Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Üstadlar Köşesi > Süleyman Karabulut

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-12-2009, 14:53   #1
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Varsayılan KISA GÜNÜN BEREKETİ (Adalar 2)

Arkadaşlar.Dün yani c.tesi günü hiç aklımızda yok iken hızlı bir tlf trafiğinin ardından çok seri bir hazırlığın ardından saat on iki cıvarı limandan ayrıldık.Avlak yerimize vardığımızda saat bir olmuştu.Benim ilk nasibim iri bir kupes oldu.Beni(altı yedi aydır hiç bir pazar yalnız bırakmıyanve teknemin ufak tefek tamiratlarında yardımcı olan SERKAN'ım)iyi bir karagözle takip etti.Mehmet ve Şenol kardeşimde boş durmadılar.mehmet iyi bir mercan ve karagöz ikilisiyle harikalar yarattı.Mehmet kardeşim canlı isparozu büyük iğneye takarak elli grm kurşunla dibe sallamıştı.bir ara kasnağın hızlı bir takırtısıyla misinayı kapması bir oldu ve başladı çekmeye.ben hemen kepceyi kaptığım gibi beklemeye başladım.ve Mehmedin debelenmesiyle balığın kaçtığını anladık.çektiğimizde isparozun yarısının yok olduğunu gördük.Ve saat dörtde avımıza son noktayı koyduk.
HERKESE RAST GELE.....

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 21-12-2009 " tarihinde saat 13:18 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları