Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Yem Tipleri, Kullanma Şekilleri ve Yemleme

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-09-2007, 18:45   #11
bandırmalı
Oltacı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Seçkin tamamen haklısın sanırım bu görüntü kahramanı işin ticaretinde
insanlarla birşeyleri paylaşmak ne zaman kahramanlık olduki onu anlamadım ama dediğin gibi isteyen arkadaşlara çevremde çıkartıp satıyorum ve bandırmada 5 sene önce bu işi ben başlattım oda insanların kendi istekleriyle gelişti balıkta devamlı yem iştiyorlardı kullanmaları için veriyordum birdaha istemek insanların abesine gittikleri için böyle bir teklif getirdiler bende kabul ettim ve şipariş üzerine çıkarmaya başladım olay bundan ibarettir
bandırmalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 02-09-2007, 18:53   #12
bandırmalı
Oltacı

Alıntı:
seçkin tafarından gönderildi
Sünnesler genellikle fazla dalga almayan koylarda ince kumda dikine gömülü olarak bulunur.Kumda gördüğünüz küçük deliklere şişi sapladığınızda sünnesi çıkartabilirsiniz.Ancak videodaki gibi bir sepet çıkarmak anlamsız.Çünkü buzdolabında hatta derin dondurucuda bile bekletilse tazesi gibi sonuç vermiyor.En iyisi avlanırken yetecek kadarını çıkarıp taze olarak kullanmak.Böylece israf edilmemiş olur.
bu yemin herzaman taze olarak kullanmak makbuldür taze yemde her zaman iyi verim alınmıştır videodaki çıkartılan yemler sipariş olarak çıkartılmıştır ve hiç biri ziyan edilmemiştir kırık olanlarda kendime ayırır kullanırım sanırım konu biraz açıklığa kavuşmuştur
Eski 03-09-2007, 11:56   #13
Rauf
Guest

sayın arkadaşım sitemizde seni görmek ne yalan söyleyim en cok beni memnun etti hoş geldin yaptığın videoyu youtubeden bulup sitemize ekleyen benim umarım seni kırmadım selamlar rastgelsin.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-09-2007, 12:29   #14
bandırmalı
Oltacı

Alıntı:
trakonya tafarından gönderildi
sayın arkadaşım sitemizde seni görmek ne yalan söyleyim en cok beni memnun etti hoş geldin yaptığın videoyu youtubeden bulup sitemize ekleyen benim umarım seni kırmadım selamlar rastgelsin.
abicim kırmak ne demek amacımız bilgimizi paylaşmak değilmi bunuda göstererek paylaşalım dedik bazıları yanlış değerlendirmesin diye bazı şeyleri açıklama zorunluluğu hissettim şansınız ve avınız bol olsun
Eski 08-09-2007, 14:16   #15
batu
Oltacı

batu kullanıcısının avatarı

elinize sağlık arkadaşlar yorum yapamıyorum çünki hiç bir şey bilmiyorum bu konuda
Eski 08-09-2007, 20:26   #16
ünalmusa
Tayfa

ünalmusa kullanıcısının avatarı

gızlı kalmıs bılgı degersızdır bılgı paylasılınca degerlıdır tesekkurler

ünalmusa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2012, 00:16   #17
joke
Oltacı

abicim emeğine saygım var ama sen bence her bulduğun deliği yokluyosun sülinez varsa diye bana öyle geldi yani bi profesyonellik yok zaten şu kovayla sülinez çıkarma işini anlamıyorum 10 cmlik camdan suyun altına bakıosun tamam kışın işe yarayabilir eyvallah ama eer yazın sülinez çıkarmak isteyen olursa gözlükle suya dalsın kovayla falan hiç uğraşmasın
joke Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları