Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-06-2007, 19:01   #1
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

Varsayılan Levrek Ve..

ben bu bilgisayar ile kasım2006 da tanıştım.hemen en büyük hobim olan balıkçılık sitelerine baktım. ilk olarak rastgelsin sitesine ulaştım.kayıt ol tuşuna basarak kaydımı girdim ama refarans isteniyordu.tago'ya MSN den ulaştım ve sevğili taygun kaydımı tamamladı.o zamandan beri sık kullanılanların en başında hep rastgelsin duruyor.fırsat buldukça konuları okumaya ve elimden geldiğince de katılımcı olmaya çalışıyorum.sitede bazı kırgınlıkların olduğu hepimizin malumu ben niye olduğunu hala anlamış değilim ama inşallah tez zamanda kırgınlıklar biter de karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bilği paylaşımları devam eder.
neyse ben konu başlığına geleyim.
dün sert esen poyraza rağmen balığa gitmeye karar vererek yola çıktım.yem olarak kullanacağım midyeyi açarak hazırladım.akşam yemeği için midye kenarlarını sinek oltasına takarak küçük karagöz yakaladım.akşam yemeğinde karagöz tava ve salata vardı. akşam karagöze baktım ama olmadı 2 tane yakalayabildim. cep telefonunun alarmını kurarak yattım. sabah saat 05.00 de kalktım.balığa gelince illaki sabah suyuna bakarım. çoktan beri levreğe sahte balık atmıyordum. yeni aldığım sahte balığı bir deneyeyim dedim.at-çek yapmaya başladım. hava alaca karanlıktı 3-5 atıştan sonra bir ağırlık takıma bindi. hemen makinanın kalomasını ayarladım. misina 0.30.luk olduğu için fazla yük vermeden ve baya bir uğraştan sonra balığı karaya alabildim.2.300 kilo.luk güzel bir levrek yakalamıştım.biraz daha at-çek yaptım.başka balık olmadı.güneş doğduktan sonra karagöze baktım. birkaçtane daha yakaladım .başkada balık olmayınca evin yolunu tuttum.
rastgelsin..

Sponsored Links
Eski 10-06-2007, 19:39   #2
mufi
Guest

Abim ellerine saglık ne de hoş bir levrek...
şu sitedeki muhabbetleri sen boşver abi sen tam olayın rotasına girmişsin tut levrekleri değişik açılardan çek fotoları bizde görelim..içimiz açılsın. milleti tek tek oralara göç ettir...boş ver abisi..
sahi o levrek :
1-ne kadar mesafede(açıkta) rapalaya takıldı??metre olarak??
2-sence o dolaştıgı mesafede yiyecek ne arıyor yani nelere saldırıyor?
bilmekte fayda var
kolay gelsin

''Aşık olmak sevgilinin şahsında istenileni görmektir''
''her akılsıza hayran olacak başka bir akılsız vardır''

Fransa dan
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-06-2007, 19:45   #3
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

ismail abi vallaha helal olsun, 2300 gr haaa. çekerken gerçekten çok uğraştırmıştır seni. ama değmiş abicim. tebrikler ediyorum.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-06-2007, 21:04   #4
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Abim ellerine saglık ne de hoş bir levrek...
şu sitedeki muhabbetleri sen boşver abi sen tam olayın rotasına girmişsin tut levrekleri değişik açılardan çek fotoları bizde görelim..içimiz açılsın. milleti tek tek oralara göç ettir...boş ver abisi..
sahi o levrek :
1-ne kadar mesafede(açıkta) rapalaya takıldı??metre olarak??
2-sence o dolaştıgı mesafede yiyecek ne arıyor yani nelere saldırıyor?
bilmekte fayda var
kolay gelsin

''Aşık olmak sevgilinin şahsında istenileni görmektir''
''her akılsıza hayran olacak başka bir akılsız vardır''

Fransa dan
muvaffak bey,zaten sitedeki muhabbetlerden birşey anlamadığım için çoktan boş verip o işleri sizlere bıraktım da.. hem bin küsür üyemiz var denilirken bazı arkadaşların 5-6 kişi hatırına katılıyorum demesini şahsen ben içime sindiremedim. hakkaten durum böyle bile olsa bu hiç nazik bir ifade olmamış.bilmem yanlışmı düşünüyorum.
sorularınıza cevap vermeye çalışayım.
1- daha önce açılan konularda da belirttiğim gibi sahte balığı direk misinaya bağlayıp atıyorum. çok gitse 20-25 mt ancak gider. bu mesafe de benim av yerimde yeterli oluyor. balıkta makinanın kolunu 3-5 çevirince varsa balık yapışıyor.
2- boğazda devamlı gümüş ve kefal bulunur. biz de bunların taklidi sahte balıklarla avlanıyoruz.
rastgelsin...
Eski 10-06-2007, 22:48   #5
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

ismail abi vallaha birtarafım şişti abicim yaw . yapma gözünü seveyim yeter artık biz sana nediyelim güzel abim. ellerine sağlık.
Eski 10-06-2007, 22:59   #6
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

İsmail abi tebrik ederim ,yatırmışsın gene kuzuyu,Maaşallah diyeyim abime ,rastgele.
Eski 10-06-2007, 23:03   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

İsmail abi yıktın viran ettin yine ortalığı maşallah inşallah daha irileri denk gelir.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-06-2007, 23:44   #8
Rauf
Guest

İsmail hemşerim tebrikler hani levrek bitmişti bunlar seni görünce dayanamıyo herhalde soğandere haaa biliyorum unutmuyorum geleceğim inşallah selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-06-2007, 23:46   #9
araştırıcı
Miço

Alıntı:
ismail çakır tafarından gönderildi
ben bu bilgisayar ile kasım2006 da tanıştım.hemen en büyük hobim olan balıkçılık sitelerine baktım. ilk olarak rastgelsin sitesine ulaştım.kayıt ol tuşuna basarak kaydımı girdim ama refarans isteniyordu.tago'ya MSN den ulaştım ve sevğili taygun kaydımı tamamladı.o zamandan beri sık kullanılanların en başında hep rastgelsin duruyor.fırsat buldukça konuları okumaya ve elimden geldiğince de katılımcı olmaya çalışıyorum.sitede bazı kırgınlıkların olduğu hepimizin malumu ben niye olduğunu hala anlamış değilim ama inşallah tez zamanda kırgınlıklar biter de karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bilği paylaşımları devam eder.
neyse ben konu başlığına geleyim.
dün sert esen poyraza rağmen balığa gitmeye karar vererek yola çıktım.yem olarak kullanacağım midyeyi açarak hazırladım.akşam yemeği için midye kenarlarını sinek oltasına takarak küçük karagöz yakaladım.akşam yemeğinde karagöz tava ve salata vardı. akşam karagöze baktım ama olmadı 2 tane yakalayabildim. cep telefonunun alarmını kurarak yattım. sabah saat 05.00 de kalktım.balığa gelince illaki sabah suyuna bakarım. çoktan beri levreğe sahte balık atmıyordum. yeni aldığım sahte balığı bir deneyeyim dedim.at-çek yapmaya başladım. hava alaca karanlıktı 3-5 atıştan sonra bir ağırlık takıma bindi. hemen makinanın kalomasını ayarladım. misina 0.30.luk olduğu için fazla yük vermeden ve baya bir uğraştan sonra balığı karaya alabildim.2.300 kilo.luk güzel bir levrek yakalamıştım.biraz daha at-çek yaptım.başka balık olmadı.güneş doğduktan sonra karagöze baktım. birkaçtane daha yakaladım .başkada balık olmayınca evin yolunu tuttum.
rastgelsin..

Maaşallah İsmail Bey:
Siz fotoğraf ve av raporları gönderin... Ne güzel hayvan şu levrek.... Yakalarken yanınızda olup izlemek isterdim.... Herkesin bir işi var... Bırakın küsen küssün, kızan kızsın... Ava gidememekten sanırım...
Bende siteyi takip edip balık yakalamaya gidiyorum ama sizin kadar şanslı olmuyor...
Tebrik ederim....

Son Kullandığınız balık Rapala mı ? Modeli nedir..
Bende Cumartesi eski bir av bayisini ziyaret ettim... Elinde Rapalanın Mu serisi vardı.... Bir tane 10 cm aldım... CountDown serisindende MU modeli 5 cm 5 tane aldım... İsteyen arkadaşım olursa gönderebilirim...
Selam ve saygılarımla... Rastgele...
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-06-2007, 00:42   #10
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

işte bu canım abim benim geçen avda yeter karagözler hadi levrek görelim dedim ohhh beee iyiki demişim...sen durma abi devamını da gönder bizlere ki bizlerde aklımızı toplayıp zevkimizi hatırlayalım....saygılar...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları