Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Balık Yemekleri

Balık Yemekleri Yakaladığımız balıkları pişirelim...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-12-2005, 09:49   #31
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Haaa bu arada sen sıkıntı duyduğun konuları özelde hallediyorsan buda senin şeffaflığındır bırak bu özeli Sami baba form burda ne sıkıntın varsa söyle bizde kesin bir cevabı bulunur..
Eski 31-12-2005, 16:22   #32
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
Arkadaşım tutarsın yada tutmassın o senin bileceğin iş tabiki verilen tepkiye sende tepkiyle cevap vermessen zaten samimiyetinden şüphe duyarım dedim ya şeffaflık burda sev yada sevme tanı yada tanıma önyargılı ol yada olma kendi neşen bilir sen yine özeline bak burda bunları söyleyen adam özeline yazmaya çekinmez rahat ol ben kendimi sana nasıl tanıtacağımımı düşünecem ne görüyorsan o mal ortada şekil bu kardeşim kabul edersin yada etmessin seçim senin zorla güzellik olur mu yapma Allah aşkına bulandırma kafamı
Edebiyat yapıp üste çıkmaya çalışma...Kıvırma gerçek ol..Senin bana kendini nasıl tanıtacağını düşünme seni siteye ilk girdiğimde tanıdım zaten..Sende beni tanıyacaktın ama sırf huzur bozulmasın diye haklı konumda alttan aldım..Özelden farklı yazıp sonra forumda farklı yazıyorsa insanın kişiliğinden şüpelenmek gerekir...Sen şeffaflıktan bahsetme bana..Sana yakışmıyo bu laf sende kaba duruyor çünkü...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-2005, 16:25   #33
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Haaa bu arada sen sıkıntı duyduğun konuları özelde hallediyorsan buda senin şeffaflığındır bırak bu özeli Sami baba form burda ne sıkıntın varsa söyle bizde kesin bir cevabı bulunur..
Özelden halleden sensin...Bana yazdığın ve benim sana yzdığıma bak istersen..Belki gecenin bir yarısı anlamamışındır....Gerçek ol kıvırma...İstediğin bir şey varsa bir rahatsızlığın varsa yaz halledeyim...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-2005, 20:45   #34
aserkansatı
Guest

Çiğ balığın tadı kaçmış anlaşılan...Ne oluyor arkadaşlar?Sükunet lütfen.2006ya öyle girmeyin bütün yıl tartışırsınız ona göre...

Bu mesaj en son " 31-12-2005 " tarihinde saat 21:05 itibariyle aserkansatı tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-2006, 23:05   #35
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Dikkat!!!

Alıntı:
Lütfen aranızdaki problemleri özel mesaj yoluyla halledin ve bunu foruma yansıtmayın... :dikkat:
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-01-2006, 22:38   #36
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Özelden halleden sensin...Bana yazdığın ve benim sana yzdığıma bak istersen..Belki gecenin bir yarısı anlamamışındır....Gerçek ol kıvırma...İstediğin bir şey varsa bir rahatsızlığın varsa yaz halledeyim...
Kızmak sana yakışıyor Sami kardeşim
Eski 03-01-2006, 23:18   #37
aserkansatı
Guest

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Arkadaşlar malzemeler zor bulunur olsada ilginç geldiği için tarifi alıntı yaptım
KAÇ KİŞİLİK: 3
HAZIRLAMA SÜRESİ: 15 dk
PİŞME SÜRESİ: 10 dk

Malzemeler:

10 gr levrek
2 taze ıhlamur yaprağı
1 çay kaşığı taze kişniş otu
10 gr som balığı
1 tatlı kaşığı hardal
1 çay kaşığı portakal suyu
1 tutam siyah çöreotu
10 gr deniztarağı
1 çorba kaşığı küp kesilmiş ve közlenmiş kırmızıbiber
1 tatlı kaşığı kıyılmış frenksoğanı
1 çay kaşığı zencefil sirkesi
1 tatlı kaşığı haşlanmış pirinç
3 üçgen kesilmiş yufka parçası
1 yumurtanın akı
Çöreotu

Hazırlanışı:
* Üçgen kesilmiş yufkaların üzerine çırpılmış yumurta akı sürüp çöreotu serpin. Hafifçe yağlanmış metal külâh kalıplara sarın. Önceden ısıtılmış 180 dereceye ayarlı fırında üzerleri kızarana kadar pişirin. Fırından alın ve soğuduktan sonra yufkaları kalıplardan çıkarın.

* Levreği minik küpler halinde kesin. Kıyılmış ıhlamur yaprağı ve taze kişniş otuyla karıştırıp külâhlardan birine doldurun.

* Som balığını minik küpler halinde kesip hardal ve portakal suyu ile karıştırın. İkinci külâha doldurun. İşlem bitince sonuç aşağıda...Afiyet Olsun

Not:Erol(Levrek) moderatörümüz çoğu konuda yorum yazmasada uzman olduğu balık sözkonusu olunca atlamayacağını düşünüyorum..
Konu unutulmasın diye alıntı yaptım.Buradan devam ederse iyi olur.Geçmişe sünger çekme babında...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-10-2007, 04:16   #38
Amatör İstanbullu
Miço

Amatör İstanbullu kullanıcısının avatarı

Merhaba rüzgar2
Tarifin için teşekkürler. Ancak banada biraz itici geldi. Güzel olur belki ama
deneyemiyeceğim bile galiba.
Yinede teşekkürler.
Eski 06-10-2007, 15:21   #39
ünalmusa
Tayfa