Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-12-2007, 01:00   #1
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan 16 aralık 2007 Karaburun ve kedi !!

15 aralık 2007 de sabahtan onur(giritli) kardeşimin, mert ve güven kardeşlerimin ısrarlı teklifiyle karaburuna gitmeye karar verdik, 16 aralık 2007 sabah erkenden 03.30 da toplanmaya başladık, rekor sayılabilecek kadar (200 adet )sülünes aldık,3-4 bardak da mamun, herzamanki gibi muhabet yeride karaburuna doğru yola çıktık cennete (karaburun) yaklaştıkça yağmurla karşılaştık limana indiğimizde 05.00 civarıydı yağmur da devam ediyordu ama yılmamıştık, denizde 3-5 gibiydi bira bekleyip yağmurluklarımızı giyip çıkalım derken yağış azaldı hemen tekneye malzemelerimizi yerleştirdik herzamanki gibi sabah suyunua alabileceğimiz yerimize park ettik, ilk gelen ler karagöz dü sevindik, arkasından mercanlar da geldiler arada bir hanos ve ot balıkları gelince sıkıntı yarattı teknenin yeri esintiyle yer değişince balık da değişiyordu sonra başka bir meraya geçmek için yer değiştirdik arada bir gelen karagözler bizi sevindiriyordu daha sonra mert kardeşimin ısrarı yla tam karagöz yerine oturduk akşama kadar karagöz çalışması yaptık karagözler durmadan teknemize gelirken mutluyduk mert gün boyunca adabeyi gelsede çorbasını yapsam derken irice adabeyini allah gönderdi,eve dönüş te kopük ten bir kutunun içinde balıklarımızı getirmiştik arabanın arkasında balıklarımı kovaya boşaltırken mercanlardan biri kovadan yere düşer düşmez sinsi bir siyah beyaz kedi mercanı aniden kaparkapmaz vınnnnn arkasından şaşkınlıkla bağırıp kaldım, şok geçirdim sinsi kedi o da ağzının tadını biliyor mercanı kapınca sanki uçtu neticeye gelince skor bende 16 karagöz 2 mercan(1 ini kedi yedi) 2 adet te karakupa ve iyi bir av günü geçirdim değerli kardeşlerime teşşekkür ederim, şimdi sırada çeşmealtı var kısmet bakalım ? ama iyi bir organize ve kalabalık bir grup yapalım diye düşünüyorum sevgi ve saygılarımla....

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 25-12-2007 " tarihinde saat 06:50 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir.... Neden: format değişikliği.
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 21-12-2007, 07:22   #2
Rauf
Guest

Adnan kardeşim sana samimi bir tespitimi söyliyim burada olduğum ilk zamandan senin şu mesajı yazdığın ana kadar benim okuyup şahit olduğum ne kadar organizasyon teklifi varsa bunlardan cok ufacığı gercekleşmiş olmasıdır o bakımdan senin bu samimi teklifinin gercekleşmesinin de olmıyacağını tahmin ediyorum.kimse alınmasın siz izmirde oturanlar balık avı icin organizasyon yapamassınız !!.(misal adnan sen bu mesajı ne zaman yazdın?16 sında bu gün ne 21 aralık cevap? yok işte kanıt) bu güne kadar bekledim bir cevap olur diye en sonunda ben yazayım dedim adnan sen gel alanyaya yerleş burada yapalım organizasyonları selamlar sevgiler.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-12-2007, 13:20   #3
ADNAN
Organizatör

Rauf abi mesajı bayram gecesi yazdım, sanırım herkez bayramlaşmaktan siteye giremedi, benim organizasyonlar ters gelmez abi inşallah gelsede fark etmez gelen gelir gelmeyen kafasına göre takılır, artık bir şeyleri toplamanın zamanı geldi inatla organizasyon yapmaya devam, ''kızmak var belli etmek yok'' sevgi ve saygılarımla... iyi bayramlar.
Eski 21-12-2007, 15:03   #4
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

İspat isterim Adnan abi böyle fotoğrafsız belgesiz av raporuna inanmamı bekleme hiç

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-12-2007, 21:51   #5
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Helal adnan abi almışsın yine kızartmalık karagözleri ama gel gelelim bi çupi yok ama o da olur meraklanma..

Rauf abi dediğine katılmıyor değilim ama gel gelelim bu mesaj daha dün yazılmış ve iki bayram nedeniyle forum biraz tenha bayramdan sonra adnan abinin organizasyon çağrılarına cevap gelicektir.(Çeşme altı derseniz cumartesi günü derseniz amcamın eşliğinde bizim teknede ava gelir ) (güzelbahçe limanda çok tanıdığım insan var teknelerini ucuz yollu kiralabayiliriz.)

Saygılar..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-12-2007, 23:01   #6
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Bizde nasip olursa pazar günü cesmealtından cıkmayı düsünüyoruz gideceğiniz yeri söyler seniz size eslik ederiz
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-2007, 00:43   #7
ADNAN
Organizatör

Varsayılan 23 aralık 2007

ibrahim arkadaşım aynı gün çeşmealtından çıkıyoruz rastgelsin....
Eski 23-12-2007, 00:52   #8
ADNAN
Organizatör

Varsayılan deliller burda !!

Evet kardeşlerim merak ettiğiniz karaburun dellileri belgeli olarak ilk yazımın altındadır ayrıca yeni delliler için de görüntü almaya gidiyorum
Eski 24-12-2007, 07:57   #9
AŞKIN
Oltacı

AŞKIN kullanıcısının avatarı

tebrikler adnan abi,
karagözler şahane
afiyet olsun.
AŞKIN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2007, 18:46   #10
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Adnan abimmmmm maşallah yapmışsın şovunu vallaa helal olsun.

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları