Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-05-2008, 21:57   #1
hatak26
Oltacı

Varsayılan Internet Alis Verisi.

ERGİNBALIKCILIK HAKKINDA

arkadaslar ardahanda görev yapmakta olan bir güvenlik görevlisiyim.burada balık avlamak için 7 arkadas bir kulup olusturduk.ardahanda imkan olmadıgından malzeme alamıyoruz.10 gündr interneti arastırıyorum.söyle iyi bir takım alacagız 7 arkadas.internetten arastırdım.istanbulda erginbalıcılık diye bir site var.ürün yelpazesi genis fakat güvenemüyorum.buradan adaha önce alıs veris yapan varmı.7 kişi toplam hesabımıza göre 250 ser ytl lik (toplam 2000 ytl) malzeme alacagız ama malum bazı siteler farklı malzemeler gönderiyor.bende arkadslara kefil olacagım lütfen ERGİNBALIKCILIK hakkında bilgisi olan bana yardım etsin.eger baska bir yervarsa ve tanıyorlarsada yazarsanız sevinirim..simdiden tesekkürler.
hatak26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 20-05-2008, 20:37   #2
hakan25
Kaptan

Varsayılan hoşgeldin

Alıntı:
hatak26 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ERGİNBALIKCILIK HAKKINDA

arkadaslar ardahanda görev yapmakta olan bir güvenlik görevlisiyim.burada balık avlamak için 7 arkadas bir kulup olusturduk.ardahanda imkan olmadıgından malzeme alamıyoruz.10 gündr interneti arastırıyorum.söyle iyi bir takım alacagız 7 arkadas.internetten arastırdım.istanbulda erginbalıcılık diye bir site var.ürün yelpazesi genis fakat güvenemüyorum.buradan adaha önce alıs veris yapan varmı.7 kişi toplam hesabımıza göre 250 ser ytl lik (toplam 2000 ytl) malzeme alacagız ama malum bazı siteler farklı malzemeler gönderiyor.bende arkadslara kefil olacagım lütfen ERGİNBALIKCILIK hakkında bilgisi olan bana yardım etsin.eger baska bir yervarsa ve tanıyorlarsada yazarsanız sevinirim..simdiden tesekkürler.
ismini bilmediğim için hatak26 diycem kusura bakma bazı konularda büyük harfle yazı girmissin form kurallarını okumanı tavsiye ediyorum imza ayarlarını yaparsan arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışırlar ergin balikçilik.com sitesine girersen gerekli bilgiyi cevatın kendisindende ala bilirsin elinden gelenin eniyisini yapacağına eminim rastgelsin...
Eski 20-05-2008, 22:12   #3
hatak26
Oltacı

tesekkürederim hakan bey.kusura bakmayın kuralları okumaya fırsatım olmadı daha dikkatli olmaya calısacagım.

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları