Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-06-2010, 13:05   #21
hamit34
Oltacı

hamit34 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
arda-turkay tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba arkadaşlar,
yıllardır tatlı suda amatörce balık avlamaya çalışırım. Sazan balığının tava pişirme şekillerini araştırırken tesadüfen üye oldum. Ist. Kemerburgaz/ağaçlı köyü'ndenim ... Kağıthane'de oturuyorum. Foruma girdiğimde arnavutköy, kemerburgaz yazılarını gördüm (benim mekanlar) ve demiri atmak zorunda kaldım... Herkese rastgele ...
hoşgeldin arda ağaçlı köyünü bilirim Oralarda hangi Gölde avlanıyorsun tayakadın arnavutköy konusu bana aittir gittiklerinin içinde okunudaki göllerde varmıdır ........
en pahalı balık yakaladığın balıktır
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
hamit34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-06-2010, 19:07   #22
ARDA-TURKAY
Oltacı

ARDA-TURKAY kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hamit34 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hoşgeldin arda ağaçlı köyünü bilirim Oralarda hangi Gölde avlanıyorsun tayakadın arnavutköy konusu bana aittir gittiklerinin içinde okunudaki göllerde varmıdır ........
Ağaçlı'ya girişte kamyonların kullandığı üst yol var ya yolun sağındaki köye yakın olan göl ... İstanbuldaki ilk göz ağrım ... Yaza girerken ordaki göllere ağ atıyorlar ... 2 senedir hatırı sayılır ölçüde balık kalmadı ... Bu sene SAZLIBOSNA'ya takılmaya başladım ... Hafta arası gittiğim için kimseler yok ...Geniş geniş takılıyorum ...
ARDA-TURKAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-06-2010, 22:43   #23
hamit34
Oltacı

Alıntı:
ARDA-TURKAY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ağaçlı'ya girişte kamyonların kullandığı üst yol var ya yolun sağındaki köye yakın olan göl ... İstanbuldaki ilk göz ağrım ... Yaza girerken ordaki göllere ağ atıyorlar ... 2 senedir hatırı sayılır ölçüde balık kalmadı ... Bu sene SAZLIBOSNA'ya takılmaya başladım ... Hafta arası gittiğim için kimseler yok ...Geniş geniş takılıyorum ...
çiftalandaki büyük göl hakkında bilgin varmı son balık durumu nedir ne tür balıklar çıkıyor

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Eski 26-06-2010, 07:12   #24
ARDA-TURKAY
Oltacı

Alıntı:
çiftalandaki büyük göl hakkında bilgin varmı son balık durumu nedir ne tür balıklar çıkıyor
Girişteki sağdaki gölü toprak dökerek doldurdular ... O gölde iyi vakitler geçirdik ...Belki orman içindeki büyük gölü diyorsun ... YAHŞİ BATI filminin çekildiği göl ... O göle 2-3 defa turistik gezim oldu, o kadar ... Ben el oltasıyla balık tuttuğum için her gölün şartları bana uymaz ...
Eski 26-06-2010, 10:09   #25
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

aramıza hosgeldınız keyıflı ve kalıcı paylasımlar dılerım

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-2010, 11:03   #26
ARDA-TURKAY
Oltacı

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aramıza hosgeldınız keyıflı ve kalıcı paylasımlar dılerım
sağolasın yağız ...inşallah ...
Eski 26-06-2010, 21:29   #27
hamit34
Oltacı

Alıntı:
Girişteki sağdaki gölü toprak dökerek doldurdular ... O gölde iyi vakitler geçirdik ...Belki orman içindeki büyük gölü diyorsun ... YAHŞİ BATI filminin çekildiği göl ... O göle 2-3 defa turistik gezim oldu, o kadar ... Ben el oltasıyla balık tuttuğum için her gölün şartları bana uymaz ...
evet büyük gölü diyorum... el oltasıyla sazlı bosnada balık alabiliyormusun peki bu aralarda balık durumu nedir ben geçen hafta gittim kaya balığından başka birşey gelmedi

Eski 26-06-2010, 22:38   #28
ARDA-TURKAY
Oltacı

Alıntı:
evet büyük gölü diyorum... el oltasıyla sazlı bosnada balık alabiliyormusun peki bu aralarda balık durumu nedir ben geçen hafta gittim kaya balığından başka birşey gelmedi
Ben el oltasıyla attığm için kayalıklara çok fazla iğne. kurşun takıyorum. Altta takılma olmasa yemin ederim 10 günde gölü kurutmuştum .... O göl çok büyük ... Suyu da çok temiz ... ( Tahmin ediyorum büyük balığa attığın için ) Büyük balıkla ilgilenmyorum ... Attığım oltaya her ölçüde balık geliyo ... Misinem 0.15 lik olduğu için bazen BABA ları kaçırıyorum ... Büyük balığa olta atanları takip etmedim ... Benim olayım garanti olduğu için onları ciddiye almıyorum ...
Eski 27-06-2010, 10:30   #29
hamit34
Oltacı

Alıntı:
Ben el oltasıyla attığm için kayalıklara çok fazla iğne. kurşun takıyorum. Altta takılma olmasa yemin ederim 10 günde gölü kurutmuştum .... O göl çok büyük ... Suyu da çok temiz ... ( Tahmin ediyorum büyük balığa attığın için ) Büyük balıkla ilgilenmyorum ... Attığım oltaya her ölçüde balık geliyo ... Misinem 0.15 lik olduğu için bazen BABA ları kaçırıyorum ... Büyük balığa olta atanları takip etmedim ... Benim olayım garanti olduğu için onları ciddiye almıyorum ...
arda bey ozaman sazlı bosnada acaba kızıl kanatmı avlıyorsunuz çünki küçük balık bildiğim kadarıyla başka yok ama idda da etmiyorum çünki çok fazla bilgim yok birde 0,15 misinayı elle atmak çok zor deilmi dolaşma ihtimali çok yüksek ince misinanın biliyorsunuz....

Eski 27-06-2010, 16:45   #30
figani ERDOGAN
Çımacı

figani ERDOGAN kullanıcısının avatarı

hoş geldin, keyifli paylaşımlar dilerim...
figani ERDOGAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları