Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Üye Organizasyonları

Üye Organizasyonları Bireysel olarak üyelerimizin gerçekleştirdiği organizasyonların yer aldığı bölümdür. Bu bölümdeki organizasyon ve balık avı turlarının sitemiz ile ilişkisi yoktur...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-08-2011, 19:38   #1
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Mini Organizasyon(iptal)

Merhabalar.
Murat Çakmakçı'nın sunmuş olduğu fikir doğrultusunda çiftlik yemiyle avlanmayı öğrenmek isteyenler ve aynı zamanda bayram öncesi tanışmak-görüşmek isteyenler için mini bir organizasyon hazırlığı yapmaya karar verdik.
Organizasyonumuz daha öncede Levrek avlarımızı yayınlamış olduğumuz çeşmede gerçekleşecektir. Hava durumu şuan yüksek gibi gözükse de haftasonu yatma ihtimali olduğu görüşündeyiz. Eğer hava düzelmezse organizasyonumuz iptal edilecek boşu boşuna meraya gidip masraf yapılmasına izin verilmeyecektir. Organizasyonumuzun asıl amacı çiftlik yemiyle avlanmayı öğretmek ve aynı zamanda da tanışma-kaynaşmayı sağlamaktır. Organizasyonumuzun katılım sayısı toplam 18 kişilik pejo minibüs sayısıyla sınırlıdır çünkü mera maksimum o kadar kişiye av ihtimali verebilmektedir. Kaynaşmayı ve muhabbeti sağlamak için organizasyona Murat Çakmakçı'nın tahsis edeceği pejo j9 minibüsle gidilecektir ve çiftlik yemleride Murat Çakmakçı tarafından hazırlanacaktır. Yanınıza herhangi başka bir yem almanıza gerek kalmayacaktır.

Servis kalkış saati cumartesiyi pazara bağlayan gece 00:00 yani gece 12 de hareket edecektir. Araç güzergahı Eşrefpaşa- Üçyol- Üçkuyular- Narlıdere- Güzelbahçe ve ÇEŞME'dir

Servis ve yem ücreti = 20 liradır.

Mini organizasyonumuz için gerekli olan malzemeler 4 numara çapraz iğne ve 0.20 ile 0.25 arası misinalardır. Yanınızda kepçe getirmeyi unutmayınız
Katılım sayısında esneklik gösterilme olasılığı yoktur lütfen bu konuda gücenme ve darılma olmasın.
Katılım listesi başlık altında toplanacaktır telefonla ulaşanlarında kaydı gerçekleştirelecektir.
Organizasyon katılım listesine kesin katılım sağlayacak kişilerin kayıt yaptırması rica olunur aksi takdirde servis kiralayan kişi zor durumda kalacaktır ortaya hoş bir durum çıkmayacaktır.

KATILIM LİSTESİ
1 - Anıl ÜNALAN
2 - Taygun KOCABIYIK
3 - Murat ÇAKMAKÇI
4 - Suat ERDOĞAN
5 - Zafer CİVANLI
6 - Halil GENÇ
7 - Mehmet ÇETİN
8 - Hüseyin ERYILMAZ
9 - Ferdi DEMİR
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Bu mesaj en son " 25-08-2011 " tarihinde saat 01:55 itibariyle Anıl ÜNALAN tarafından düzenlenmiştir.... Neden: ekleme
Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 24-08-2011, 19:42   #2
kerkenez_35
Oltacı

kerkenez_35 kullanıcısının avatarı

benim ekipten gelecek arkadaşların listesi/ suat erdogan / zafer civanlı / halil genç/ / mehmet çetin/hüseyin eryılmaz eyer gidilecek olursa bu arkadaşları bizahmet ekliyelim.
Eski 24-08-2011, 21:22   #3
ferdi demir
Tayfa

ferdi demir kullanıcısının avatarı

İyi akşamlar arkadaşlar.Dilerim güzelbİ orgazizasyon olur.Şimdiden bütün arkadaşlara rastgele diyorum..benide listeye eklerseniz sevinirim..

cep:05546467803
ferdi demir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-2011, 01:56   #4
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Alıntı:
kerkenez_35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
benim ekipten gelecek arkadaşların listesi/ suat erdogan / zafer civanlı / halil genç/ / mehmet çetin/hüseyin eryılmaz eyer gidilecek olursa bu arkadaşları bizahmet ekliyelim.
Ekleme işlemlerini gerçekleştirdim Suat abi görüşmek üzere
Alıntı:
ferdi demir tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İyi akşamlar arkadaşlar.Dilerim güzelbİ orgazizasyon olur.Şimdiden bütün arkadaşlara rastgele diyorum..benide listeye eklerseniz sevinirim..
Umarım hava muhalefetine uğramadan güzel ve eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirebiliriz.
Ziraat Teknikeri

Eski 25-08-2011, 14:06   #5
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Meteroloji sanırım tahminlerinde çok haklı olacak. Murat abinin dün havanın kalabileceğini söyleme ısrarı bugün son bulmuştur bu havanın pek düşeceği yok açıkcası pek ümitlenmeyelim daha sonraki haftalarda daha güzel bir kara organizasyonuna imzamızı atarız diye düşünüyorum
Ziraat Teknikeri

Eski 25-08-2011, 19:09   #6
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

Smile

Evet başkan dediğin çıktı
benimki bi umuttu,istekti ve onlara yenildim sen kazandın
artık başka bi haftaya denicez şansımızı
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-08-2011, 12:09   #7
kerkenez_35
Oltacı

kerkenez_35 kullanıcısının avatarı

salık olsun bayramın 2ci gününe kadar hava bozuk inşallah bir başka zamana
Eski 26-08-2011, 20:39   #8
kloyoz
Oltacı

RASGELSİN ARKADAŞLAR.....Ben gelemediğim için çokkk ÜZÜLMÜŞTÜM....havada benden yana çiktı şükürler olsun,bir dahaki mini organizasyonda bende olacağım İNŞALLAH...HERKESİN MÜBAREK KANDİL GECENİZİ KUTLARIM....
kloyoz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-09-2011, 13:32   #9
CEMAKO
Tayfa

Arkadaşlar merhabalar şimdi windguru dan baktım 17-18 eylül 2011 cumartesi ve pazar günleri hava ava müsait güzüküyor bu hafta sonu mini organizasyon ayarlama ihtimaliniz olabilirmi diye sormak istemiştim
Eski 12-09-2011, 13:47   #10
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Alıntı:
CEMAKO tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar merhabalar şimdi windguru dan baktım 17-18 eylül 2011 cumartesi ve pazar günleri hava ava müsait güzüküyor bu hafta sonu mini organizasyon ayarlama ihtimaliniz olabilirmi diye sormak istemiştim
Cem abicim şimdiki hedefimiz büyük bir organizasyon olacak bu bir kaç gün içerisinde sitemiz büyük hasar aldı sitemizin gerekli düzenlemeleri yapıldıktan sonra bir önceki büyük organizasyonumuz gibi tekrar güzel bir organizasyona imza atmayı planlıyoruz
Haberini ilk sana vereceğim çok istiyorsun biliyorum
Ziraat Teknikeri

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları