Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Kamışlarla İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-05-2011, 22:50   #1
tkorkunckaya
Oltacı

Exclamation Halka yatakları zayıf...

Alıntı:
walras tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkese merhaba.
bugün uygun bir fiyata ryobi komatsu 3,45 m. 50-150 atarlı karbon kamış aldım. haftasonundan önce kullanamayacağım.. daha önce kullanan oldu mu? çok merak ediyorum. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Selamlar,

"portatif olsun seyahate giderken yanıma alabileyim ve at-çek için de, kıyıdan surf için de kullanabileyim" diyerek 3.20 modelini almıştım. Tabii at-çek için ideal özelliklerde bir kamış değil. En önemli kısmı halka yataklarının zayıf olması maalesef. Kapatırken dikkat.

Bu aralar üzerine taktığım bir avocet makina ile süper hafif bir takım oldu, eşim 30-50-75 gr iskandil ile 10'lu çapariyi full istavrit doldurup çektikçe etraftakiler şaşkınlıkla seyrediyorlar Kamışın gücü kuvveti bu anlamda yeterli.

Bunun dışında birkaç sitede yağmurlu havada yıldırım çekmez, rahatlıkla kullanabilirsiniz gibi yazılar gördüm, kesinlikle bu yanlış, aman dikkat.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
tkorkunckaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları