Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-07-2007, 18:43   #1
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Varsayılan Balik Avlarimdan Görüntüler 5 ALABALIK - BERLIN

selam arkadaslar ---

Berlinden 3 cesit alabalik türü ..
Kirmizi benek - gökkusagi - digerini bilmiyorum türkcesi ne , bilen varsa birzahmet yazarsa iyi olur ( fotografdaki 4 tane li olan )

bunlari , barkley yapay hamur yesil renk ve solcan ile karisik hamur la tuttum, 2 tanesi kasiga geldi 3 nr maps .. hem dip hem mantar sistem kullandim.

selamlar - rastgelsin

Not : Türkiyede - kas Antalya arasi alabalik yeri bilen varmi ? Ulupinar - yarikpinar - tahtali dag arkasi cuma köyü ovasi benim bildiklerim .

[IMG][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/IMG]

[IMG][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/IMG]

buraya bizim alman arkadas da resimlerini koymak istiyor ... admin kardes herhangi bir sorun olurmu ? veya üye olabilirmi ? bizim resimlerimiz bir cok alman balikci sitelerinde var .

tekrar rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 06-07-2007, 21:06   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

yasin hocam tatlı su deneyimim kefalin ötesine gitmediğinden sadece hayretle bakıyorum..keşke biraz bilgim olsada bende anlatımlarda bulunabilseydim.
siteye resimlerini komak isteyen alman arkadaşınız için bence adminlerimiz ve mod. larımızın karşı çıkacağını sanmam aksine ben kendim için sölğleyim sevinirim..zaten internetten kendi tuttuklarımız haricindeki bize ilginç gelen fotoları da sitamizde yayınlıyoruz..saygılar..
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-07-2007, 22:37   #3
BLACK SHARK
Kaptan

Alıntı:
discus tafarından gönderildi
yasin hocam tatlı su deneyimim kefalin ötesine gitmediğinden sadece hayretle bakıyorum..keşke biraz bilgim olsada bende anlatımlarda bulunabilseydim.
siteye resimlerini komak isteyen alman arkadaşınız için bence adminlerimiz ve mod. larımızın karşı çıkacağını sanmam aksine ben kendim için sölğleyim sevinirim..zaten internetten kendi tuttuklarımız haricindeki bize ilginç gelen fotoları da sitamizde yayınlıyoruz..saygılar..

serkan selam ..
evet kardesim dedigin gibi sitemizde bin türlü resim ve örnekler var baska yerlerden alma , bende sanmiyorum admin arkadasimizin birsey diyecegini, ben tatli su da daha cok avlarim var ama denizde de cok tutmus oldugum zamanlar oldu , bizim kendi resimlerimizi takrar beraber burada insallah yakin tarihte sunacagiz , benim arkadasin sorunu türkce anlamiyor o yüzden sormustum.

rastgelsin , selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
Eski 07-07-2007, 00:33   #4
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Çok güzel av görüntüleri abi bunlar.Alabalığın zavki de bir ayrı olsa gerek....
Tebrikler...
Saygılar...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-2007, 05:33   #5
freediver
Kaptan

Abi bu 2. resim Dössekci Ihsan Abi ile beraber gittiginiz avdan mi?
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin

Bu mesaj en son " 07-07-2007 " tarihinde saat 05:53 itibariyle freediver tarafından düzenlenmiştir....
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-2007, 07:11   #6
BLACK SHARK
Kaptan

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
Abi bu 2. resim Dössekci Ihsan Abi ile beraber gittiginiz avdan mi?

aynen Cumhurcugum .... Niemek - wulkow dan , ihsanla beraber - diger resimleri evde görmüstün.onun da selami var sana

rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
Eski 07-07-2007, 07:15   #7
BLACK SHARK
Kaptan

Alıntı:
ykmk tafarından gönderildi
Çok güzel av görüntüleri abi bunlar.Alabalığın zavki de bir ayrı olsa gerek....
Tebrikler...
Saygılar...
Selam Yunuscan ..
hemde ne zevkli , sana tavsiye ederim eyer yakinlarinda alabalik yeri varsa ? hemen al oltani kos cok güzel oluyor .... türkiyede biz mesela Kemer - Camyuvadayiz .SICAKLAR berbat , cocuklar durmuyor ... bizde Alabalik ovasina soguk akarsuya piknige gidiyoruz , hem balik hem piknik derken vakit geciyor ve serin serin doganin icinde cok güzel oluyor , bak bi dene , birdaha birakmassin .

rastgelsin - selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
Eski 07-07-2007, 08:08   #8
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Alıntı:
BLACK SHARK tafarından gönderildi
Selam Yunuscan ..
hemde ne zevkli , sana tavsiye ederim eyer yakinlarinda alabalik yeri varsa ? hemen al oltani kos cok güzel oluyor .... türkiyede biz mesela Kemer - Camyuvadayiz .SICAKLAR berbat , cocuklar durmuyor ... bizde Alabalik ovasina soguk akarsuya piknige gidiyoruz , hem balik hem piknik derken vakit geciyor ve serin serin doganin icinde cok güzel oluyor , bak bi dene , birdaha birakmassin .

rastgelsin - selamlar
Vallahi bildiğim kadarıyla bizim burada en yakın alabalık çıkan yer dereköy.Dereköy Bulgaristan sınırında bir yer.Adından da anlaşıldığı gibi bir sürü dere içeriyor.Ama en çok Rezve'de çıkıyor alabalık yanlış hatırlamıyosam...Oraya da özel izinler falan gerekiyor sınır bölgesi olduğundan.Denemeyi çok isterim ama ileride.(Tabi alabalık kalırsa....)Bir de Armağan barajında var alabalık ama o alabalıklar üretme çiftliğinden sel suları ile birlikte kaçmış.Orda da tutuyorlar ama suni alabalık.Ama Dereköy'de tuttuklarını insanlar ufak ise canlı canlı ilaç niyetine yiyor.Ben bizzat yiyeni tanıyorum
Velhasıl büyük ihtimalle benim alabalık tutmam 5 yıllık balık kalkınma projemde yokİnşallah olağan üstü bir hal olur...
Saygılarla....
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları