Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 13-10-2008, 16:20   #11
METO07-1
Oltacı

SELAM ARKADAŞIM GEÇMİŞ BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN!BEN BURAYA YENİ ÜYE OLDUM.SANA UFAKTAN KENDİ HAKKIMDA BİŞİLER ANLATIYIM.BEN İSTANBULDA YAŞIYODUM ARTIK ANTALYADA YAŞIYORUM(1YIL OLDU)VE GELDİM GELELİ BİKERE BİLE VİRA BİSMİLLAH DEYİP Bİ OLTA ATAMADIM KALAMAR VE ZARGANA TUTMAK GİBİ Bİ NİYETİM VAR.İSTANBUL DA HER TAŞIN ALTINI BİLİRİM AMA BURDA TAMAMEN YABANCIYIM BAK BU MSN :ozgurdogangold@hotmail.com BANA KALAMAR VE ZARGANA TUTMAK İÇİN UYGUN YERLERİ KIYIDAN BİLİYOSAN SÖYLERSEN ÇOK SEVİNİRİM.İYİ AKŞAMLAR
METO07-1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-10-2008, 19:26   #12
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

onceden limandan acılırdık 5 kişi ama şimdi kımse balıga cıkmıyor bende laradakı selalenın asagısına karadan cıkıyorum ava ve iri sokarlar serpeler cıkarıyorum bazende canlı balıga turna atlıyor. ekıp olursa gideriz insanlah..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2008, 07:45   #13
METO07-1
Oltacı

arkadaşlar kasım ayında antalya da kıyıdan ne çıkıyo bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim bugün mutlaka balık tutmaya çıkıcam hatta antalyada oturup bugün balık tutmak niyeti olan varsa msn den konuşalım beraber kıyıdan takılırız umarım zargana gitmemiştir:-((((
METO07-1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2008, 12:26   #14
tristan
Oltacı

Zargana lar duruyor baba, sapasağlam. Daha bugün tanık oldum

Ben de Antalya'da oturuyorum arkadaşlar. İsterseniz güzel bir organizasyon ayarlayabiliriz.

Antalya, 24.
tristan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-11-2008, 14:09   #15
cevats
Oltacı

ya arkadaşlar bende hastasıyım benide aranıza alırmısınız haber bekliyorum bu hafta sonu bi organizasyon olursa gelebilirim şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj en son " 11-11-2008 " tarihinde saat 14:13 itibariyle cevats tarafından düzenlenmiştir....
cevats Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-2008, 16:11   #16
se7en
Oltacı

merhaba ben yeni buraya üye oldum
bende katılırım sizlere
benim adım onur
se7en Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-2008, 16:18   #17
avcı
Çımacı

avcı kullanıcısının avatarı

Thumbs up Antalyada organizasyon

sevgili arkadaşlar,antalyalı dostlar olarak madem toplanıp bir av yapmakistiyoruz,o zaman benimle irtiba geçin(sayın site yöneticisi izin verirse)benim limanda tanıdığım kaptanlar var.kıyıdan çıkmaktansa açıktan palamut ve büyük balık almak daha iyi değilmi? telim:05364349183 sevgiyle kalın.
Eski 21-11-2008, 12:31   #18
avcı
Çımacı

avcı kullanıcısının avatarı

Varsayılan Organizasyon

sevgili arkadaşlar biraz önce taygun (admin)arkadaşımızdan bir msj aldım.böyle bir organizasyon yapmamı ve resimlerimizi görüncede çok sevineceğini söyledi.şimdi bu organizasyona katılacak arkadaşların isimlerini bana bildirsinler lütfen.telimdende bana ulaşabilirsiniz.kişi sayısı belli olunca ya küçük (katılımcı azsa) yada büyük (katılımcı çoksa)bir tekne için konuşurum.tabi nerede avlanacağımızı kararlaştıralım.(buradanmı,çıralıdanmı,adresandanm ı) hadi arkadaşlar katılmcıları bekliyorum.herkeze sevgilerimle
Eski 21-11-2008, 12:46   #19
cevats
Oltacı

arkadaşım bende katılmak isterim cevatsahin@windowslive.com haber bekliyorum ararsan sevinirim
Eski 21-11-2008, 13:02   #20
cevats
Oltacı

oğuzhan beylede telden görüştüm bu hobiye gönül verenler arasın tanışalım dostluklar kurabilir balık tutarız be arkadaşlar tekne konusunda kendisi yardımcı olacam dedi hem maliyet düşer hemde daha keyifli olur herkeslere selamlar

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları