Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-02-2010, 13:54   #1
Necati ARAT
Kaptan

Thumbs up Paşa Team 2010 Açılışını Yaptı

Evet sevgili dostlar..
Paşa Team olarak yılın ilk avını gerçekleştirmek üzere 13/02/2010 tarihini kararlaştırdık..

Hasan Abimiz Kıvanç Abimiz Serkan kardeşimiz ve Orçun yeğenimiz akşam hava kararmadan av bölgesine intikal ettiler..

Ben ise, Ercan, Doğan, ve İlker kardeşlerimin işlerinden çıkmalarını bekleyerek saat 18:00 de hareket ettim..

Yolda yem telası ile bayağı vakit kaybettik aslında geç kalma problemimiz yoktu ama Serkan kardeşimin yaptığı melemeni kaçırdığım için çook üzüldüm..

Yolda ilerlerken Hasan abimiz sürekli bizleri cep telefonu ile arayarak olan bitenlerden haber verdi sağolsun..

İkincimi Üçüncümü telefonda verdiği haber ile iyice ağzımın suları akmaya başladı. Çünkü Serkan kardeşim bir Fangri (her nekadarda iri olmasa ) Kıvanç abimizindede bir karagöz aldıklarını söyledi ..

Balık açısından verimli bir av yapacağımızı zannederek yolumuza devam ettik..

Gece herşey çok güzeldi ..
Yemekler, Börekler yendi. Çaylar içildi gecenin üçünde.., tam iki saat kestireyim dediğim sıralarda Hasan abimin sesi ile irkildim..

-Kalk len Kahve yaptım deyince birden fırladım kahve deyip geçmeyin hemide Bakır Cezvede ..

İkinci kahveleride Sağolsun Doğan kardeşim yaptı..

Aradan yarım saat geçmeden bir defa daha Hasan abimin Olta ucunda gösterdiği Solungacı görünce fırladım yerimden..

İşaret parmağım genişşliğinde ve uzunluğunda Kıp Kırmızı bir Solungaç parçası ...

Gece iş olsun, can sıkılmasın diye 3-4 numara iğne ile biraz takılalım deyip olta atmıştık.. Hasan abime denk gelen bu zatı-muhterem kiminle dans ettiğini bilemediği için Hasan abiye çatmış ancak muharebe sonucu Hasan abi kazanmış tek sanssızlığı suya girememek..Balık Kardeşin Solungacını sökmüş almış kıyıya..

İyice heyecanlanıp sabah havanın aydınlamasını beklerken rüzgarın tekrar ortaya çıkması ve yön değiştirerek güney yönünden, nerede ise 5-6 kuvvetine çıkması biraz üzdü ve neticede istediğimiz avı gerçekleştiremedik..

Ama dediğim gibi Herşey çok güzeldi ..
Nerede ise iki buçuk ayın stresini attık dostlarımızla hoş zamanlar geçirdik..

Allah herkeze böyle ortamlar Tatdırsın..
bundan sonraki avlarımızın En az böyle geçmesi dileklerimle ..
Kalın sağlıcakla ..

NOT : Bunlar, resim ve Videoların bir kısmı ..
Devamı olacaktır..
Bizden ayrılmayınız..

Bu mesaj en son " 16-02-2010 " tarihinde saat 08:13 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-02-2010, 14:05   #2
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

oyyy oyyyyy vallahıııı ıcım gıttııı
ahh ahh gecenobetım olmasaydı bende takımımla beraber orada olacaktımmm eeee iş sel sebepler onumu bır kere daha tıkadı ne yapalım
ama aklım hep sızlerleydı necatı abı tam sızın varmanıza yakın serkan kardesımle konustuk telle bır baktı sız gelmıssınız
ama bu resımler bıle benım bıraz yatızmama sebep oldu desem yerıdır sankı orada sızlerleymısım gıbı hıssettım
bır dahakı avda hasan abım -sen- ben- dogan-ılker-kıvanc abı kısacası pasa team tam ekıp olmak dılegıyle dıger resım ve vıdeoları 4 gozle beklıyorum valla

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 14:07   #3
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

gerçektende hamlık hat safhadayken ilaç gibi gelen bir hafta sonu oldu.dostlarla bir arada olmak onlarla bu güzel anları yaşamak mükemmel bir duygu.gece ilk gelen fangri mercan ortamı baya bir alevlendirmişti ancak malesef ne olduysa saat içinde tüm etkili vuruşlar kesildi.bizlerde birlikteliğin tadını çıkarmaya başladık.nice güzelliklerde hep birlikte olmak dileğiyle...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 14:46   #4
Kamil ESEN
Kaptan

Balık olsun olmasın.Muhabbet şahane .Kahveye baksan aklını alır adamın..Hem balık lodosta süpriz olurdu.Bir dahakisefere olur diye tahmin ediyorum.Zamanı geldi.Rasgele..
Eski 15-02-2010, 14:53   #5
yenal45
Kaptan

yenal45 kullanıcısının avatarı

vallahi ortam için gelinir miş ya herzama böyle olursunuz inşallah balık bahane doşluk olsun yeter hepinize rast gelsin hep böyle neşe için de olun kalın salıcakla dostluğa
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
yenal45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 14:58   #6
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Necati abi Slogan daki gibi.
Balık bahane sohbet şahane.
Tüm ekibi tebrik ederim.
Bende yanınızda olmak isterdim enkısa zamanda oda olur inşallah.

O melemeni yemek bile insana yeter.
Heleki üstüne kahve deyme gitsin.

Stresinizi atmışsınız o yeter.

GÖNÜL NE BALIK İSTER NE BALIKHANE GÖNÜL MUHABBET İSTER BALIK BAHANE.

Buda benden

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 15:09   #7
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

TEBRİKLEER TEBRİKLEEER......Süper bir gün geçirmişsiniz..Balık çıksa ne olur çıkmasa...O dostluk O muhabbet var ya, hele hele o kahvenin yedi nesil hatırı olur.tekrar tekrar tebrik ederim güzel birgün geçirmişsiniz. Darısı işi dolaysıyla çıkamıyanların başına...

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 15:37   #8
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

DOSTLUK ŞAHANE BALIK BAHANE

bu ekip ile ben her türlü seve seve varım
necati biladerim anlatım çok güzel o geceyi ve günü tekrar yaşadım
biz bu gibi avları daha çooook yapacağız sağlık ve sıhatimiz terinde olsun sadece

balık olmuş olmamış mühim deyil solungacı bedeniyle gelseydi o dostluk içinde nasıl bir sevinç olurdu kestiremiyorum
boşuna dememişler KAÇAN BALIK BÜYÜK OLUR KAÇAMAYAN IZGARA bidahakine ızgara olacağını biliyordur o yarım kulak

bu güzel güne katılan tüm arkadaşlarımı canı gönülden kutlarım havanın kötü olmasına rağmen oradaydılar yüreğinize sağlık
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 16:17   #9
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Allah içinize sindirsin harika muhabet olmuş, kıvanç ın oğlan maşallah kocaman adam olmuş, paşa team üyesi bile olmuş helal olsun furkan' a muhabetın iyi geçmemesı mümün değil zaten ama dikkatımı çeken hava nasıl bozdu onu anlıyamadım, ben tekne ile çeşmaltındaydıydım 07.00 den 18.00 kadar denizdeydım, Hava 1-3 üzerıne çıkmadı, neyse aranızda olamadım kısmetse bir başka avlakta beraber oluruz. sanıyorum 14 şubat için erken dönüldü..

Bu mesaj en son " 15-02-2010 " tarihinde saat 16:34 itibariyle ADNAN tarafından düzenlenmiştir....
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2010, 16:44   #10
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Tebrikler tüm ekibe.
Harika, dolu dolu bir av olmuş.
Balık olmaması daha iyi, avları sıklaştırır
Bizimde bakabileceğimiz resimler, okuyabileceğimiz konular açılır hiç olmazsa
Şaka bir yana devamını bekliyoruz Paşa Team'dan ...

A RH(+)

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları