Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Meteoroloji,Navigasyon , Harita ve Denizcilik > GPS

GPS Global Positioning System

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-10-2012, 15:02   #1
kazimbey26
Oltacı

Varsayılan Laptopda kullanabileceginiz GPS yazilimi

Arkadaslar asagidaki linklerde bir cok yazilim var, ben [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] i indirdim kurdum suan onunla ugrasiyorum, foto eklerim, laptonuz bir GPS alicisi usb veya bluetooth olabilir, kullanabilirsiniz, tek sorun ucuz veya uygun fiaytli chart bulmada sanirim

Bunlardan kullanan varsa tecrubelerini paylasirlarsa bizde ogrenmis oluruz.

Free ENC Viewers

CARIS Easy-ENC [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Fugawi View ENC [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ENC Data Handler for ArcView [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
NavPak, a PC and Pocket PC chart plotter [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Polar Navy - Free ENC chart viewer [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Yahnav - Demo ENC viewer [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ScanNav - Demo ENC viewer [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
OpenCPN - Open Source ENC Viewer [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
MarinePlotter [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Envitia MapLink Pro - Demo ENC Viewer [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Not; ayrica Iphone veya Android cep telefonlarinda veya yeni cikan Tablet PC veya Apple Ipad tarzi uzerinde GPS olan aletlerde kullananlar varsa onlarida tecrubelerini anlatmaya bekleriz
Eski 08-10-2012, 16:26   #2
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation

Değerli arkadaşım bilğilendirmene çok teşekkür ederim...
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları