Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-07-2011, 00:32   #11
tigerson
Çımacı

tigerson kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
voavv tebrikler hemşerim teknede denizlili olduğundan olsa gerek ne kadar mercan varsa sizin oltalara atlamışş bu arada ali rıza abi de çok şık bir balıkçı ya nasıl içinize sindi böyle bir av raporunu bizler le paylaşmak giden var gidemeyen (ben) var. katliyamın adı kırmızı olsun dostlar hepinizi tebrik ediyorum afiyet şeker olsun AĞLATMAYIN kırmızıları emiiii

Tuncay abi çok teşekkür ederim,yanlız her gelişinde buraya döndükten sonra haberim oluyor abi inan bizim bu avlandığımız yere denizli'den özel avlanmaya geliyorlarmış yakın zamanda gelişinden geç haberim oldu yoksa birlikte avlanmaktan zevk duyarım,hava şartları uygun olduğunda gelmeden iki gün önce haber vermen yeterli abi,kırmızı show 3 bu Ali rıza abimin dediği gibi yinemi mercan yahu !!! harry potter serisi gibi İnşallah kırmızı show 4-5... de birlikte olmak dileğiyle tuncay abi
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 01-07-2011, 06:16   #12
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Ufuk kardeş ve Rastgelsin Kırmızı ekibini canı gönülden kutluyorum.Resimler ve raporları bizimle paylaştığınız için teşekkürler.İnşallah gönlünüzdeki balığı tutarsınız.rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 07:26   #13
Necati ARAT
Kaptan

Aman aman MAAŞALLAH....
Ufuk bu ne manzara böyle..
Ekip güzel kurulmuş, Çeşmede kerteriz bulunmuş, Gülüş cümbüş
Güzel bir av olmuş... MERCAN TEAM ı canı yürekten kutlarım..
Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkür eder devamını dilerim..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 08:19   #14
ziyakorkut
Oltacı

Tebrik ederim çok zevkli bir av olmuş, son fotoğraflarda görülen 10 cm yi geçmeyen mercanları keşke geribıraksaydınız..
Eski 01-07-2011, 08:54   #15
Kamil ESEN
Kaptan

Ne yaptınız siz böyle yahu.Denizde balık kalmamış.Maşallah nasiplisiniz yine.Tüm ekibi tebrik ederim,Alirıza abiyle,Halil abi şeytanın bacağını kırmış sonunda.Rastgelsin........
Eski 01-07-2011, 08:56   #16
Salih Reis
Kaptan

Salih Reis kullanıcısının avatarı

Kardeşim öncelikle avınız için sizi tebrik ederim.

Ancak limit altı balıkları sahil güvenlik tespit ederse ciddi oranda cezaya maruz kalabilirdiniz. Urla'da bizim yakaladığımız balıkları tek tek kontrol etmişlerdi.

Daha niceleri rastgelsin.
Eski 01-07-2011, 09:11   #17
ovunc
Çımacı

Alıntı:
Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
voavv tebrikler hemşerim teknede denizlili olduğundan olsa gerek
Sorma Tuncay Abi , adam bütün gün takım bağladı ve misina dolaştırdı geriye kalan boş zamanlarında da bize inat olsun diyemi bilmem en irilerini asıldı ee tabi bende bu şansı onun SIPACI olduğuna bağlıyorum
ovunc Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 09:25   #18
ovunc
Çımacı

Alıntı:
ziyakorkut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tebrik ederim çok zevkli bir av olmuş, son fotoğraflarda görülen 10 cm yi geçmeyen mercanları keşke geribıraksaydınız..
1. Bellki bu işi uzun süredir yapmıyorsunuz yeterince tecrubeniz olsaydı bunu yazmazdınız,
2. Resimde öyle gözükebilir fakat belirttiğiniz boyutun altında zaten mercan çekmedik ,
3. 80-90 m. derinlikten gelen bu balık vurgunu yedikten sonra zaten yaşamıyor ister kovaya istersen martıya at,
4. Bir gün nasip olurda müsait olursanız aramızda yer alır tüm bunların nasıl yaşandığını tekneye gelen Ahtapotların bile ufak olduğundan salındığını canlı gözlerinizle görür öğle yorum yaparsanız sevinirim
.

Bu mesaj en son " 01-07-2011 " tarihinde saat 09:32 itibariyle ovunc tarafından düzenlenmiştir....
ovunc Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 09:29   #19
rkacar
Çımacı

rkacar kullanıcısının avatarı

Tebrik eden Etmeyen herkeze canı gönülden teşekkürler......

Ziya hocam bizde geri atmayı isterdik 10 cm altı mercanları ancak yukarı cıktıklarında vurgun yemiş oluyorlar 80 - 90 mt den cekiyoruz balıkları yukarıya aldıgımız zaman ölmüş oluyorlar malesef.....

MERCAN TEAM olarak 3. tur 3. shov iyoruz ben olta avcısı batık olta uzmanı ramazn .... bundan sonra denize oltası düşen arkadaşlar msj atsınlar ben gelir ceker getiririm

GÜNÜN ENSTANTENELERİ :

Bi ara o kadar şımardık ki mercan cekmekten Ali abi yine ni mercan yaaa gibi bir cümle kurdu.. günün bombasını patlattı hahahahahahhahahah

Ufuk mükemmelbir öğle yemeği yaptı bize teknede ve 10, kez oltanın bedenini dolaştırdı.... ahahahahhaah

Halil abi o kadar yoruldu ki balık cekmekten sıkıldı kaptan a Cay ne zaman oluyor diye sordu ama enstanteneyi burda yansıtamıyorum bombaydı

Övünç kardeşim bi asra cektiği 300 gramlık mercandan sonra amaan sıkıldım deyip oltayı deniz e attı

Ben de günün en büyük balığını yani Övünç ün oltayı cektim

Günümüz harika gecti nasıl anlatılır bilemiyorum ama tüm dostlarıma abilerime bugün için teşekkür ederim...

Ramazan KAÇAR
K.bağlar - İzmir
1982 - A rh+

Bu mesaj en son " 01-07-2011 " tarihinde saat 09:32 itibariyle rkacar tarafından düzenlenmiştir....
rkacar Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 10:26   #20
tigerson
Çımacı

tigerson kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ustam18 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ufuk kardeş ve Rastgelsin Kırmızı ekibini canı gönülden kutluyorum.Resimler ve raporları bizimle paylaştığınız için teşekkürler.İnşallah gönlünüzdeki balığı tutarsınız.rastgele.
Hayrettin abi teşekkür ederim iyi dileklerin için amin abi cümlemiz inşallah,rastgele
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları