Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-05-2006, 18:02   #1
Troya
Oltacı

Varsayılan İzmir'de balık avlanabilecek yerler???

Herkese merhaba...

İzmir ve çevresinde olta ile balık tutulabilecek yerler nereleridir?İnterneti talan ettim ama hiç biryerde bulamadım bu bilgiyi.Yardımcı olabilirseniz çok sewinirim.
Troya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 11-05-2006, 18:07   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Öncelikle hoşgeldiniz. İmza kısmına ad-soyad ve doğum tarihinizi yazarak kendinizi tanıtmanız bir forum kuralıdır.

Sorunuza gelince, bunun cevaı açıkçası bu sayfalara sığmaz. İzmir çevresinde seferihisar'dan dikiliye kadar tüm sahil şeridinde balık tutabileceğiniz pek çok yer mevcut. bu nedenle sorunuzu daha özelleştirerek sorarsanız, daha net bir yanıt alabilirsiniz.

Rastgelsin...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2006, 18:35   #3
Troya
Oltacı

Hoşbulduk.Öncelikle ilginiz için teşekkürler.
O zaman sorumu biraz daraltarak tekrar sorayım.Bu haftasonu Çeşme-Seferihisar-Mordoğan üçlüsünden birini tercih edicez.Buralarda nereye gitmemizi
önerirsiniz.Ya da sizce nereye gidelim?
Eski 11-05-2006, 18:54   #4
kowaltski
Guest

Unhappy Balıklıova verimsiz çıktı:(

Geçen hafta balıklıovaya gittik pek bi verimsizdi. Vurmadı bile desek olcak. Dalan arkadaslar var aşağıda diyorlar ama nedense biz hissedemedik balıkların varlıgını.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2006, 19:50   #5
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Troya ve Kowaltski aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar. Troya Mert kardeşimin dediği gibi İzmir tüm sahil şeridi ile birlikte amatör olta balıkçılığı için bir cennet seçeneklerini belirtmişsin. Benim tercihim Mordoğan ve Çeşme'den yana olur. Seferihisar 2 hafta önce gittiğimizde bizi hüsrana uğrattı. Çeşme'de Alaçatı ve Çiftlikköy taraflarını önerebilirim. Geceden gitme durumunuz söz konusu ise yem olarak sülünez, borukurdu, yengeç, mamun ve sardalya alın. Takımlarınız köstekliden hırsızlıya dip kıbrısından gün doğumunda ekmekle mantarlı kıbrısa ve isparoz ve sardalya ile bırakma yapabilecek takımları yanınıza alın derim ben. RASTGELSİN

Kowaltski Balıklıova tarafında son 2 haftadır kmse balık alamamış çok enteresan bir durum arkadaşlar 2 gün üst üste gitmişler onlarda aynı dertten muzdarip tık dememiş. SAYGILARIMLA
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2006, 21:06   #6
bawaa
Guest

arkadaşlar öncelikle herkese selam!
Benim gibi yaşamı deniz olan biri için bu siteyi yeni keşfetmiş olmaktan çok utanıyorum!

arkdaşlar denizde büyüdüm ama olta balıkçılığına yeni merak sardım!
yeni başlayan biri olarak rahat balık avlayabileceğim yer olarak bana nereyi tavsiye edersiniz.
şimdiden herkese çok teşekkür.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2006, 22:01   #7
BARBADOS
Çımacı

BARBADOS kullanıcısının avatarı

Selam arkadaşlar bencede balıklıova balıksız hale gelmiş adeta birde çeşmealtına gittik geçen c.tesi kurumuş desek yeri var yada kısmetimiz yoktu nereye gideceğimizi şaşırdık valla trolcülerin kulağı çınlasın diyorum ben dalan bi arkadaş var saatlerce suyun altında kalmış 6-7 kg balık zor almış zıpkınla işimiz zor...
1973 0 RH (+)
Yaşadığım Yer:İZMİR-GAZİEMİR
...HERKEZE RASTGELSİN...
BARBADOS Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2006, 01:59   #8
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

balık popülasyonu yönünde şu sıralar körfez çok iyi durumda karataş sahilini tavsiye edebilirim. Ama balıkları ne kadar sağlıklı orası tartışılır.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2006, 16:48   #9
Troya
Oltacı

Varsayılan Çiftlikköy'e nasıl gideriz???

Alıntı:
HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi
Troya ve Kowaltski aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar. Troya Mert kardeşimin dediği gibi İzmir tüm sahil şeridi ile birlikte amatör olta balıkçılığı için bir cennet seçeneklerini belirtmişsin. Benim tercihim Mordoğan ve Çeşme'den yana olur. Seferihisar 2 hafta önce gittiğimizde bizi hüsrana uğrattı. Çeşme'de Alaçatı ve Çiftlikköy taraflarını önerebilirim. Geceden gitme durumunuz söz konusu ise yem olarak sülünez, borukurdu, yengeç, mamun ve sardalya alın. Takımlarınız köstekliden hırsızlıya dip kıbrısından gün doğumunda ekmekle mantarlı kıbrısa ve isparoz ve sardalya ile bırakma yapabilecek takımları yanınıza alın derim ben. RASTGELSİN

Kowaltski Balıklıova tarafında son 2 haftadır kmse balık alamamış çok enteresan bir durum arkadaşlar 2 gün üst üste gitmişler onlarda aynı dertten muzdarip tık dememiş. SAYGILARIMLA
Haldun arkadaşım,
Çiftlikköy'ü çok methediyorlar.Fakat tam olarak nereye gideceğiz?Bilmiyoruz.
Tarif etme şansınız var mı??İlk defa gideceğiz de...
Eski 12-05-2006, 18:45   #10
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Değerli Melih kısaca tarif edtmeye çalışayım. Çeşme Limanın solundan Çiftlikköy istikametine devam et FENER BURNUNU dönünce sağ taraftan itibaren dilediğiniz yerede olta atmaya başlayabilirsiniz. Olta atacağınız yerler döküntü ve taşlık siz yedek bedenlerinizide yanınıza almayı ihmal etmeyin. Yanınızda yem çeşit olsun, mamun, boru kurdu, sülünez ve gece avlanacaksanız mutlaka sardalya alın yanınıza derim. gece sardalyalı oltayla Lidaki ve Çupra almaya başlamışlar. Artık güzel balık resimlerini bekliyoruz. RASTGELSİN.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları