Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-07-2011, 10:30   #21
tigerson
Çımacı

tigerson kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Aman aman MAAŞALLAH....
Ufuk bu ne manzara böyle..
Ekip güzel kurulmuş, Çeşmede kerteriz bulunmuş, Gülüş cümbüş
Güzel bir av olmuş... MERCAN TEAM ı canı yürekten kutlarım..
Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkür eder devamını dilerim..
Çok teşekkürler necati abi
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 01-07-2011, 10:58   #22
Halil İplikçi
Kaptan

Halil İplikçi kullanıcısının avatarı

(sağol, ali rıza abi yakalanmasa iyiydi o martı diğer avlarda halil abimle uğraşırken biz çekerdik mercan'ları )

Ufuk önceki avdan sabıkalı martıyı avlak bölgemize senin tertip kurarak konuşlandırdığına dair kafamda ciddi şüpheler var haberin olsun

av boyunca 2m yanımda devamlı yüzen martıya tetikte idim (o kadar gopezle doyurmama rağmen) bir
devamlı ikimizin yan yana oturmasından mütevellit habire beden karıştırıp yenilerini
yapmak zorunda kaldım iki
iri iri mercanları fotolama işi de bana düştü üç
teknede güya tecrübeli ama en zayıf halkaydım dört

şaka şaka tekrar ne zaman gidiyoruz

Hüsnü Halil İplikçi
Halil İplikçi Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 10:59   #23
rkacar
Çımacı

rkacar kullanıcısının avatarı

bu gruba öncülük eden ÖVÜNÇ kardeşime, Bizlere tecrübeleriyle yol gösteren HALİL ve ALİ RIZA abime, BİZİ ÇAYSIZ BIRAKMAYAN KAPTANIMIZA ( lütfen kaptan isim ve tel sormayon. Kendisi vermememiz konusunda ısrarla rica etti ) CAN - I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

UFUK a Teşşekkür yok ezik ufuk en büyükleri o çekti ahhaahahah 10 kez misinaları karısmasaydı kimbilir neler yapacaktı

halil abi ne en zayıf halkası fangiri cekicektin ama övünç ve ufuk yüzünden cekemedin.... alt tarafa dalgıç salmışlar senin tuuttuklarını keni oltalarına takıyormus bunlar

Ramazan KAÇAR
K.bağlar - İzmir
1982 - A rh+

Bu mesaj en son " 01-07-2011 " tarihinde saat 11:01 itibariyle rkacar tarafından düzenlenmiştir....
rkacar Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 11:00   #24
tigerson
Çımacı

Teşekkür ederim ziya hocam,malesef benim ikili üçlü çekimlerimde limit altı çektiğim birkaç mercanı geri bıraksamda malum vurgun yiyip ciğer ağzına geldiği için su üstünde kaldılar, martıyı mercan la besledik diye başka bişeyde yemez oldu o martı zaten orta suda aldığım veya tam muhabbetinin üstüne çektiğim ahtapot ufak diye onları sağ salim yuvasına geri yolladım

Kamil abi napalım abi ? Halil abimiz masina'dan kalkıp gelmiş zahmetlerine değsin bari demiş kırmızılarda teşekkür ederim abi iyi dileklerin için

salih abi teşekkür ederim yorumunuz için,evet malesef birkaç limit altı çektim tek vursa zaten olta aşağıda kalıyor çekmiyordum,ama çektiğim o birkaç 500 gr lıklarla birlikte geldiği için malesef vurgun yemiş olmuştu hatta fotoğraflarken dahi öyle bıraktık iğnedeki, Allah'ın bildiğini kuldan saklamak olmaz, ama av boyu çektiğim 2 li 3lü mercanlarda 4-5 limit altının vicdani sıkıntısını yuvasına yolladığım ahtapot ve hatta sağ trakonya ile telefi ettim kendimce tekrar düşünceniz ve yorumlarınız için teşekkürler

eleden bişey gelmiyen limit altlarını çektiğim anlardan
Buca / İzmir

Bu mesaj en son " 01-07-2011 " tarihinde saat 11:05 itibariyle tigerson tarafından düzenlenmiştir....
tigerson Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 11:09   #25
tigerson
Çımacı

Alıntı:
Halil İplikçi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
(sağol, ali rıza abi yakalanmasa iyiydi o martı diğer avlarda halil abimle uğraşırken biz çekerdik mercan'ları )

Ufuk önceki avdan sabıkalı martıyı avlak bölgemize senin tertip kurarak konuşlandırdığına dair kafamda ciddi şüpheler var haberin olsun

av boyunca 2m yanımda devamlı yüzen martıya tetikte idim (o kadar gopezle doyurmama rağmen) bir
devamlı ikimizin yan yana oturmasından mütevellit habire beden karıştırıp yenilerini
yapmak zorunda kaldım iki
iri iri mercanları fotolama işi de bana düştü üç
teknede güya tecrübeli ama en zayıf halkaydım dört

şaka şaka tekrar ne zaman gidiyoruz
Estağfurullah Hali abi senin varlığın yeter o martıyla kumpas kurmuştuk sana o da tanımazsın zannetti ama kendimizi ele veriyoruz,itiraf ediyoruz abi martıyla ben anlaşmıştım
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 12:39   #26
rkacar
Çımacı

ilginç az önce kac kez mesajlandı bu konu ancak ne HİKMETSE simdi actıgımda yeni mesajlarda 24 saat içinde gönderilmiş mesaj olmadıgından konu gösterilmiyor dendi....

YA FORUM YAZILIMDA HATA VAR.... YADA.... BAŞKA BİR SIKINTI VAR.....

Ramazan KAÇAR
K.bağlar - İzmir
1982 - A rh+
rkacar Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 13:38   #27
Adem VARDARCIK
Banned

Öncelikle tüm arkadaşları gönülden tebrik ederim.Güzel bir Karma Mercan avı çıkmış ortaya. Muhabbetiniz ve bereketin devamını dilerim.

İkinci konu ise Forum ayar ve yazılımı hakkında ki hepsi düzgün çalışıyor. Mümkünse küçük harflerle hitab edelim...

Esenkalın.!!!
Adem VARDARCIK Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 14:32   #28
rkacar
Çımacı

Adem abi büyük harf yazmıs olmam bagırıyorum anlamına geliyorsa yanlıs anlamıssınız... Ancak 24 saat te bir yenilenen Yeni Mesajlar bölümü sabahtan bu yana mesajlastıgımız bir konuyu nasıl oluyorda geri plana alıyor onu anlamıs değilim....
Ben yazılımın o bölümünü kontrol etmenizde yarar var diyorum ve o mesajdaki büyük harfleride dikkat ceksin diye yazdıjm sadece...

Kolay gelsin.!!!

Ramazan KAÇAR
K.bağlar - İzmir
1982 - A rh+
rkacar Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 15:37   #29
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
rkacar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ilginç az önce kac kez mesajlandı bu konu ancak ne HİKMETSE simdi actıgımda yeni mesajlarda 24 saat içinde gönderilmiş mesaj olmadıgından konu gösterilmiyor dendi....

YA FORUM YAZILIMDA HATA VAR.... YADA.... BAŞKA BİR SIKINTI VAR.....

Ramazan geçen özelden de yazmıştım sana...
Yazılımda bir hata yok..
Sen bu konuya yada başka bir konuya cevapladığından ve forumdan çıkııp geri geldiğinde senin yazdığın cevap üzerine bir kişi cevap yazmadı ise yeni mesaj gösterilmez..
Birileri yazması lazım ki sen bunları yeni mesaj olarak görebilesin..
Zaten burada yapılan en büyük hatalardan biride bunlardır..
Üyeler sadece foruma giriş yaptığında yeni mesajlar bölümüne girip bakıyor ..
Halbuki forumculuk bu değildir..
Forum ana sayfadan girilir ve her forum ana başlığının altındaki konular zaten güncelliğine göre sıralanmıştır..
Örneğin bundan 3 sene önce açılmış bir konuya mesaj yazıp, cevaplandırıp sonrada Yeni konulara girersen göreceksin ki bu 3 sene önce açılmış konu ilk başta olacaktır..
Bunlara tüm üyelerin dikkat etmesini temennni ederim..
Sağlıcakla kalın Rastgelsin..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 15:39   #30
Balikci Alp
Tayfa

Balikci Alp kullanıcısının avatarı

Sevgili arkadaşlar ne yaptınız
Valla hepinizi tebrik ederim, çok güzel bir avlak bulmuşsunuz. Bu bereketli ve keyifli avların devamını dilerim.
Arada ufakların da olduğu doğru ama mercan çekerken vurgun yiyen balıkların ne yazık ki yaşama şansı olmadığına hepimiz şahit oluyoruz. Sizlerin de zaten yeterli özeni gösterdiğinize şüphemiz yok.
Sevgili Salih'in dediği gibi sahil güvenlik bazen bu konuda oldukça titiz davranıyor.
Yeniden teşekkürler, herkes hakkını almış
Balikci Alp Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları