Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-04-2010, 09:41   #1
Necati ARAT
Kaptan

Thumbs up 1.Dostluk ve Tanışma Org. VİDEOSU

Evet değerli Dostlar..

Organizasyon neşemizi Fotoğraflarla pekiştirdik..
Bir video ile o anları tekrar yaşamak istermisiniz ??

Acizane hazırladığım Videoyu sizlerle paylaşıyorum..
Katılan ve katılamıyan tüm dostlara tekrar teşekkür ederim..

İyi seyirler..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Bu mesaj en son " 10-05-2010 " tarihinde saat 10:36 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-04-2010, 09:59   #2
Abdulbaki ARAT
Oltacı

Abdulbaki ARAT kullanıcısının avatarı

Tüm RAST GELSİN ailesine ve 1.kıyı Dostluk ve Tanışma Organizasyonuna katılan, katılmayan herkese selamlar,saygılar

Abdulbaki ARAT
ESKİŞEHİR
1997
Yaşadığım Yer
İZMİR-Çiğli
......... SELAMLAR .........

Abdulbaki ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 10:43   #3
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Sevgili Necati Abicim ;
Böylesine güzel anları çok güzel bir video ile bizlere sunduğun için ayrıca bütün resimleri ve videoları tek tek özenerek düzenlediğin için değerli vaktini bizlere ve RASTGELSİN AİLESİNE ayırdığın için sonsuz teşekkürler....
Videoyu izlerken o güzel anları tekrar yad ettik.... Ne mutlu ki gönülleri güzel olan insanlar hep bir araya geldi... PAŞA TEAM EKİBİNE DE gerek organizayon gününde gerekse organizasyonun planlama aşamasında göstermiş oldukları her türlü gayretlerinden dolayı teşekkür ederim....

Belki aramıza katılmak isteyipte katılamayanlarda oldu fakat yaşadığımız bu güzel görüntülerle her ne kadar da birebir olmasada onlarında yaşadığına bir nebze olsa inanıyorum.... Ümit ederim daha nice güzel arkadaşlıklara imzamızı atarız..... Hele şu balık sezonuda kendisini tam anlamıyla hissettirmeye başlasın burdaki tüm arkadaşlarımıza çok daha güzel görüntüleri onlara sunduğumuzda yüzlerindeki gülümsemeyi biraz daha arttıracağız tabi RABBİM izin verdiği sürece....
SAĞLIKLA NİCE GÜZEL GÜNLERE RASTGELSİN AİLESİ

SAYGILARIMLA DOĞAN ÖZCAN

MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 10:55   #4
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Abdulbaki ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm RAST GELSİN ailesine ve 1.kıyı Dostluk ve Tanışma Organizasyonuna katılan, katılmayan herkese selamlar,saygılar
Teşekkürler oğlum..
İyiki varsın..
İyiki bu güzel hobi ile ilgileniyorsun..
Umut ederimki sende evlatlarınla birlikte bu tadı tadarsın ..
O zamanlara balık kalırsa tabiiki..
Alıntı:
Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Necati Abicim ;
Böylesine güzel anları çok güzel bir video ile bizlere sunduğun için ayrıca bütün resimleri ve videoları tek tek özenerek düzenlediğin için değerli vaktini bizlere ve RASTGELSİN AİLESİNE ayırdığın için sonsuz teşekkürler....
Videoyu izlerken o güzel anları tekrar yad ettik.... Ne mutlu ki gönülleri güzel olan insanlar hep bir araya geldi... PAŞA TEAM EKİBİNE DE gerek organizayon gününde gerekse organizasyonun planlama aşamasında göstermiş oldukları her türlü gayretlerinden dolayı teşekkür ederim....

Belki aramıza katılmak isteyipte katılamayanlarda oldu fakat yaşadığımız bu güzel görüntülerle her ne kadar da birebir olmasada onlarında yaşadığına bir nebze olsa inanıyorum.... Ümit ederim daha nice güzel arkadaşlıklara imzamızı atarız..... Hele şu balık sezonuda kendisini tam anlamıyla hissettirmeye başlasın burdaki tüm arkadaşlarımıza çok daha güzel görüntüleri onlara sunduğumuzda yüzlerindeki gülümsemeyi biraz daha arttıracağız tabi RABBİM izin verdiği sürece....
SAĞLIKLA NİCE GÜZEL GÜNLERE RASTGELSİN AİLESİ

SAYGILARIMLA DOĞAN ÖZCAN

Doğan kardeşim bu güzel ifadelerin için bende teşekkür ederim..
Sağlığımız ve kesemiz elverdiğince hep beraber av yapmaya varım..

İşlerimin yoğunluğunu biliyorsun..
Biraz geç kaldı ama böylesi dahada güzel oldu sanırım o heyecanlı anları tekrar yaşadık..
Müsait zamanda olsaydım inan dahada güzel bir Video hazırlayabilirdim..
Ama sizleride fazla merakta bırakmak istemedim..
Kal sağlıcakla..
Eski 28-04-2010, 10:59   #5
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Ellerine sağlık Necati cim,meslek icabı sanki aradan bazı görüntüler kırpılmış gibi

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 11:03   #6
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

NECATİ abı emegıne saglık ısyerınde bu fotolara ve vıdeo hazırlamaya ayırdıgın vakıt ıcın tesekkurler abıcım cok guzel bır sunum olmus o anları tekrar tekrar ızlemek ayrı bır keyıf
enbasta sen ve hasan abıye tesekkur ederım o guzel anları yasattıgınız ıcın emegı gecen herkezı tebrık ederım

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 11:06   #7
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ellerine sağlık Necati cim,meslek icabı sanki aradan bazı görüntüler kırpılmış gibi

Erol abi huyum kurusun..

Videolar ile o kadar uğraştım ki ..
Dahada uğraşılabilirdim..

Kurguda hatalar var ama acele olan iş bu kadar oluyor..

Teşekkürler abim..
Eski 28-04-2010, 11:08   #8
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
NECATİ abı emegıne saglık ısyerınde bu fotolara ve vıdeo hazırlamaya ayırdıgın vakıt ıcın tesekkurler abıcım cok guzel bır sunum olmus o anları tekrar tekrar ızlemek ayrı bır keyıf
enbasta sen ve hasan abıye tesekkur ederım o guzel anları yasattıgınız ıcın emegı gecen herkezı tebrık ederım
Ne demek Yağızım İşimiz bu biliyorsun..
İşaallah bu görüntüleri daha çook paylaşırız..
Eski 28-04-2010, 14:19   #9
The Lunatic
Kaptan

The Lunatic kullanıcısının avatarı

Çok güzel bir video Necati abi. ellerine sağlık. Ama ben en çok başta arabada yaptığın anonsu beğendim. Sanırım yakında seni ekranlarda göreceğiz

Uğur
İZMİR-1981
Öğretim Elemanı
The Lunatic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 14:27   #10
erkan35
Oltacı

erkan35 kullanıcısının avatarı

Benim Bi Sorum Olacaktı. O En Büyük Balık Yaklaşık Kaç cm İdi? Bizm Mırmırlar 30cm idi de Ama Neyse Canınız Saolsun. Emeğiniz İçin Teşekkür Ederim. Nice Organizasyonlara Sağlıcakla Kalın.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları