var....Onunla evin salonunda sehpanın üstünde çektim....Akşamları eğer misafir gelmiyecekse ve benim oğlana ders takviyesi yapmıyacaksam; çeyizlerimi sererim sehpanın üstüne....Ve başlarım bir iki takım bağlamaya....
Dolayısıyla hem stres atmış hemde ilerideki günler için hazırlık yapmış olurum...
Üstelik mercankatili35 Erdal kardeşim ile Çupra dedesi Mehmet'im de benim abonem....Her ikisininde takım ihtiyacı tarafımdan karşılanıyor....

Muaffak abim, sende bir ara kemeraltı çarşına inersen, kızlar ağası civarında plastik poşet vs. satan dükkanlara uğrar isen bu ''kilitli ''denilen poşetlerden almanı tavsiye ederim.Ben 3 sene önce bir kutu aldım ama en azından elimde kalan poşetler beni daha 5 sene filan idare eder.Çünkü kutu içinde 1000 tane vardı.Ağzı kilitli olduğundan bu takımları hazırlayıp teknede o nemli ortamda bıraksan dahi etkilenmiyor.Daha önce normal poşete bağlıyordum.Teknede bıraktığımızda bir-iki hafta sonra gittiğimizde sıfır takımlardaki iğnelerin paslandığını gördük.Üstelik kutu ile alırsan çok çok hesaplı oluyor.Bilgilerine...

Sevigili Doğan'ım benim gözler eskisi kadar net göremiyor.Tahminime göre bana birde artık yakın gözlüğü lazım olacak galiba...İşte bu yüzden mümkün olduğu kadar bol çeşitli iğneli takım hep çantamda hazır olmak zorunda.Üstelik gece bir yere gittin diyelim.....El feneri yardımıyla iğne bağlayacak yaşı ben geçtim abisi......

İshakcım verdiğin bilgiye teşekkürler de..!! Hehe.. benim çantada da aynen ufak fener. ve boynumda daimi yakın gözlük ..gözlüksüz olmuyor birader...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 09-03-2007, 14:54   #42
gokseldbuga
Guest

Ben de Rauf abi gibi 1523d kullaniyorum, ufak ilaç kutularım var , iğnelerimi ve firdöndüleri onlarda saklarım
Kilitli poşet
Tam Kızlarağası hanı girişinin ( Çağlar av tarafından) karşısında, Besa adlı ufak bir dükkandan 16 cm lik uzunluğu olanın 300 tanesini 7,5 ytl ye aldım (bugün). 600 lük kutular halinde satılıyor,
bilginize
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-08-2007, 23:46   #43
ünalmusa
Tayfa

ünalmusa kullanıcısının avatarı

degerlı bılgıler ıcın tesekkurler

ünalmusa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-08-2011, 16:35   #44
OKANIL
Oltacı

OKANIL kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar hepinize bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

OKAN TİKTAŞ
17 EYLÜL 1989
İzmir/Buca & İzmir/Balçova & Karaburun/Yeniliman
Yazılım Mühendisi
Cep : 0554 327 84 99
OKANIL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları