Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Üstadlar Köşesi > Süleyman Karabulut

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-12-2009, 14:05   #1
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Varsayılan Macera.

Arkadaşlar,bu gün yaşanan macerayı anlatayım da herkes bir ders çıkarsın...biz ikinci limandan dört beş arkadaş (tekne sahibi)birbirimizle kordineli çıkarız.internet sitelerini tarayarak bu gün havanın bozuk olacağını anladık ve hepimiz grupları iptal ettik.Bu uyarılarımıza aldırış etmiyen bir abimiz,gece saat on bir gibi grubuyla denize açılmış.gece yarısı kuvvetlenen lodostan daha az etkilenmek amacıyla yassıca adasının kuytusuna demirlemiş. adaya çok yakın demirlediğinden taşların üzerine oturmuşlar.Onca uğraşları sonuç vermemiş ve askıda kalmışlar.Ben sabah sekiz gibi limana gittim tekneye bakmak amacıyla. Çünkü gece sert lodos vardı. O sıra tlf num çaldı.Arayan O abiydi.Teknesinin kayalara oturduğunu gidip kendisini çekmemi istedi.ben bir denize baktım birde esen lodosa.Benim tekneyle benim gözüm kesmedi.Ama Onuda orada bırakamazdım.limanda sevilen biri olduğumu bu gün bir kez daha anladım,sağ olsun Utku kardeşim beni kırmadı.O güclü teknesiyle dalgalarla boğuşa boğuşa O abimize ulaştık. Halatı bağlayıp başladık asılmaya.İki defa halat koptu.üçüncü denememizde kurtarmayı başardık.ve yine dalgalarla boğuşa boğuşa biz önden O arkadan limana geldik.ARKDAŞLAR BU HEPİMİZE BİR DERS OLSUN HAVA BOZUKSA LÜTFEN AMA LÜTFEN DENİZE ÇIKMIYAKIM...Herkeze dalgasız denizler.......

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 20-12-2009 " tarihinde saat 19:02 itibariyle kaptankarabulut tarafından düzenlenmiştir....
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları