Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Takım Çeşitleri > At-Çek

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-10-2009, 18:57   #1
gani eren
Oltacı

Varsayılan At-cek takımı

at cek icin bu takim nasil bir takim olur böyle bir takimi önerirmisiniz
sevgli balik dostlarina merhaba
siz degerli ustatlardan bilgilerini rica edecegim

makina shimano FIRE BLOOD 2500FA
Airlik 222gr
Kamis ABU GARCIA 2.40 iki parca 127cm tasinir uzunlugu 10-40 atar agirligi 160gr
Misna spider wire 0.17 ultura cat 18.1 kg cekerli

siz degerli ustatlardan yardim ve bilgilerinizi bekliyorum

saygilar
gani

Bu mesaj en son " 24-10-2009 " tarihinde saat 19:30 itibariyle gani eren tarafından düzenlenmiştir....
gani eren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 24-10-2009, 20:42   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Gani abi ben at çek ile pek fazla uğraşmadım ancak yazdığınız parçalara bakınca işe yarıyabilecek bir takımmış gibi duruyor.Neticeleri sizden bekliyor olucaz.
Saygılar..
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-10-2009, 20:56   #3
gani eren
Oltacı

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gani abi ben at çek ile pek fazla uğraşmadım ancak yazdığınız parçalara bakınca işe yarıyabilecek bir takımmış gibi duruyor.Neticeleri sizden bekliyor olucaz.
Saygılar..
serkan kardes bende pek iyi tanimiyorum yazmaktaki amacim yanlis yapmamak
icin bilgilenmek isdedim
Eski 25-10-2009, 14:17   #4
oltacı35
Oltacı

oltacı35 kullanıcısının avatarı

shimano makina 1660 TL. abu garcia kamış 200 TL. iki rakamlarda yaklaşık değerler.

değermi bilemem.karar yinede sizin.bir süre sonra at-çek işinden sıkılıp takımı bir kenera koyarsanız.boşa yatırım olabilir.
Eski 25-10-2009, 15:48   #5
gani eren
Oltacı

Alıntı:
oltacı35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
shimano makina 1660 TL. abu garcia kamış 200 TL. iki rakamlarda yaklaşık değerler.

değermi bilemem.karar yinede sizin.bir süre sonra at-çek işinden sıkılıp takımı bir kenera koyarsanız.boşa yatırım olabilir.
nazmi bey merhaba

SHIMANO FIRE BLOOD 2500FA makina yaklasik 600 TL
ABU GARCIA FANTASISTA ROCKSWEEPER 2.40cm 10-40atar 160gr agirlik kamis da ayni 600 TL
MISNA 250 m sariyor oda 110 TL tutuyor
fiyatlri bu

selam gani

Bu mesaj en son " 25-10-2009 " tarihinde saat 15:53 itibariyle gani eren tarafından düzenlenmiştir....
gani eren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-2009, 08:45   #6
oltacı35
Oltacı

oltacı35 kullanıcısının avatarı

Gani bey benim internetteki araştırmalarımda bulduğum fiyatlar bunlardı.yanılmış veya yanlış bakmış olabilirim.bu nedenle sizi yanlış yönlendirdiysem özür dilerim.fakat yukardaki rakamlara bakılırsa rakam 1310 TL gibi bir rakam tutuyor.ekonomik durumunuzu ve amatör balıkçılık geçmişinizi bilmediğim için bir şey diyemem.eğer daha başlangıç aşamasındaysanız bu kadar pahalı bir takım yerine daha makul fiyatlı bir takımla başlamanızı öneririm.

örnek olarak ben SPRO 210 cm 5-25 gr atarlı ve SPRO 240 cm 25-40 gr atarlı spin kamışları ve ALBASTAR millenyum 40 ve SHAKESPEARE hurricane makinaları asso double strenge 0.25 misina ile kullanıyorum.makinalar 35-40 TL civarında kamışlar 25 TL civarında misina 8 TL civarında.

bu arada başka bir sitede bu takımı kuşadasında kullanacağınızı yazmışsınız.

peki kuşadasının neresinde.benim de yazlığım kuşadasında eğer kuşadasına geldiğinizde bir araya gelirsek hem yeni bir dostluk doğmuş hemde balık avı konusunda fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.

bir başka konu; küçük oğlum kocaeli üniversitesi makina mühendisliğinde okuyor.

SELAMLAR.

Bu mesaj en son " 26-10-2009 " tarihinde saat 08:47 itibariyle oltacı35 tarafından düzenlenmiştir....
oltacı35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-2009, 18:16   #7
gani eren
Oltacı

Alıntı:
oltacı35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gani bey benim internetteki araştırmalarımda bulduğum fiyatlar bunlardı.yanılmış veya yanlış bakmış olabilirim.bu nedenle sizi yanlış yönlendirdiysem özür dilerim.fakat yukardaki rakamlara bakılırsa rakam 1310 TL gibi bir rakam tutuyor.ekonomik durumunuzu ve amatör balıkçılık geçmişinizi bilmediğim için bir şey diyemem.eğer daha başlangıç aşamasındaysanız bu kadar pahalı bir takım yerine daha makul fiyatlı bir takımla başlamanızı öneririm.

örnek olarak ben SPRO 210 cm 5-25 gr atarlı ve SPRO 240 cm 25-40 gr atarlı spin kamışları ve ALBASTAR millenyum 40 ve SHAKESPEARE hurricane makinaları asso double strenge 0.25 misina ile kullanıyorum.makinalar 35-40 TL civarında kamışlar 25 TL civarında misina 8 TL civarında.

bu arada başka bir sitede bu takımı kuşadasında kullanacağınızı yazmışsınız.

peki kuşadasının neresinde.benim de yazlığım kuşadasında eğer kuşadasına geldiğinizde bir araya gelirsek hem yeni bir dostluk doğmuş hemde balık avı konusunda fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.

bir başka konu; küçük oğlum kocaeli üniversitesi makina mühendisliğinde okuyor.

SELAMLAR.
Nazmi bey tekrar merhaba
evet siz fiyatlar konusunda doru dur siz türkiye deki fiyatlara bakmis olmalisiniz
ben yurt disi yani almanyadaki bir sitede bu fiyata bu gün aldim
ben 2 yildir hevesliyim amacim bir hobi olsun stres atalim iyi arkadas ve dostluklar olsun fiyati bana makul yeterki hosuma gitsin evet kusadasinda davutlarda yazligim var yazlari 3 ay kaliyorum
kocaelinde körfezde evim var bende sizleri tanimak isderim yazin nasip olursa mayisda adada olurum
selam gani
Eski 26-10-2009, 19:30   #8
zuzu
Tayfa

zuzu kullanıcısının avatarı

bu guzel sohbet burda kalmasın abılerım sizlerin bulusmasını ve fotografları buraya koymanızı beklıyorum haberınız olsun işte amacımız bu zaten yenı dostluklar paylaşımlar çok mutlu oldum çokk

İzmir / Çamdibi...
Karaburun / Yeniliman...

Kırmızı Olsun Bizim Olsun...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
zuzu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-2009, 19:37   #9
gani eren
Oltacı

Alıntı:
gani eren tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Nazmi bey tekrar merhaba
evet siz fiyatlar konusunda doru dur siz türkiye deki fiyatlara bakmis olmalisiniz
ben yurt disi yani almanyadaki bir sitede bu fiyata bu gün aldim
ben 2 yildir hevesliyim amacim bir hobi olsun stres atalim iyi arkadas ve dostluklar olsun fiyati bana makul yeterki hosuma gitsin evet kusadasinda davutlarda yazligim var yazlari 3 ay kaliyorum
kocaelinde körfezde evim var bende sizleri tanimak isderim yazin nasip olursa mayisda adada olurum
selam gani
Nazmi bey merhaba
evt ben su an isvicredeyim mayis 2010 da adada olacigim nasipse
telini kayita aldim ariyacagim gelmeden isdegin olursa haberleselim
selam
Eski 26-10-2009, 19:38   #10
gani eren
Oltacı

Alıntı:
zuzu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu guzel sohbet burda kalmasın abılerım sizlerin bulusmasını ve fotografları buraya koymanızı beklıyorum haberınız olsun işte amacımız bu zaten yenı dostluklar paylaşımlar çok mutlu oldum çokk
fatih bey selam ve merhaba

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları