Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-09-2005, 18:26   #1
serbaki
Oltacı

Varsayılan Tatlı su avında devrim yaratan ürün

Merhaba Arkadaşlar

Tatlı su avında devrim yaratan çekirge konservesini 1 yıldır Avrupa pazarlarına sunmakta iken.yurtiçindeki bireysel arkadaş çevremizede vermeye başlamıştık.Gelen talepler karşısında şaşkınlığımızı koruyamadık ve iç piyasayada satış kararı aldık ama belirli sayıda.Sizden istediğimiz sitemizi ziyaret ederek görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız.
Sevgi ve Saygılarımızla
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Serdar Baki
serbaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 20-09-2005, 04:02   #2
aserkansatı
Guest

Gerçekten çok şaşırdım...Çekirge konservesini okuyunca Manisada dere kenarlarında oltaya takmak için bir çekirgenin peşinde koşarken kan ter içinde kalışlarımız geldi...Çok yararlı olur tatlı su avlarında...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-09-2005, 09:29   #3
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

evet ama denemek gerekli sanırım olay bu
Bir Dost Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-09-2005, 21:40   #4
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

ilginç sanırım performans alınabilinecek bir yöntem...
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-09-2005, 01:23   #5
serbaki
Oltacı

Varsayılan Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle belirtmek isterimki gerek yurtiçi gerekse yurtdışında tüm testlerden geçmiş ve son derece büyük bir başarı yakalanmıştır.Yurtiçindeki tüm olta balıkçısı arkadaşlarımız hiçbir terettüde düşmeden ürünü alabilir.İstanbulda kısık balıkçılıkla Türkiye dağıtımı için anlaşılmış olup dağıtım başlamıştır.Yurtdışında ise 3 yıldır dağıtım zaten yapılmaktadır.Genellikle Almanya Fransa İspanya Hollanda Belçika İtalya da çok miktarda yıllardır kullanılmaktadır.Ancak biz bu konuda Avrupanın en büyük tesisini kurduk ve rakiplerimizi gerek kalitemiz gerekse kutu içi sayımız ve fiyatımızla bitirdik.Türkiye için büyük bir başarı elde ettik ama hiç kolay olamadı tabiki.Ama inancımızı kaybetmedik ve başardık.Siz değerli arkadaşlarımızın desteğinede ihtiyacımız var.Lütfen konuyla ilgili herkesi e maillerinizle haberdar edin.
Saygılarımla
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Serdar Baki
Eski 23-09-2005, 04:23   #6
niXiz
Çımacı

Bu konu bi balıkçılık forumunda açıldığına göre işe yarar peki örnekleri varmı veya oltada kullanım şekli hakkında bilgi verirseniz sevinirim !Almayı düşünüyorum !
niXiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-09-2005, 08:21   #7
Bir Dost
Kaptan

niXiz e katılıyorum örnekleri bize gösterebilirmisiniz ayrıca ist.uzak olan arkadaşlar için kargo ile ulaştırılması mumkünmü ve sitenize baktığımda kavanozların içindeki ürüne göre yaklaşık fiyat aralıklarınızı bildirirseniz sevinirim bende bu ürünle yakından tanışmak isterim almayı düşünüyorum
Eski 26-09-2005, 16:51   #8
serbaki
Oltacı

Merhaba Arkadaşlar
Hepinizin sorularına cevap vermeye çalışacağım..Öncelikle web sitemizdeki linkleri dikkatle incelerseniz tavsiye edilen parakende fiyatları göreceksiniz.İstanbul dışındaki arkadaşlarada konusunda uzman olan Kısık A.Ş. dağıtımınıda yapmaktadır ayrıca gine kendilerine ait online satış sitelerindede çok kısa zamanda satışa başlıyacaklardır.Kullanım şekli tamamen canlı çekirge ile aynıdır,konserve kutusu açılmadığı müddetçe 2 yıl saklanabilir,açıldığında ise kullanılmayan kısmı plastik kapak kapatılarak buzdolabında haftalarca saklanabilir.Erzincan dan 1 koli ürün alan eczacı arkadaşımız Ercan bey ürnü aldıktan sonra beni aradı ve son derece büyük bir başarı yakaladığını ancak orta boy çekirgede olsaydı daha iyi olacağını bize bildirdi.Sebebi ise iğnenin bir tarafına 4-6 cm lik büyük boy diğer tarafına ise 2-3,5 cm orta boy takılırsa çok daha iyi sonuç alınacağını bildirdi.Bizde dediğini yaptık ve M sınıfı orta boy 20'li çekirge konservesinide ürettik.Arkadaşımızın bu önerisi bizi avrupada 5 adım öne geçirdi çünkü çok büyük bir satış yakaladı orta boy.Kendisine buradanda teşekkür ederim.
İzmie 29 Eylül pet Flora Fuarına gelirseniz ürünümüzü Asil beyin standında görebilirsiniz.Tüm öneri ve sorularınızı bekler saygılarımı sunarım.
Serdar Baki
Eski 27-09-2005, 03:15   #9
Bir Dost
Kaptan

teşekkürler serdar bey
Eski 27-09-2005, 22:59   #10
serbaki
Oltacı

Asıl ben teşekkür ederim size can bey,konuya gösterdiğiniz ilgi ve alaka için.Diğer arkadaşlarımızında hertürlü soru ve konu hakkindaki görüşlerini beklerim.
saygılarımla
S.Baki
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları