Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-06-2010, 20:22   #1
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

Post 27.06.2010 Av raporu (Kaptan Karabulut ile birlikte)

sabah 07:00 da güzelbahçe 2. limandan derin isimli tekne ile demir aldık yolda usturuplu bir kahvaltı ile yolculuğumuz herkez kahvaltısını yaparken ben teknenin önünde takım hazırlamakla meşguldüm fener adası PİTA denilen avlak yerimize vardığımızda kaptan karabulut sabırsızlıkla bizi bekliyordu. sıcak bir karşılama mesasiminden sonra takım yapma işine koyuldular kaptanlarım. sağolsunlar oltalarımızı suyla buluşturmamızla alttan hoşgeldiniz vuruşları ile keyifli bir av başlamış oldu açılış benden geldi. kör olası kupes unutmamış beni sabırsızlıkla bekliyormuş aşağıda bir dünya karagöz mercan varken kupes kimseye kaptırmadan benim yeme atlamış işte. derken kayın peder hanım baldız bacanak arka arkaya asıldılar kupesleri çek babam kupes çek kupesss aaaaa öğkkk geldi kupesten mercana karagöze bırakmıyorlardı bende yemlerimi aldım teknenin arkasına geçtim dipe sallatım oltamı sakin sakin ara ara kupes derken yolunu şaşıran kücük bir mercan heyecan verdi. bu arada karşımızda fora serkan da ailesi ile avlanıyordu. ne şans sa devamlı 1 li 2 li karagöz çekiyordu valla kıskanmaya başladım. bana kupes fora serkana karagöz vuruyordu tekneden atışmaya başladık serkan dayanamadı bana ikram etmek ve şans getirmek için 1 meşrubat getirdi yüzerek hemen muhabbetin belini kırıverdik orada bana birde takın yapıverdi uğur için benim iğneleri beğenmeyip tekrar yüzerek teknesine gidip bana sinek iğne getirdi bu arada teknenin önü denizin dibini temizliyorlardı kahkahalarından anladım kovalar dolmuşş. benim hedefim karagözdü neyse serkanın oğlu ufaklık bile çekiyordu karagözleri. serkan teknesine döndü 5 dakka geşmedi benim oltaya sağlam bir vuruş geldi yiphuuu demişim bir anda çünkü vuruş daha öncekilere benzemiyordu. anladım karagözdu bu gözünü öptüğüm karagözü hoşgeldin abi diyordu alttan süleyman abim de tepemden beni izliyordu. veee karagöz geldi salınarak güzel bir sevinş gösterisi ile karşı tekneye selam yolladım. sonra nemi oldu kupese devam kaptan mehmet yarım saat sonra kırlangıç denen kırmızı bir balıkla bana cevap verdi muhteşem di kıpkırmızı. (dün akşam yerken kendisini andım tabi) bana hediye etti. kendim tutmadığım için balıkla poz vermeyi kendime yakıştıramadım. foto çektirmedim tabi bu arada espri sohbet te gırlaa süleyman abi sağolsun bizimle akşama kadar ilgilendi. çay kahve muhapbet sonsuz tabi akşam saat 17:30 sıraları süleyman kaptan dönelim diye seslendi. olumuuuuuuuu hiç finalsiz dönüş 10 dakka daha kalalım kaptanım dedim kırmadı oltamı son sefer yemleyip saldım aşağıya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 35 derken o sevdiğim heyecan veren sert vuruş teknenin sağ çaprazından geldi bu da karagöz dü heyecanla çektin oltayı kaprana demiral süleyman abi final tamam karagöz dedim. süleyman abi limanın yolunu tuttu bizde alman adasının yolunu tuttuk fora serkan bizi çağırmış oraya vardığımızda fora serkanın 3 kilodan fazla karagöz hediyesi bizi çok onurlandırdı. kendisine teşekkür ederim buradan. süleyman abi çayları demlemiş bizi bekliyordu. akşam çayımızı içirip bizi yolcu etti tekrar görüşmek dilekleri ile denizli yoluna koyulduk.

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.

Bu mesaj en son " 29-06-2010 " tarihinde saat 20:52 itibariyle Taygun KOCABIYIK tarafından düzenlenmiştir....
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-06-2010, 20:30   #2
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Ya tuncay anlatımın çok güzel olmuşda resimler nerede.
İnsanlar o kadar poz verdiler....

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 21:02   #3
brkknc
Tayfa

brkknc kullanıcısının avatarı

Tuncay hocam ailecek çok güzel bir gün geçirmişsiniz allah içinize sindirsin, avda pek bereketli olmuş iyi akşamlar dilerim..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
brkknc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 21:08   #4
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Tuncay'cım şimdi oldu. Kaptanlıkda yakışmış hani.
senin o tebessüm ve neşen yüzünden hiç eksik olmasın...

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 21:17   #5
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
brkknc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tuncay hocam ailecek çok güzel bir gün geçirmişsiniz allah içinize sindirsin, avda pek bereketli olmuş iyi akşamlar dilerim..
teşekkür edrim burak kardeşim beraberde olur inşallah
bu arada korsan sapkan çok güzel benin kafayada yakışırmı dersin sana yakıştığı kadar. yengeye selam

0 0532 522 56 77

Eski 29-06-2010, 21:19   #6
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tuncay'cım şimdi oldu. Kaptanlıkda yakışmış hani.
senin o tebessüm ve neşen yüzünden hiç eksik olmasın...
kaptanım az kaldı bende kaptam olacağım alcam bende 12 lik denizleri alt üst edeceğim

0 0532 522 56 77

Eski 29-06-2010, 22:02   #7
brkknc
Tayfa

brkknc kullanıcısının avatarı

Alıntı:
xtuncayx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkür edrim burak kardeşim beraberde olur inşallah
bu arada korsan sapkan çok güzel benin kafayada yakışırmı dersin sana yakıştığı kadar. yengeye selam
selamı ileticem hatta belki hoşuna gider diye sizin resimleride göstericem bakıcaz artık, şapka kesin yakışır özellikle göbeklilerde ayrı bir güzel duruyor, görüşmek üzere..

Burak EKİNCİ
İzmir/Karşıyaka
15.11.1973
B RH-
brkknc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 22:25   #8
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

güzel dostça harika bir paylaşım.
keşke bende aranızda olabilseydim gerçeği telefonlada olsa konuştuk ama birdahaki gelişinde bende sizlerle olmak isterim.harika bi,r aile toplantısı ve eğlencesi olmuş çokta güzel olmuş

birdahakine inşallah ama fazla kaşıntın tutmasın tuncaaaaaaay
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 22:39   #9
Denizkızı35
Kaptan

Denizkızı35 kullanıcısının avatarı

Paylaşım için teşekkürler tuncay bey anlatımınızdan biz bile keyif aldık.Daha nicelerine diyelim avlarınız bol olsun rastgelsin...
0506 854 17 22
Kalpleriniz Mutlulukla Oltalarınız Balıkla Dolsun
Denizkızı35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2010, 22:50   #10
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
brkknc tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
selamı ileticem hatta belki hoşuna gider diye sizin resimleride göstericem bakıcaz artık, şapka kesin yakışır özellikle göbeklilerde ayrı bir güzel duruyor, görüşmek üzere..
senin izin teskeresine bir vesile olursak ne mutlu bize bence org. fotolarınıda göster yengeye benim kaçarken üstüne bastığım kısım belki ilgisini çeker yengemin. bu arada korsan şapkasını sakın kaybetmeeee

0 0532 522 56 77

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları