Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-04-2010, 21:55   #21
dizel45
Tayfa

dizel45 kullanıcısının avatarı

evet arkadaşlar gerçekten harikaydı organizasyon emeyigeçen herkezi kutlarım özellikle tertibim hasan . ve necati ardeşimi.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

dizel45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-04-2010, 22:36   #22
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Bizde görsellerle yetinmek zorunda kaldık ama olsun.
Sonuçta herkesin zevk aldığı bir organizasyon yapan ve emek harcayan herkese teşekkürü borç bilirim.
Katılan ve katılamayan herkeside tebrik ederim.
Daha nice nice organizasyonlara.
Rastgelsin ...

A RH(+)

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2010, 23:49   #23
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Son ana kadar katılabileceğim ümidindeydim.
Ama maalesef olamadı, yolculuğumu erteleyemedim
Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla son derece güzel ve sorunsuz bir organizasyon olmuş. Yazılanları okuduğum kadarıyla da, bölgenin yerleşik halkının da takdiri ve sevgisi toplanmış. Hatta yeni davetler alınmış. Çok az organizatöre nasip olacak bir takdir beyanıdır bu. Özellikle Hasan Bey, bu işin duayeni olmuş, kendisini ve ekibini organizasyon yeteneklerinden ötürü kutlarım.

Katılanları tebrik ediyorum. Özellikle de farklı şehirlerden kalkıp organizasyona katılabilenleri iki kez tebrik ediyorum.

İnşaAllah birdahaki organizasyonlarda tanışabilmek ümidiyle;
Saygı ve selamlar..

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 05:50   #24
Kamil ESEN
Kaptan

İlk organizasyon alanına Cuma gününden gidenler olarak açılışı keyifle yaptık.Avlak yerinin tespitinden sonra hemen oltalarımızı suya kavuşturduk.Sanki balıklar bizi bekliyormuş gibi bir sinarit palazı,birde fangri arka arkaya geldiler.Akşam olmak üzere idi balıkları çekelim derken vakit geçmişti.Hemen organizasyonun ilk ziyafetini çektik kendimizeSonrasında da ateş başında semaverde demlenmiş çay keyfi..Öncü birlik olarak site yönetimi(Mesut Bey)ile görüşmelerimizi yapıp organizasyon afişimizi de asıp
diğer arkadaşlarımızı bekledik.İşte bunlarda bize hatıra kalan kareler.Nice mutlu beraberliklere.....

Bu mesaj en son " 27-04-2010 " tarihinde saat 06:33 itibariyle Kamil ESEN tarafından düzenlenmiştir....
Kamil ESEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 08:35   #25
ümit albayrak
Çımacı

ümit albayrak kullanıcısının avatarı

Dostluğun ve kardeşliğin mükemel bir şekilde paylaşıldığı harika bir organizasyon olmuş,emeği geçen herkese teşekkür ederim,katılamayıp görsellerle yetinmek her ne kadar biraz burukluk bıraksda,yinede bizlere monitör başındada olsa bu güzel kaynaşmayı yaşatan tüm RASTGELSİN AİLESİNE candan teşekkürler.....Dostluklarınızın baki kalması dileklerimle.......

DOĞRUCU DAVUT
ümit albayrak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 10:47   #26
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Sevgili Arkadaşlar, bu güzel organizasyonu düşünerek gerçekleşmesine emek
tüm dostlar ile katılanlarını kutlarım...

Sanırım mevsim itibariyle tam balığın kıyılamadığı zamana denk geldiğinden olsa gerek, hasılat yönünden zayıf olsa bile, dostluk ve muhabbetin tam gaz yaşandığı çok güzel anlar geçirdiğiniz burada paylaşılan her bir kareden anlaşılıyor...

Ayrıca, bir insanın önce kendisine daha sonra çevresine karşı duyarlılığının göstergesi olan şu 2 kare fotoğraf için diyecek laf bulamıyorum...

Sadece ayakta alkışlıyorum desem, sanırım kendimi az çok ifade etmiş olurum...

1963-izmir

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 13:03   #27
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
er35han tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
organizasyona emeği geçen ve katılan tüm dostları kutlarım.tüm paylaşımlarımızın böyle bir dostluk çerçevesinde gerçekleşmesini dilerim.
Konuya katılımın içinde ben teşekkür ederim..
Birdaha buluşmak üzere..
Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
organızasyona katılan ve emegı gecen herkezı tebrık ederım guzel bır ortamda neselı gunler gecırdık. resımlerın devamını buyuk bır ılgıyle beklıyrum sankı oanı sımdı yenıden yasıyorum

Eyvallah kardeşim..
Bunlarda sizlerinde emekleriniz boş geçilmez..
Hele oltana vuran demiyorum götüren balığıda alıverseydin org o zaman tadından yenmiyecekti..
Alıntı:
The Lunatic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm emek verenleri ve katılanları kutlarım. Nice böyle güzel organizasyonlara. Umarım bir dahaki organizasyonda biz de aranızda olabiliriz. Sevgiler
Uğur kardeşim biz teşekkür ederiz..
Gelemediniz ama yüreğinizin bizlerle olduğunu biliyoruz..
İşaallah başka bir zaman mani olmaz tanışmış beraberce av yapmış oluruz..
Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yetmezzz
Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu fotolar yetmez
Herkesi canı gönülden tebrik ederim, gerçekten çok güzel anlar, çok güzel saatler yaşadık.
Bu organizasyonun ve bunun gibilerin nicesinin gelmesini dört gözle bekliyorum
Herkese kendi adıma çok teşekkür ederim.

Evet kardeşim sanıyorum bu fotolar bu kadar değildir..
Sizinde emeklerinize sağlık..
Alıntı:
Kerem YAMAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
çok güzel birgün geçirdik bu güzel deniz ve doğanın tadını fazlasıyla çıkardık orginazyonların devamını bekliyorum
Kerem kardeşim..
Bizde sizlere teşekkarler..
Büyük fedakarlıklarlı daha 1 yaşında yeğenimizle oralara kadar ggittin..
Senide tebsrik eder devamını dilerim..
Alıntı:
erkan35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok Güzel Bir Organizasyondu. Havanın Bozgununa Uğramasak Daha İyi Olurdu Fakat Çok Güzel Vakitler Geçirdik. 2 Tane yaklaşk 30-25 cm aralığında bi mırmır çektim. 1 Tane Daha Mırmır Çektim. Biraz Ufaktı Ama 30-25 cm liklerin yanında ufak göründü bence.
He Bu Arada Hasan abi Biz Ayrıldıktan Sonra Bi Yerde Daha Yemleri Bitirmek İçin Durduk. Şansımıza 2 Tane Kaba Lidaki Geldi Birinin Yanağında Bi Kırmızılık Wardı 1 tanede Ufak Bi Karagöz Çektik. Yanımızda Fotoğraf Makinası Olmadığı İçn Resimlerini Çekemedk Ama Afiyetle Yedik. Emeğe Geçen Herkese Teşekkür Ederim.
Erkan abi seni ve ailen bizleri memnun etti ..
Burağımıda ayrıca kutlarım..
Yemleri de zai etmemişsin..
Demekki 3 tavalık balık oldu..
Ellerinize sağlıkTeşekkürler..
Alıntı:
ocaklar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
çok.güzel.bir.organizasyon.oldu.emeği.geçen.herkes e.teşekkür.ederim.
Bizteşekkür ederiz..
Birgün sizlerlede bir araya gelmek isteriz..
Manisaya selamlar..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 13:12   #28
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öncelikle bu organizasyonu düzenlemek için tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Dostluk,arkadaşlık ve aile çerçevesi içinde geçen çok güzel bir hafta sonu yaşadık ailecek.
Böyle etkinlikleri her zaman desteklemişimdir ve desteklemeyede elimden geldiğince devam edeceğim.
Öner abi bizler teşekkür ederiz sizlere Kilometrelerce yol tepip üstelik bizlerden önce alanda bulunmanız ziyadesi ile mutlu etti ..

Yasemin yengemizin doğum gününden ve Mesir macunundan bizleri mahrum etmedin..
Teşekkürler abim..
En kısa zamanda beraber av yapma ümidi ile..
Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
katılımda bulunan herkese ayrı ayrı ayrı ayrı teşekkür ederim.kendi adıma söylüyorum o gün dünyanın en mutlu kişisi bendim.
herkesin mutlu olduğunu hepimizin hiç bir çıkar gözetmeden orada olduğuna şahit oldum
katılan dostlarıma binlerce kere teşekkür ederim
aynı zamanda organizasyona katılamayıp bizlere destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim.

tanıştık dost olduk güzel sohbetler yaptık balıkta tuttuk
balık bahane dostluk ve muhabbet şahane

Abi senin su kelimelerine bir şey diyemiyorum..

Sanada teşekkürler..
SÖZÜN ÖZÜ
balık bahane dostluk ve muhabbet şahane
Alıntı:
onder 35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
herşey çok güzeldi birçok kişiyle tanıştık ve ben çok memnun oldum tekrar buluşmak dileğiyle herkese iyi akşamlar dilerim.
Önder abi bizlerde sizlere teşekkür ederiz..

eksikliğinizi göstermediniz..
Herşey gönlünüzce olsun..
Alıntı:
delvel tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
orada olmak varmış..
muabet ve sohbete katılmak ailecek tanışmak ne güzel olurdu..
emeği gecen abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürler..
bu son organizasyonun son olmaması dileğiyle büyüklerimin ellerinden küçüklerim de gözlerinden öpüyorum
Ah be Veli ah..

Keşke burada bulunsaydın..
Allahtan hayırlısı ama bunu telafi etmek gerekir biliyorsun..
Teşekkürler kardeşim..
Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Harika bir gece ve gündü. Hani anlatılmaz yaşanır derler ya öyle bir organizasyon oldu.

Taygun kardeşim sanada teşekkür ederiz..
Bizleri burada toplanmamıza araç olan Rastgelsin . org U kurarak güzel birşey yaptığını bir kez daha iyi anlamış olman gerekir..
Sağolasın..
Alıntı:
denizkızı35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Organizasyonda emegi gecen herkeze çok teşekkürler.
Biz bu organizasyonda fazla kalamadık ama bulunduğumuz zaman zarfında çok değerli dostlarla tanıştık.
Çok güzel vakit geçirdik.Bu güzelliklerin devamını dileriz.
Bahar kardeşim..
Gece Sürpriz yapıp Kaptan Süleyman abimizle gelmeniz bizleri ziyadesi ile memnun etti ..
Allah Herşeyi gönlünüzce versin Teşekkürler..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 14:37   #29
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Bu org. emeği geçen herkezi kutluyorum.Bir org. bu kadar güzel orgineze edilir.Eleştiri yapılacak hiç bir noktası olmayan, sanaldaki dostluğun reele taşınmasına vesile olan,bu org. da emeği geçen tüm arkadaşları tekrar tekrar kutluyorum..

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 14:44   #30
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Değerli rastgelsin ailesinin katılan ve katılamayan tüm dostlarına her türlü destekleri için teşekkür ederim...
Organizasyonumuz hayırlısıyla güzel bir ortamda dostluk ve sevgi ile gerçekleşti. Güldük eğlendik semaver yanında çayımızı içtik....
Ayrıca farklı sürprizler yaşandı... Yani uzun lafın kısası harika bir gece ve gündü bizler için.... Bizler PAŞA TEAM olarak yolculuğumuzu birlikte tamamladık... Ve kıyıda çok değerli insanlarla tanıştık ... Böylesine daha nice güzel insanlarla nice güzel organizasyonlar hepimize nasip olsun inşallah.... Balık yönünden evet havanın biraz etkeni vardı fakat geçirdiğimiz günün güzelliği hayal kırıklığı yaşamamıza engel oldu....

"TEŞEKKÜRLER RASTGELSİN AİLESİ"
MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları