Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-10-2007, 06:28   #1
masal
Oltacı

Varsayılan merhaba arkadaslar 1 sorum var

selam arkadaslar
ben cagatay fethiyede yasayan 30 yasında amatör balıkcıyım
siteyi yeni kesfettim ve hemen üye oldum.dedem eski balıkçılarda olduğu için 5 yasından beri dedemin yanında takıla takıla bu hastalık banada gecti.fethiye körfezi balık acısından cok zengin..liman içinde ağ yasak sadece olta serbest bu da balığın üremesi açısından cok uygun..konum şu..burada bir kaç yıldır herkes sırtıya merak saldı.Ben de gecen persembe 3:10cm..4hp..4 zamanlı..sırtı için özel bir tekne yaptırıp denize attım..adı MASAL..SIRTI CEKMEK İSTİYORUM..burada sırtı cekip basarılı olanlar..LİMAN İÇİNDE kıyıya yaklasabildiği kadar yaklasıp düsük devirde giderek İNANİLMAZ LEVREK AVLIYORLAR..NEREDEYSE 3-4MT bazen 1-2mt suda gidenler var..teknelerin arasında dolasanlar bile var..fakat kimse ne cektiğini tam söylemiyor..pipet,rapala,canlı balık vs..benim sormak istediğim..SADECE LEVREK İÇİN BANA BİR DÜZEN TARİF EDER MİSİNİZ..KAC NUMARA MİSİNA,HANGİ TÜR RAPALA?
SİMDİDEN TESEKKÜRLER ARKADASLAR
RASTGELE
masal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 17-10-2007, 09:38   #2
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Çağatay merhaba,aradığın konu ile ilgili bilgileri forumlarda ;Deniz Avı Tekneden başlığının sırtı-seğirtme bölümünde araştırabilirsin.Ayrıca benim yaptığım avlanma şekilleri, canlı balık bırakması ve sırtı da ise beyaz ya da simli roglou ile fazla ağır olmayan kurşun ile genelde üst suya yakın bölümden yaparım,rastgele.
Eski 17-10-2007, 21:48   #3
masal
Oltacı

Varsayılan kalama ne kadar bırakalım

abi dediğin yerleri okuyorum.sence ne kadar kalama bırakayım.bir düzen tarif eder misin bastan sona mesela
masal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-10-2007, 12:50   #4
KEFALCİ35
Oltacı

KEFALCİ35 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
masal tafarından gönderildi
selam arkadaslar
ben cagatay fethiyede yasayan 30 yasında amatör balıkcıyım
siteyi yeni kesfettim ve hemen üye oldum.dedem eski balıkçılarda olduğu için 5 yasından beri dedemin yanında takıla takıla bu hastalık banada gecti.fethiye körfezi balık acısından cok zengin..liman içinde ağ yasak sadece olta serbest bu da balığın üremesi açısından cok uygun..konum şu..burada bir kaç yıldır herkes sırtıya merak saldı.Ben de gecen persembe 3:10cm..4hp..4 zamanlı..sırtı için özel bir tekne yaptırıp denize attım..adı MASAL..SIRTI CEKMEK İSTİYORUM..burada sırtı cekip basarılı olanlar..LİMAN İÇİNDE kıyıya yaklasabildiği kadar yaklasıp düsük devirde giderek İNANİLMAZ LEVREK AVLIYORLAR..NEREDEYSE 3-4MT bazen 1-2mt suda gidenler var..teknelerin arasında dolasanlar bile var..fakat kimse ne cektiğini tam söylemiyor..pipet,rapala,canlı balık vs..benim sormak istediğim..SADECE LEVREK İÇİN BANA BİR DÜZEN TARİF EDER MİSİNİZ..KAC NUMARA MİSİNA,HANGİ TÜR RAPALA?
SİMDİDEN TESEKKÜRLER ARKADASLAR
RASTGELE
çagatay arkadaşım aramıza hoş geldin güzel paylaşımlar dilerim.

rasgelsin

İZMİR

23,02,1968

O rh (+)
KEFALCİ35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları