Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > ANILAR

ANILAR Yaşanmış veya yaşanmamış anılar.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-07-2012, 17:22   #1
cicicici
Oltacı

Varsayılan mercan avım

2_3 yıl önce balığa çıkmıştım. yanımda 2 paket sülina vardı.oltamın ucunda ise bir mercan takımı vardı.oltaları yemleyi denize attım.sonra oltayı yem düşümüştür diye çektiğimde ne ğöreyim bir deniz atı misinaya dolanmış.onu kova koydu 30 dk sonra oltama çok ağır bir şey takıldı.Bu bir mercandı ama ani manevrayla oltaya kafa attı.ve kursunu ve kösteği kopadı ağzın da iğne ile gittii gittii.o avdan martılar bile eli boş döndü.
cicicici Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-07-2012, 18:34   #2
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

Smile

Alıntı:
cicicici tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
2_3 yıl önce balığa çıkmıştım. yanımda 2 paket sülina vardı.oltamın ucunda ise bir mercan takımı vardı.oltaları yemleyi denize attım.sonra oltayı yem düşümüştür diye çektiğimde ne ğöreyim bir deniz atı misinaya dolanmış.onu kova koydu 30 dk sonra oltama çok ağır bir şey takıldı.Bu bir mercandı ama ani manevrayla oltaya kafa attı.ve kursunu ve kösteği kopadı ağzın da iğne ile gittii gittii.o avdan martılar bile eli boş döndü.
Anı çok güzel diyemicem Eli boş dönmeyi çok iyi bilirim Bizimle paylaştığın teşekkürler
İmza ayarlarını yaparsan iyi olur.. Ad,soyad,doğum yılı, nerden katıldığın gibi..
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları