Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-07-2007, 18:44   #1
iesencan
Tayfa

iesencan kullanıcısının avatarı

Varsayılan Merhabalar Yardım Lütfen

Arkadaşlar Ben bir sazan avcısı olarak Yurt genelinde ve internet sitelerinde Sazan Avında En çok kullanılan iğnelerden olan VMC 9284 Ün Sarı Renkli olanını bir türlü bulamadım.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca bu iğneyi daha önce kullanan arkadaşlarım varsa eğer nasıl bir iğne olduğunu ve avda nasıl işe yaradığını bilirler.Sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Ben 13 il ve internet sitelerinde bulamadım.
Eski 11-07-2007, 20:46   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

ismail hocam freediver nick li cumhur arkadaşımız sanırım bulmanız konusunda size yardımcı olabilir.
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-07-2007, 20:56   #3
iesencan
Tayfa

Serkan sağolasın, Cumhur genelde benim mesajlarımı es geçmezdi ama daha hala net i açamadı galiba ilginden dolayı ayrıca sanada teşekkür ederim.Sağolasın Kardeş...
Eski 11-07-2007, 20:59   #4
mufi
Guest

Alıntı:
iesencan tafarından gönderildi
Arkadaşlar Ben bir sazan avcısı olarak Yurt genelinde ve internet sitelerinde Sazan Avında En çok kullanılan iğnelerden olan VMC 9284 Ün Sarı Renkli olanını bir türlü bulamadım.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca bu iğneyi daha önce kullanan arkadaşlarım varsa eğer nasıl bir iğne olduğunu ve avda nasıl işe yaradığını bilirler.Sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Ben 13 il ve internet sitelerinde bulamadım.
İsmailcim canım kardeşim. neden bu kadar kendini yoruyorsun iğneler felan.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adresinde senin dediğin iğnye baktım.
yav gülüm bu kadar aramaya değmez. aynı ignenin başka markasını al olsun bitsin yav. mesela mustadın 505 i var daha ucuz. shark 39853 var crown 2505 var bunlar ucuz iğne ben hepsinide kullandım aynı şey... canım ya en son 37 38 cm lik iki sazanı tuttugum iğneyi yazıyorum ara bak resimlerine .. buda ne ya.? dersin. kullandıgım iğne mustad 1253 A/6 numara kısa saplı beyaz iğne buna 3 adet taze mısırı taktınmı iğne /miğne kayboluyor.sazan aldımı valla götürüyor hemde şamandralı olta ile..
kardeşim boş verin ..hepinize sesleniyorum şu iğne detayından vazgeçin altıda sazan üstüde. kısa saplı kalın ve saglam iğne olsun yeter normalinden 1/2 numara ufak kullanırsan zaten gırtlaktan takılıyor.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-07-2007, 21:18   #5
iesencan
Tayfa

Smile

Muvaffak abi doğru söylüyorsunda ben bahsettiğim Bu VMC 9284 Sarı Renkli iğne ile Batıda Manyak trofeler yakaladım.Dediğin gibi diğer iğnelerden de kullanıyorum fakat herhalde batıdan alışkanlık olsa gerek bu iğnenin yeri benim için bambaşka.Yaklaşık olarak 6 aydır aradım bulamadım.Artık bende senin dediğin gibi bu sevdadan vazgeçeceğim galiba.Ayrıca verdiğin iğne bilgileri içinde teşekkürler abi.Kolay gelsin
Eski 11-07-2007, 21:28   #6
mufi
Guest

Alıntı:
Muvaffak abi doğru söylüyorsunda ben bahsettiğim Bu VMC 9284 Sarı Renkli iğne ile Batıda Manyak trofeler yakaladım.Dediğin gibi diğer iğnelerden de kullanıyorum fakat herhalde batıdan alışkanlık olsa gerek bu iğnenin yeri benim için bambaşka.Yaklaşık olarak 6 aydır aradım bulamadım.Artık bende senin dediğin gibi bu sevdadan vazgeçeceğim galiba.Ayrıca verdiğin iğne bilgileri içinde teşekkürler abi.Kolay gelsin
geç babam bunları ya.. abisi.. allah aşkına hangimiz 3 ayrı markanın 3 ayrı iğnesini ama aynı model ve görüntüde olacak..
aldık ve e 3 ünüde teste tabii tutuk. çekme testine .. kırılma testine..
nerdeeee.. ve ondan sonra dedikki bu hepsinden saglamdır..
bana göre..ebelli markaların narasında fark yoktur hngisini bulursam kullanırım.
yeterki ucu sivri olsun.
bak biraz evvel sana bahsettigim 1253 müydu şu beyaz iğne en son balıkları ttugum iğne o iğne kısa saplı düz iğnedir.. kergaburnu ile agzını hafiff saga yatırdımmı oldu sana çapraz iğne. ve ben öyle yapıyorum..bulamadımmı..
y ı l l a r d ı r.. kardeşlerim.. yıllardır
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-07-2007, 07:02   #7
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:

Selam Ismail ..
sana burda bir kac link veriyorum .. sen bunlara bir bak , orada istedigin VMC 9284 Igneleri var , hem miktar hem fiati. Muvaffak abinin dedigi gibi diger ignelerden fazla bir fark yok .. hem kalitede hem görünüm ve kullanisda , ama bizler balikciyiz ... heleki o takimla bir cok senin gibi trofe yakaladiysak , ille de o olsun deriz sen bu linklere bir bak begendigin varmi ?

selamlar ..

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-07-2007, 18:20   #8
freediver
Kaptan

Varsayılan igneler

Alıntı:
Serkan sağolasın, Cumhur genelde benim mesajlarımı es geçmezdi ama daha hala net i açamadı galiba ilginden dolayı ayrıca sanada teşekkür ederim.Sağolasın Kardeş...

Ismail Abi selam agustosun 15 ine kadar biraz yogunum o bakimdan forma sIk giremiyorum.

Abi burada sari igne cok istedigin numaradan da bulunur.Sana nasil yardimci olabilirim?
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin

Bu mesaj en son " 12-07-2007 " tarihinde saat 18:25 itibariyle freediver tarafından düzenlenmiştir....
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-07-2007, 18:40   #9
iesencan
Tayfa

Alıntı:
BLACK SHARK tafarından gönderildi
Selam Ismail ..
sana burda bir kac link veriyorum .. sen bunlara bir bak , orada istedigin VMC 9284 Igneleri var , hem miktar hem fiati. Muvaffak abinin dedigi gibi diger ignelerden fazla bir fark yok .. hem kalitede hem görünüm ve kullanisda , ama bizler balikciyiz ... heleki o takimla bir cok senin gibi trofe yakaladiysak , ille de o olsun deriz sen bu linklere bir bak begendigin varmi ?

selamlar ..

Yasin ilgin için teşekkürler, konunun gereğini Muvaffak abi iyi bir şekilde yaptı.Ancak verdiğin linklerde Carmoran'ın iğneleride fena değil, onlardan burada var deneyebileceğimi ümit ediyorum.Saygılar...
Eski 12-07-2007, 18:42   #10
iesencan
Tayfa

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
Ismail Abi selam agustosun 15 ine kadar biraz yogunum o bakimdan forma sIk giremiyorum.

Abi burada sari igne cok istedigin numaradan da bulunur.Sana nasil yardimci olabilirim?
Abicim sana da selamlar.Konunun gereğini Muvaffak abim ile yaptık.İlgin için ayrıca teşekkürler, Sen Ağustosa kadar işlerini hallet ve Bildiğin üzere Ağustosun 15 inden sonra Trofe zamanı, iyi trofelerle sen bizim karşımızda ol bizde senin.Kolay gelsin kardeşime...

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları