Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-11-2006, 10:16   #1
mufi
Guest

Varsayılan kıyı haritaları

Arkadaşlar buradan yayınlayıp ta ortak fayda saglıyacagımız kıyı derinlik haritaları (internet kaynaklı) yada program bilgisi olan varmı.?
teşekkürler
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-11-2006, 10:32   #2
gokseldbuga
Guest

ben gecenlerde Magellan direct route europe indirdim bir yerlerden, Adnan veya Erol abi ihtiyac duyarlarsa gonderirim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-2006, 19:47   #3
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Gökselcim,teklifin için teşekkür ederim,mevcut haritalar GPS imde yüklü zaten,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-2006, 22:49   #4
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
ben gecenlerde Magellan direct route europe indirdim bir yerlerden, Adnan veya Erol abi ihtiyac duyarlarsa gonderirim.
Yanlış bilmiyorsam direct route europe yol haritaları olması lazım. ben size magellan mapsend bluenav versiyonunu tavsiye ederim, nokta nokta derinlikleri veren deniz haritalarını kapsıyor...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-11-2006, 09:58   #5
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar bugün biraz araştırdım.İzmir de Yatmar Yatçılık firması (tlf:0.232.4217088) Deniz Kv.Kmt.nın seyir haritalarını satıyor.Haritalar parça parça (örneğin izmir körfezi,çeşme tarafı,sığacık-dilek boğazı arası ve dilek boğazı-bodrum arası gibi).Bütün kıyı şeridi ve denizlerin nokta nokta derinlikleri varmış haritalarda.Adet fiyatı 44,00 ytl miş.Bugün fırsat bulursam yerleri bana çok yakın bakmaya çalışıcam.İlgilenenlere bilgilerini iletirim.Çok büyük değilse ya da parçalar halinde tarattırabilirsem siteye eklerim.Tabi bu yapıcağım yasalmı değilmi bilemiyorum.Yasal değilse başımız ağrımasın sonra.Napalım artık nepiniz adına yatarım içerde.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 30-11-2006 " tarihinde saat 10:02 itibariyle giritli tarafından düzenlenmiştir....
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-11-2006, 13:28   #6
aganta borina borinata
Guest

sevgili onur...1 adet harita için o parayı vermeye bence değmez...bi gps alsan ve ona haritaları yüklesen senin için daha kullanışlı ve ekonomik olabilir sanırım...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-2008, 22:30   #7
gül-bodrum
Oltacı

Alıntı:
giritli tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar bugün biraz araştırdım.İzmir de Yatmar Yatçılık firması (tlf:0.232.4217088) Deniz Kv.Kmt.nın seyir haritalarını satıyor.Haritalar parça parça (örneğin izmir körfezi,çeşme tarafı,sığacık-dilek boğazı arası ve dilek boğazı-bodrum arası gibi).Bütün kıyı şeridi ve denizlerin nokta nokta derinlikleri varmış haritalarda.Adet fiyatı 44,00 ytl miş.Bugün fırsat bulursam yerleri bana çok yakın bakmaya çalışıcam.İlgilenenlere bilgilerini iletirim.Çok büyük değilse ya da parçalar halinde tarattırabilirsem siteye eklerim.Tabi bu yapıcağım yasalmı değilmi bilemiyorum.Yasal değilse başımız ağrımasın sonra.Napalım artık nepiniz adına yatarım içerde.
evet evet bay giritli ben istiyorum.Eğer mümkünse dilek boğazı-bodrum arası olan derinlik haritasına ihtiyacım var.Erol bey sağolsun yolladı ama maalesef yeterli olmadı.Gps olmadığı için almıyorum.Mail olarak yollayabilirsinizde.Şimdiden teşekkürler.
gül-bodrum Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-2008, 22:50   #8
dilki
Kaptan

dilki kullanıcısının avatarı

Onur hocam olayın yasal boyutunu gözardı etme derim eğer içeri düşersen merak etme sitede senin için kampanya yapar her tuttuğumuz balıklardan ortaya karışık güzel birşey yapar ziyaretine geliriz
İstersen iç çamaşırı ve içiyorsan sigarada getiririz
Ama sigarayı tavsiye etmem içilen her sigara tabuta çakılan bir çivi gibidir!!
DUMANSIZ HAVA SAHASINI DESTEKLEYELİM ARKADAŞLAR!!!!!
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları