Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI

TATLI SU AVI Tatlı sularda olta ile yapılan avlar hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-05-2009, 00:11   #1
mc_scream
Oltacı

Thumbs up 01/05/2009 av güzargahim

Arkadaşlar ilk evela Bulunduğum bölgede av sezonu açıktır belirtmek isterim yolculuğuma Erzurumun Narman ilçesinden başlıyacağım ana yol üzerinden Yanıktaş köyüne gideceğim

daha sonra yanıktaş köyünden Başkale köyüne giden yarı asfalt yolu kullanacağım yani mıcır artı zift olayı ana yoldan ayrılmış olacağım bu güzargahı kullanmamdaki neden yolun rakımının alçak olması en fazla 1900 metre falan olacak

Başkale köyü yol ayrımından köye sapmadan yoluma devam ediyorum buradan itibaren yol tamamen köy yolu yani toprak yol yolun durumu iyi olduğu söylendi gidince göreceğim ortadaki sarı çizgi Narman ilçe sınırı ile Tortum İlçe sınırını gösteriyor yani artık Tortum ilçesindeyim yaklaşık 15 km toprak yoldan sonra Heyelan Gölünde oltamı atarım lakin gölette ne tür balık mevcut bilgim yok balık olduğundan haberim var fakat köy halkı balığın cinsini bilmiyor oyüzden biraz hamallık yapacağım tüm malzemelerimi yanıma alacağım

İşin en can alıcı kısmına geldim bu anlattığım yol yaklaşık olarak 45 km bunun 30 km asfalt kalan 15 km kadarıda toprak yol gideceğim araç 75 cc lik bir motorsiklet yani yol okadar uzun değil ama ben 3 saatten önce oraya ulaşamam diye tahmin ediyorum

HERKESE İYİ AVLAR GELECEK NESİLLERE MEMLEKETİMİZDEKİ BALIKLAR HİKAYE KONUSU OLMASIN ONLARDA BU DUYGUYU TADABİLMELERİ İÇİN DOĞAYI KORUYALIM VE STANDARTLARIN ALTINDAKİ AVLARIMIZI GERİ BIRAKALIM SAYGILARIMLA

BURSA/ERZURUM
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
mc_scream Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-05-2009, 08:35   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Herhalde şuan avdasınız umarım güzel bir av geçirirsiniz. Bizde biraz sonra arkadaşlarla akşam suyunu yapmak için Karaburun taraflarında bir yere gideceğiz hazırlık yapıyoruz.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2009, 15:24   #3
seyirsubayi
Kaptan

seyirsubayi kullanıcısının avatarı

tago kıyıdan mı yapıcaksın akşam suyunu yoksa tekne ıle mı... av hakkında bılgı verırsen sevınırım daha sonra kardesım
Eski 02-05-2009, 14:28   #4
mc_scream
Oltacı

evet av bitti umduğumu bulamasamda aksilikler hariç fena değildi. gezi yapmış oldum manacak ne diyeyim inşallah sizde güzel bir av geçirmişsinizdir.

BURSA/ERZURUM
mc_scream Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-05-2009, 20:44   #5
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Önder Bey, hem av hem gezi bence güzel olmuş.

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları