Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Karadan mı Tekneden mi?
Karadan 26 40,63%
Tekneden 38 59,38%
Oylayanlar: 64. Bu ankette oy kullanamazsınız

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-12-2010, 22:01   #11
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan organizazyon

benim önerim kıyıdan olacak yalnız 2 şer oltayla sınırlandırıp sabah kahvaltısı ve öğlen mangallara etleri koyalım. amaç balık avından çok sohbet ve muhabbet ağırlıklı olsun. çünki ava dalınca biraraya gelmenin anlamını tam yaşayamıyacakmışız gibi geliyor bana. herkeze sevgiler.
CEP : 05336408018
mazhar üzümcü Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 01-12-2010, 22:18   #12
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ejder_balikci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Anıl kardeşim benim tüm ekipmanlarım tekneye uyumlu olmasına rağmen bizim usta kenar paşa balıkçısı HASAN BALIKÇI hocamız olursa sıfır bi kenar takımı yapar herkesten önce oraya ben gelirim hem böyle olmasınıda 100 De 100 isterim. Hasan abiiiiiiiii duy sesimizi bee.
Alıntı:
xtuncayx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
şükür yarabbi nihayettttt işte budurrrrrr. ne zamandır bekliyorduk hatta konu açıp sitem de etmiştim demek ki duyan olmuşş karadan da tekneden de olsa fark etmez benim için ikisi içinde takım taklavar yeterince varr..
yalnız bir şeyi anımsatmak istiyorum karadan av bence balığın bize gelmesini beklemek tekne ile olursa biz balığa gideriz kanımca. 1. tekne org. hatıraları hala sıcacık duruyor hafızamızda tercihim TEKNEEEEEEEEEEEEEEE DENİZLİ GRUBU HAZIRDIR

hasan abiiii ÜSTADIMMMM bu seferki hediye ne olacakkk biliyorsun değilmi unutmamışsındır umarım.
Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ANIL su birikintisi ölsun yeter maksat biraraya gelmek
Evet abilerim Murat abim bana nasıl cevap vermiş görüyorsunuz bende onunla aynı görüşteyim. Yeter ki bir araya gelelim ben sizler için elimden gelen herşeyi yapıcam..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Eski 01-12-2010, 22:20   #13
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mazhar üzümcü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
benim önerim kıyıdan olacak yalnız 2 şer oltayla sınırlandırıp sabah kahvaltısı ve öğlen mangallara etleri koyalım. amaç balık avından çok sohbet ve muhabbet ağırlıklı olsun. çünki ava dalınca biraraya gelmenin anlamını tam yaşayamıyacakmışız gibi geliyor bana. herkeze sevgiler.
Evet abi dediğin gibi olursa da gerçekten çok güzel olur.. Sitemizin kalabalığının herkes farkında önemli olan hepimizin biraraya toplanmasıdır. Tekneyle yapılacak organizasyonda denize çıkılmadan önce liman sohbetide olur geçen sefer ki gibi balıktan döndükten sonra toplu sohbetlerimizde olur.. Yeterki gönüllerimiz bir olsun ve demokratik bir kararla yola çıkıp hep beraber bir araya gelelim.. Hepimizin istediği de bu diye tahmin ediyorum..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Eski 01-12-2010, 23:07   #14
Ozzy
Oltacı

Ozzy kullanıcısının avatarı

Ben katılamıyacağım için oylamaya katılıp karışıklığa sebebiyet vermeyeyim

Ancak ben Hatay'da karadan denemelerimde tam başarı elde edemedim tekneden denemek nasıl olur şimdi onun peşindeyim ((-:
Eski 02-12-2010, 00:06   #15
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

teknenin tadı damağımızda kaldı ama inşallah işten güçten fırsat bulabilirde gelebilirim genede her ihtimale karşı tekne taraftarının ağar basmas için oyumu tekneden yana kullanıyorum
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 02-12-2010, 07:17   #16
Ahmet TARİH
Moderator

Ahmet TARİH kullanıcısının avatarı

Katılmak nasip olurmu Allah bilir ama bende bir fikir beyan etmek isterim.
Bir önceki tekne organizasyonu çok güzeldi. Ancak kaynaşma tekneden tekneye pek mümkün olmadı düşüncesindeyim. Karada olması halinde ustalarımızla uzun ve toplu sohbetler yaparak bilgilerinden istifade edebiliriz ve herkes birbiri ile daha yakın temas halinde olabilir böylece tanışma ve kaynaşma daha üst düzeyde olur diye düşünüyorum.
Ayrıca sloganımızada daha uygun olabilir. " Balık bahane sohbet şahane"
Ahmet TARİH Çevrimdışı  
Eski 02-12-2010, 07:58   #17
ejder_balikci
Kaptan

ejder_balikci kullanıcısının avatarı

Ahmet tarih arkadaşımıza bende katılıyorum. Tekneden gidersek 5 yada 6 kişi olacağız kimse kimseyle sohbet etme fırsatı bulamayacak ben dahil daha birbirini görmeyen insanlar var ama kenarıda olursak hepberaber bi kaynaşma olur ve muhabbet edip sohbet etmek amaçlı güzel birşey olur. bence bu balık değil kaynaşma organizasyonu olsa süpper olur. iyi değerlendirmenizi arzederim saygılarımla.
ejder_balikci Çevrimdışı  
Eski 02-12-2010, 08:56   #18
Kamil ESEN
Kaptan

Balık organizasyonunda kıyı avları sohbet açısından daha güzel.Fakat balık tutma açısından renkli kareler tekne organizasyonunda var.
Eski 02-12-2010, 09:15   #19
sezgin35
Oltacı

bir-ikigün öncede ben yazmıştım.ustalar öncülüğünde tanışma ve bişiiler öğrenme maksatlı çok güzel olur.çok çok büğük bi aksilik olmazsa aranızda olmaya çalışacam inşallah.tekneden yana oy kullandım ama.nerden olursa ben katılmaı düşünüyorum.ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.
sezgin35 Çevrimdışı  
Eski 02-12-2010, 12:06   #20
keops_ra
Oltacı

kaynaşma konusunda hiç şüphesiz kara, ama organizasyon en nihayetinde yarıma için .Bu durumda tekne daha eğlenceli olur sanırım.katılamayacağım ama fikrimi söyledim.Tüm dostların affına sığınarak
keops_ra Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları