Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-02-2012, 21:50   #1
kadir 06
Tayfa

kadir 06 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Atcek için ideal makina

Sevgili dostlar asagidaki linkte kayitli makinayi at cek avlarimda surekli kullanmaktayim.Hem tatli ve hemde tuzlu suda mukemmel performansini,hafifligini,yuksek drag gucunu,paslanmayan govde ve bilya yapisini ve ozelliklede bu markanin modeli farkli ancak ayni isi goren (Atcek isini goren) cok pahali urunlerine en yakin kalitede uretilmis oldugunu soyleyebilirim. 2.40 ila 2.70 kamisla kullanimi idealdir.Fakat maalesef Turkiyede yok,bilgilerinize sunar,saglik ve esenlikler dilerim..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kadir 06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 21-02-2012, 23:37   #2
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Hiç kullanmadım fakat çok güzel gözüküyor. At-çek yapçak vaktim olsa kesin alırdım ama yine de alabilirim
Paylaşım için teşekkürler.
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2012, 20:09   #3
kadir 06
Tayfa

kadir 06 kullanıcısının avatarı

Anil bey alin hic pisman olmazsiniz,spin kamisla wobbler ve rapalaniza yon vererek levreklere gecit vermezsiniz.Belirttigime ek olarak 6:2 hizli turda,275 gr agirlikta,uzaga atim tahrik dudakli makara sistemi ile gozunuze kestirtiginiz noktaya tam isabet atislar yapabilirsiniz.Yine belirttigim uzere,bu markanin atcek icin en pahali modeline, en yakin kalite ve en ucuz fiyat araliginda olan ayni marka ancak farkli makina modelidir.Saygi ve sevgilerimle..
kadir 06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-2012, 07:46   #4
pelikan01
Oltacı

Makine özelliklerine ve fiyatına göre gayet güzele benziyor. 3+1 bilyalı ve 7 kiloya yakın bir drag gücü veriyor. Verdiginiz linkteki satıcı türkiyeye de 4$ gibi bir kargo ücreti taleb ediyor ve bu da alacak arkadaşlar için çok cazip olduğunun bir göstergesi. Buna muadil shimano grupları içinde fiyat olarak exage modelini gözününe alırsak, 6,2:1 tur hızıyla bir adım öne çıkarıyor. yalnız SH olması sebebiyle shallow spool "sığ kafa" olduğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. ip kullanan biri için son derece ideal, ip yerine mono kullanmak isteyenler bu modelin 2500'ünü almalarını öneririm...
AB rh +
pelikan01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları