Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-04-2011, 08:24   #11
dizel45
Tayfa

dizel45 kullanıcısının avatarı

necati kardeşim geldin görüsemedik ama gönlümmmm silzleydi işallah bidahaki sefere
asker kardeşimizede hayırlı teskereler....

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

dizel45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-04-2011, 09:09   #12
orhan yıldız
Kaptan

orhan yıldız kullanıcısının avatarı

vayyyyyyy muhabtin yine belini kırmışsınız bende telden katıldım bu sohbete ama orda olmak isterdim hele o tenekede tavuk yokmu agzımın suyu aktı valla aşcı başı yine komuşturmuş ustalıgını her zamanki gibi askerimizide hayırlı teskereler dilerim emeginize saglık görüşmek üzere
Eski 19-04-2011, 11:50   #13
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
xnode tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güzel bir gün geçirmişsiniz, askerimizin de hayırlısı ve kazasız belasız bir biçimde görevini tamamlayıp evine dönmesini temenni ederiz.
Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ahhhh ahhh yıne kacırdım yaaaaaaaaaa
yıne nobet kurbanı oldum yaaaaaaaaaa

ama olsun gonlum sızlerleydı abılerım enınde sonunda gelecem manısaya
Alıntı:
mazhar üzümcü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necati yeğenin bir türk gencine yakışan bir şekilde,inşallah bitirip ailesine kavuşacak. ayrıca, bizim memlekete girerken bana uğrayıp, pasaporta vize almalıydın.neyseki sitede yönetici olman sebebiyle,bu seferlik kıyak geçiyorum.hemşerilerim sağolsular, hepsi gönül dostu olduğundan farklı bir şey beklemem mümkün değil zaten. ayrıca hemşerilerime bende gidip hem tanışacak hemde imkan olursa av planıda yapacağım sana ve manisamın gönül dostlarına bu güzel ziyaret sebebi ile sevgilerimi gönderiyorum.
Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati kardeşim,bu Manisalı dostlarımız o kadar samimi içten ve dost canlısılar ki,bilmiyenlere anlatmaya kalksanız böyle zamanda ve böyle devirde böyle dostluk olurmu derler.Gerek Necati kardeşimizin adına gerekse tüm RASTGELSİN ailesi adına tüm MANİSA TEAM'a teşekkürler.

Ayrıca askerimizede hayırlı teskereler..
Alıntı:
ali rıza acar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şu sitenin kardeşliği samimiliği ne diyeyim her hes tek vücut olmuş gibi.Birbirlerini ancak sanal alemde tanıyan kişilerin bile kucaklaşmaları sevecenliği ender görülecek bir şey. Ne mutllu bizlere. Taaa Alanyadan Remzi kardeşimizin bile davetleri... Varmı böyle bir şey ya. Remzi Kardeşim seni resmen tanımasamda evim sana ve ailene her zaman açıktır. İzmir'e geldiğinde Otel derdine sakın düşme kardeşim. Başımın üstünde yeriniz var.
Alıntı:
İrfanavcı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.saygılar..
Alıntı:
dizel45 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necati kardeşim geldin görüsemedik ama gönlümmmm silzleydi işallah bidahaki sefere
asker kardeşimizede hayırlı teskereler....
Alıntı:
orhan yıldız tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
vayyyyyyy muhabtin yine belini kırmışsınız bende telden katıldım bu sohbete ama orda olmak isterdim hele o tenekede tavuk yokmu agzımın suyu aktı valla aşcı başı yine komuşturmuş ustalıgını her zamanki gibi askerimizide hayırlı teskereler dilerim emeginize saglık görüşmek üzere

Değerli abilerim Katılımlarınız ve Yeğenim için iyi dilekleriniz için canı gönülden teşekkür ederim..
En kötü günlerimiz böyle olsun..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-2011, 17:13   #14
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

SEVGİLİ KARDEŞİM NECATİ
yeğenimimize hayırlı teskereler dilerken sağlık ve sıhatle vatani görevini tamamlamasını dilerim.

bu manisalı dostlarımıza ben hiç birşey demiyorum desemde anlatmakla olmaz ben diyorumki merak eden gidecek görecek yiyecek içecek gezecek ve bunları yaparkende manisa lı abilerimizin kardeşlerimizin hiç bir çıkar gözetmeden sadece ve sadece dostluğa sohbete ve balığıda bahane yapan kişiler olduğunu göreceklerdir.

burdan ben diyorumki oraya sen veya ben deyil sitemizden kim giderse gitsin bizlere gösterilen aynı ilgi alaka gösterilir.

bunun gibi ziyaretler bizleri dahada birbirimize bağlayan küçük gibi görünen ama çok büyük olan dostlukları dahada pekiştiriyor.
böyle ziyaretleri herzaman yaparsak dahada güçlü dostluklar kurmuş oluruz.

hatta baki yeğenimin dediği gibi ayda bir sadece sohbet için ama izmir ama manisa da toplansak çok güzel olur hadi şimdi bunuda gerçekleştirelim yapamıcamız bişey kalmadıki

videodaki görüntüler harika dostluk harika eee daha ne denebilirki

hepinize çok teşekkürler

: helal:

Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-2011, 17:37   #15
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Biz hep böyleydik ve böyle kalacağız,kapımız tüm dostlarımıza her zaman sonuna kadar açık..

Hasan abi senin teklifin bence çok güzel ayda bir kere bir yerlerde toplanalım...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-2011, 17:43   #16
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Biz hep böyleydik ve böyle kalacağız,kapımız tüm dostlarımıza her zaman sonuna kadar açık..

Hasan abi senin teklifin bence çok güzel ayda bir kere bir yerlerde toplanalım...

aslında teklif benim deyil necati kardeşimin oğlu baki nin ben sadece onaylamak istedim

o zaman tarihleri belirleyelim ama izmir ama manisa ben herzaman varım

yalnız bu sohbetlere baki veya baki yaşında olan tüm kardeşlerimizide getirirsek çocuk yaşta arkadaşlık kurar ilerisi için çok güzel dostluklar kurarlar.en azından bizleri örnek alırlar bizlerle oldukları müddetçe
bunada özen gösterelim olmazmı
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-04-2011, 17:33   #17
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

evet sadece avdan ava değilde belli zamanlarda belirlenen bir yerdede üyelerin bir araya gelebilmesi çok güzel olur.
CEP : 05336408018
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-04-2011, 18:46   #18
Ceryancı45
Oltacı

Ceryancı45 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
(Ceryancı45) Mehmet abimiz Kahveye gelmiş bir kenarda oturur görünce Kamil abimizin uyarısı uzerine yanına gidip onunlada görüştük. Mehmet abimiz 3-5 gün önce abisini kaybetmiş onada , orada Baş sağlığı dileme fırsatı yakalamıştık.. Buradan tekrar başsağlığı dileklirimi tüm site üyesi dostlar adına yinelemek istiyorum.. Mekan cennet olsun. Geride kalanlarada Yüce Allahtan Sabırlar diliyorum..

- Baba ben Manisayı ve ağabeylerimi çok sevdim. Ya evi buraya taşıyalım Yada her ay bir ziyaret edelim deyip, o akşam oradan ayrılmak istemeyişi Sanırım her şeyi daha iyi anlatır..

Çok uzun yazıp sizleri sıkmamışımdır umarım..
Birazda Videodaki resimler anlatsın. Bunlar Yazılacak ve anlatılacakların sadece kısa bir özetidir.. Ayrıntılar Manisada Ve dostlarımızda..

BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE….

KALIN SAĞLICAKLA....

Necati kardeşimden ve diğer başsağlığı dileyen tüm dostlarımdan Allah razı olsun.Dostlar sağolsun.Herzaman kapımız size açık bunu böyle bilin.
Eski 20-04-2011, 19:47   #19
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

ALLAH nazardan saklasın İŞTE BU.... Mehmet abimizin başı sağolsun TAKTİR İLAHİDİR hepimizin vakti saati doğarken bellidir

Bu mesaj en son " 20-04-2011 " tarihinde saat 19:54 itibariyle Murat ÇAKMAKÇI tarafından düzenlenmiştir....
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-2011, 07:38   #20
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
SEVGİLİ KARDEŞİM NECATİ
yeğenimimize hayırlı teskereler dilerken sağlık ve sıhatle vatani görevini tamamlamasını dilerim.

bu manisalı dostlarımıza ben hiç birşey demiyorum desemde anlatmakla olmaz ben diyorumki merak eden gidecek görecek yiyecek içecek gezecek ve bunları yaparkende manisa lı abilerimizin kardeşlerimizin hiç bir çıkar gözetmeden sadece ve sadece dostluğa sohbete ve balığıda bahane yapan kişiler olduğunu göreceklerdir.

burdan ben diyorumki oraya sen veya ben deyil sitemizden kim giderse gitsin bizlere gösterilen aynı ilgi alaka gösterilir.

bunun gibi ziyaretler bizleri dahada birbirimize bağlayan küçük gibi görünen ama çok büyük olan dostlukları dahada pekiştiriyor.
böyle ziyaretleri herzaman yaparsak dahada güçlü dostluklar kurmuş oluruz.

hatta baki yeğenimin dediği gibi ayda bir sadece sohbet için ama izmir ama manisa da toplansak çok güzel olur hadi şimdi bunuda gerçekleştirelim yapamıcamız bişey kalmadıki

videodaki görüntüler harika dostluk harika eee daha ne denebilirki

hepinize çok teşekkürler

: helal:

Abim yeğen için iyi dileklerine teşekkür derim..
Bir asker babası olarak bende aynı dileklerimle cevabımı yenilerim..

Evet abi Manisalı abilerimiz için yazdıklarında çoook haklısın..
Onlar sadece biz tanıdıklarına değil kim samimi bir şekilde onlara yaklaşırsa aynı Misafirperverlikleri ile davranacaklarını bende biliyorum..
Bu vesile ile tekrar kendilerine teşekkür ediyorum....

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Teşekkürler Öner abim..
Fikir gerçekten güzel...
Bunu bu av mevsimi zamanlarında bir deniz kıyısında avın kıt olduğu Zamanlardada bir ay manisada bir ay izmirde yapabiliriz..

Alıntı:
mazhar üzümcü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet sadece avdan ava değilde belli zamanlarda belirlenen bir yerdede üyelerin bir araya gelebilmesi çok güzel olur.
Evet Mashar abi Seninde kulaklarını çınlattık bilesin..
Senide Hemşehrilerin bekliyor haberin ola..

Alıntı:
Ceryancı45 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati kardeşimden ve diğer başsağlığı dileyen tüm dostlarımdan Allah razı olsun.Dostlar sağolsun.Herzaman kapımız size açık bunu böyle bilin.

Mehmet abim her şey için tekrar teşekkür ederiz..
Sen sagolasın..

Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ALLAH nazardan saklasın İŞTE BU.... Mehmet abimizin başı sağolsun TAKTİR İLAHİDİR hepimizin vakti saati doğarken bellidir

Aminnnn..
Hep beraber olalım bir dahakine..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları