Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-10-2009, 18:46   #11
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İşlerim dolasıyla uzun zamandır tadamadığım bu muhteşem duyguları nihayetinde yeniden tatmak mümkün oldu.Necati abiminde anlattığı gibi bizleri ençok sevindiren avın bereketi değil neşesiydi.Muhabbetimiz odun ateşi başında geçen hoş anlarımız yapılan avın bereketinden daha fazla anımsanacaktır.İshak abimi ve arkadaşlarınıda yanımızda görünce işte doymayın muhabbetin tadına.Bir biz gidiyoruz onların yanına, bir onlar geliyor yanımıza

Balık açısından benim için çok bereketli geçti maşallah resimde gördüklerinizi ben tuttum demeyi çok isterdim ama bırakın beni, elimi sıkanlar yanıma oturanlar dahi şoku atlatmış değiller.Ne yaptıysam ne denediysem olmadı.Saatlerce oltamın başında gözümü ayırmadan bekledim.Tam o sırada, işte oldu!.. diye bir sese irkilip döndüğümde Hasan abimin abisi Sabri abimin paşasını gördüm.Bu anlık süren olaydan kafamı oltama çevirdiğimde gözlerim yuvasından çıkmak üzereydi oltam yarım ay pozisyonunda gerilmiş misina geri salıma başlamıştı hemen çelmeye çalıştım ama nafile geçmiş olsun.Malesefki bu bahtsız durumum gün boyunca devam etti.Necati abim Doğan ve Yağız birlikte bir av yapıyorlardı saolsunlar gel yanımıza burada av var sende sebeblen dediler ama nafila aralarına girmem dahi işe yaramadı.İşin kötü yanı benle birlikte onlarda epey dinlenme fırsatı buldu Baktım balık tutacağım yok bari Hasan abime kameramanlık yapayım dedim.Hasan abim oldukça iri bir paşayı kıstırmış usul usul kıyıya almaya başlamıştı hemen geçtim kameramın başına başladım çekime.Balık kıyıya çıkmasına 4-5 metre mesafe vardıki benimi gördü nolduysa bir anda hooop gözden kayboluverdi. Anlıyacağınız sıfıra sıfır elde var sıfır...

Daha güzel avlarda bu bahtsız kardeşinizide aranıza alısanız eğer görüşmek dileğiyle...
Serkanım ne bu bahtsızlık gülüm
Benden farkın kalmamış vallaha
Sen yinede almışsın zevkini odun ateşinden ellerine sağlık.
Eski 30-10-2009, 18:47   #12
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

Tüm ekibi kutlar başarılarının devamını dilerim.

bidaha haber vermeyin de göreyim sizi
Eski 30-10-2009, 19:11   #13
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

necati kardeşimeline koluna sağlık böyle güzel bir günü hep beraber yaşamak yazcak olduklarımın çok üstünde onun için ne söylenecek kelime var nede konuşulacak birşey yani sözün bittiği bir yer ancak yaşanır
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2009, 19:17   #14
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kturkol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm ekibi kutlar başarılarının devamını dilerim.

bidaha haber vermeyin de göreyim sizi
birlikte olsaydı dahada güzel olurdu

sana haber verilcekti ama işim var dedin kardeeeeş
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 08:19   #15
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

en basta tum ekıp arkadaslarımı tebrık ederım ogun ben arkadasımın dogum gunundeydım butun dostlar yenı toplanmıs pasta uflenıyordu bır baktım telefonum calıyor dadaaaaaa hoppp necati abı ve dogan kardesım dedılerkı balıka gıdıyoz gelıyonmu demeye kalmadı ben hemen gelıyom cevabını yapıstırdım bır kafayı cevırdım yasgunu sahıbı ve dıger arkadaslarım bana bakıyo nere olum daha pasta yıyecez dedıler
ben bırden balık sevdasına dogum gununu unut verdım valla balık beyınlı derler ya balık denınce balıktan farkım olmuyo arkadaslarımın yanından ayrıldım eve tam vardım necatı abı ve dogan gelmısler bune hız ole yaww
neyse yola koyulduk ve degerlı abım hasan abı ve kardesım serkan bızı beklıyorlar oradan bır kac arkadasıda alıp hemen yola koyulduk ınanırmısınız bılmem ama ben ogun balıka gıderken tam 1 gun uyku uyumamıstım ve balık gunude uyumadım anlıyacagınız 2 bucuk gun uykusuz kaldım ama o ortama muhabbete kahkahaya samımıyetlıge dostluga herseye degerdı ve deydıde
serkan kardesım dedıgı gıbı sansız gunundeydı ama cayları sahaneydı ellerıne saglık kardesım hele hele o mangal superdı oglen benım gobekte bıraz kestırsende kardesım muhabbet dostluk ve o yasanan heyecen superdı
hasan abım sana defalarca tesekkur ederım super bır ınsan ve degerlo bır abımsın her sey superdı bız bunu hep yapıyoruz artık alıskanlıkta oldu balıksız olmuyo ama sohbetsız hıc olmuyo
ıshak abım senıde orada gormek cok hos keyıf verıcıydı o sohbetını cok ozlemısım cok guzzel dakıkalar gecırdık hep beraber ayaklarınıza dılınıze muhabbetınıza saglık abım
Necati abı ve Doğan kardesım sızlerde cok sagolun ıyıkı varsınız hepınız canı gonulten tesekkurler
evettt vıdolar bu fotolardan dahada harıka goreceksınız ben bıle tekrar tekrar ızlemek ıcın dort gozle beklıyorum

TUM EKIBI CANI GONULDEN KUTLARIM ORADA OLAN VE OLAYAN TUM EKIBI

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 08:26   #16
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Heytbe bütün abilerim ve üstadlar bir arada
Bu ne güzel bir tablo
Göğsüm kabardı
Hepinizin gözlerinden öpüyorum
Butablonun bozulmaması dileğiyle
SAYGILARIMLA

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 09:10   #17
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Yine bir Hasan Abi klasiği;
Maşallah, hepinizi tek tek kutluyorum harika bir gün geçirmişsiniz. Her zaman olduğo gibi balık bahane sohbet şahane...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 10:15   #18
ümit35
Çımacı

ümit35 kullanıcısının avatarı

ekip mükemmel balık mükemmel muhabbet şahane bundan iyisi can saglıgı hepinizi tebrik ederim daha nicelerine rastgele
Eski 31-10-2009, 10:23   #19
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kturkol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Serkanım ne bu bahtsızlık gülüm
Benden farkın kalmamış vallaha
Sen yinede almışsın zevkini odun ateşinden ellerine sağlık.
canım abim valla o ateşte sabaha kadar zevkle uğraştım.uzun bir aradan sonra o havayı tenefüs etmek benim için en büyük zevkti...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 13:33   #20
köylü
Oltacı

köylü kullanıcısının avatarı

Alıntı:
bucalı ferdi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan bey avatarınızda ki kaya gerçek mi ? çok dikkatimi çekti
Ferdi bey merhaba tahmin ediyorum photoshop ile yapılmış ama gerçekten çok güzel değil mi
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları