Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-03-2012, 16:26   #1
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

Varsayılan Denizli team kazıklı koyuna çıkartma yaptı :) sonuç katliam

denizli team kazıklı koyuna çıkarma yaptı  ekip arkadaşlarım kel aytaç – sarı barış – kaynak Ahmet – kaynak hakan ve ben 25/03/2012 gece saat 12:00 da düştük yollara rotamız kazıklı koyu hoş sohbet neşe içinde gece saat 02:30 gibi Ahmet arkadaşımızın akbükdeki yazlığına gidip güzel bir çay demledik muhapbet eşliğinde kahvaltı yaptık sonra tekrar yolculuk derken teknemizin yanına vardık Ahmet kaptan teknede bekliyormuş bizi kısa bir tanışma merasimi ve vira bismillah deyip açıldık mavi sulara 1 saat 15 dakka kadar sonra avlak yerimize vardık oltalar elimizde heyecanla çapanın oturmasını beklemeden nasip deyip bıraktık oltalarımızı suya 15 dk. Kadar hiçbir hareket yoktu sonra da çok hafif nazlı vuruşlar başladı ama çok seyrekti demek ki aşağıda balık azdı kısa bir bekleyişten sonra ben orta boy mercanı tekneye misafir edip açılışı yaptım ardından hakan kardeşim irice bir karagözü çekiverdi tekneye misilleme yaptı bana. Ardından bir mercan da barış kardeşim çekti neşemiz on numara oh dedik sabah suyunda bayağı kırmızı alacağız ama öle olmadı tabi aytaç kardeşim yeni aldığı ryobı makinesı ve yeni aldığı kamışı denediğinden alışamadı sanırım kırmızı alamadı balık nazlı vuruş az suratlar asılmaya başladı derken sesler yükselmeye başladı balık yok yer değiştirelim gidelim derken ben de duralım biraz daha vuruş var balık nazlı alırız buradan kırmızı diyordum ki benim oltaya ince ince vuruş geldi ilk 2 vuruşa duyarsız kalıp 3. vuruşla beraber vurdum tasmayı tasmalamamla beraber aşağıda bir şey deli gibi çırpınmaya başladı sert dolgu kamışım bayağı eğildi aşağıya bende sakin sakin sarmaya başladım kendi kendime içimden diyorum aman Tuncay panik yapma kaçırma sakın haaa  allahım çok fena kafa atıyor kurtulmasa bari derkan bi ara boşladı olta eyvah dememe kalmadan sağlam 2 li kafa daha attı içimin yağı eridi sanırım çok heyecanlandım fakat yinede dont panik Tuncay deyip sakin sakin zorlanarak sarıyorum gırgırı veeeee aşağı baktığımda kırmızı sultanı suda görüverdim hey maşallah dedim kırmızı büyükçe derken pehlivan gibi bir antenli 2, iğneden oturmuş takıma hızsızda da irice bir mercan daha şükür yarabbi deyip aldım tekneye çok güzel bir duygu muhteşem bir aksiyon kırmızıları 3 lemiştim eh dedim ben misyonumu tamamladın artık balık tutmasanda olur artık diye de arkadaşlarıma takıldım ve pehlivana güzel bir öpücük kondurdum bu mutlu anı barış kardeşim aypeti ile hemen ölümsüzleştirdi. Yaşadığım haz inanılmazdı tabi nirvanaya ulaştım gibi falan oldu (barış fotoyu yolla artık yolcam bak seni)  sabah suyu birkaç parça daha almamızla beraber bitmiş oldu birkaç yer daha değiştirdik fakat balık gercekten nazlı idi derken favori avlağımıza gittik bu arada ekip balık azlığından neşesizdi dedimki bakın birazdan bir yere gideceğiz orada balık çekmekten yorulacaksınız barış ve aytaç 1 hafta önce beraber gittiğimizden biliyorlardı diğer arkadaşlar pek inanmadılar ama gittiğimizde boş olan kovalar 2 saat kadar bir süre sonra dolmuştu ve balık çekmekten halsiz düştüler aşağıda balık ağzını açmış bekliyor sanki kursun yere değmeden biri atlıyor değmesiyle birlikte 2 ciler oturuyordu oltalarımıza  o kadar yorulmuşuz ki saat daha erken olmasına rağmen kaptana dedik ki kaptan biz balık tutmaktan çok yorulduk kaldır çapayı dönüşe geçelin yolumuz üzerindeki 1 mercan bölgesini kontrol edip avı bitirelim. Kaptan da şaşkınlıkla hemen aldı çapayı dönüş başladı mercan yapan bir yere geldiğinde son kez attık çapamızı yine aynı durum çok hafif nazlı birkaç vuruş biraz bekledik 1 adet mercan aldık verim düşük ben nolur nolmaz düşüncesi ile fırdöndüye 1 kalamar zokası takmıştım laf olsun diye takdım fakat iyiki de takmışım umutsuz şekilde yeter artık bişi yok burada gideli artık nasılsa kovalar balık dolu erken çıkalım erken den denizliye gidelim derken bişi oturdu benim oltaya ağırcana ama kafa yok çırpınma yok öle mal gibi çekiyom bende ahaaaa kocaman bir süpye su yüzüne geldiğinde kocaman gözleri ile bana bakıyor hoş geldin biladerrr deyip aldım tekneye ama su püskürteceğini bildiğinden ağzını denize tutup öğle aldım zokadan dikkat etmeme rağmen biraz ıslattı gene kerata  ve avı sonlandırıp neşe muhabbet çıktık karaya kaptanın ilgisi alakası çok güzeldi kendisi ile tanışmaktan çok mutlu oldum Ahmet kaptanım seninle avlanmaktan sonsuz şekilde mutlu oldum teşekkürler teşekkürler vede bu bölgeye ava gidecek arkadaşlara da kesinlikle tavsiye ediyerum Ahmet kaptanı (kağan 112) kullandığımız yem tuzlanmış karides mamun teke daha neşeli ve bereketli avlar sizlere nasip olsun.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

<object width="400" height="224" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/10150686295617770" /><embed src="http://www.facebook.com/v/10150686295617770" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="400" height="224"></embed></object>

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.

Bu mesaj en son " 29-03-2012 " tarihinde saat 21:16 itibariyle Tuncay GÜNAY tarafından düzenlenmiştir....
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-03-2012, 16:57   #2
avlar
Kaptan

avlar kullanıcısının avatarı

Tuncay gerçekten seni ve takım arkadaşlarını tebrik ediyorum,muhteşem kareler devamını diliyorum.Rastgelsin.
avlar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-2012, 17:00   #3
CEMAKO
Tayfa

Tuncay ağam tebrik ederim
mükemmellik derecesinde av yapmışsınız
antenliler çok güzel ellerine sağlık
tekrar tebrikler
Eski 27-03-2012, 17:20   #4
dogukan1997
Kaptan

dogukan1997 kullanıcısının avatarı

ellerine sağlık tuncay abim antenliler sana yakışmış daha bol ve daha irileri her zaman seninle olmasını diliyorum sevgi ve saygılarımla rastgele
0555 761 80 60
Çimentepe / Eşrefpaşa
dogukan1997 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-2012, 17:27   #5
TUĞYAN
Kaptan

TUĞYAN kullanıcısının avatarı

Tuncay 1. Ve 3. Resimlerine bayıldım hele antenliye hasta kaldım inşallah daha iyileri rasgelsin afiyet olsun
Eski 27-03-2012, 18:21   #6
c*.türkiyem.c*
Çımacı

c*.türkiyem.c* kullanıcısının avatarı

tuncayıııımmm bir av ancak bu kadar güzel rapor edilir.Okurken sanki tekrar teknedeymişim gibi hissettimm videomuzu koymamışsın hadi onuda koyda tam olsun
Eski 27-03-2012, 19:51   #7
aslan kral çekirge
Oltacı

aslan kral çekirge kullanıcısının avatarı

tuncay kardeşim yine roman yazar gibi döktürmüşşün çok güzel anlatmışsın burdan bütün denizli team gurubuna tşkür ediyorum öncelikle tuncay kardeşime çok güzel bir gün ve harika bir avdı dı inşallah bidahaki avlarda hep böyle zevkli ve eylenceli olur pazara görüşürüz bekle bizi kazıklı ahmet kaptanıda unutmayalım onada sonsuz tşkkürler ediyorum herkese iyi avlar
Eski 27-03-2012, 21:02   #8
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Hey maşalllahhhh. Tuncay abim bunlar ne böyle Antenler çanaklı olmuş sanki
Tüm ekibi kutluyorum abi. Daha iyilerinin tekrar ve her zaman sizlerle olmasını dilerim.
Avlarınız daim iğneleriniz keskin olsun..
Rastgelsin
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-2012, 22:15   #9
ufuklar
Oltacı

Tuncay gerçekten güzel bir hafta sonu olmuş,kırmızılar kusursuz şansınızın devamını dilerim Selamlar
AB RH(+)
ufuklar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-03-2012, 07:21   #10
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Tuncay Kardeş Rapor ve resimler için teşekkürler.Yakalamış olduğunuz balıklar içinse tebrikler.EEE hepsini o gün yakalamışsınız birdaha balığa gitmeyecekmişsiniz gibi.

Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları