Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > ANILAR

ANILAR Yaşanmış veya yaşanmamış anılar.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-12-2005, 19:36   #21
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Sami kardeş;Serkan için sebzelerden kereviz,lahana,karnıbahar olabilir. Meyvelerden başta elma (Amasya'mızın yurdumuzda en çok ün yapmış ve önemli
meyvesi zaten Amasya'da avlanacağınız zaman hiçbir balık hayır diyemez dolayısıyle yem sorunu olmaz) portakal mandalina gibi.RASTGELSİN KARDEŞİME. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-12-2005, 19:38   #22
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ACHILLES tafarından gönderildi
Sami kardeş;Serkan için sebzelerden kereviz,lahana,karnıbahar olabilir. Meyvelerden başta elma (Amasya'mızın yurdumuzda en çok ün yapmış ve önemli
meyvesi zaten Amasya'da avlanacağınız zaman hiçbir balık hayır diyemez dolayısıyle yem sorunu olmaz) portakal mandalina gibi.RASTGELSİN KARDEŞİME. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Kardeşim gerçekten bunlara geliyormu balık?
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-12-2005, 19:44   #23
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Aynen katılıyorum.Sana %50 şans.Atla gel buraya birimiz sana laf olsun diye söylemişsek birimiz doğru söylemişizdir. Yani ortada kalmazsın seni eniyi şekilde misafir ederiz.....(NOT:İkimizede güvenebilirsin)

abi ikinize de çok teşekkür ederim. inşallah birgün gelirim de tanışmış oluruz hem . malum iş-güç işte, siz de bilirsiniz kaçamak yapmak kolay olmuyor

ama teklifinizi yazdım bir kenara :teşekkkür . sizin izmir'e yolunuz düşme olasılığı sanırım daha yüksek, önce biz bekleriz...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-12-2005, 22:34   #24
svelto69
Oltacı

svelto69 kullanıcısının avatarı

Varsayılan selam

valla serkanı iyi tanırım balık tutmayı da ondan öğrendim ama hiç böle balık tutulduğunu duymadım ama serkanj kardeşim yapmışsa vardır bi bildiği.
svelto69 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-12-2005, 22:39   #25
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
svelto69 tafarından gönderildi
valla serkanı iyi tanırım balık tutmayı da ondan öğrendim ama hiç böle balık tutulduğunu duymadım ama serkanj kardeşim yapmışsa vardır bi bildiği.
Svelto69 arkadaşım Serkanı bende tanırım o ayrı mevzu bu ayrı bir mevzu..Burada yapılan hataya dikkat çekmek istiyorum..Bence balıkseverlere,çocuklarımıza,arkadaşlarımıza anlatılacak örnek alınması gereken bir konu..Balıkçılıkta balık tutmaya karşı hırslı olmayacaksın...Olayın anafikiri bu ....
Eski 29-12-2005, 23:26   #26
aserkansatı
Guest

SERKANJJ olayı da ilginç olmuş yani...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-12-2005, 23:29   #27
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
SERKANJJ olayı da ilginç olmuş yani...
Bu arkadaşımızın alkolle bir akra balığı var mı...Seko tanıyormusun...(Not:Akra balığı Türkiyede bulunmayan esmer bir balık türü)
Eski 30-12-2005, 00:13   #28
aserkansatı
Guest

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Svelto69 arkadaşım Serkanı bende tanırım o ayrı mevzu bu ayrı bir mevzu..Burada yapılan hataya dikkat çekmek istiyorum..Bence balıkseverlere,çocuklarımıza,arkadaşlarımıza anlatılacak örnek alınması gereken bir konu..Balıkçılıkta balık tutmaya karşı hırslı olmayacaksın...Olayın anafikiri bu ....
Takarım kardeşim,marul da takarım,çekirge de takarım,karadenizdeysem kara lahana takarım,yeter ki balığa uygun servisin ne olduğunu bulayım...Sana söylemediğim neler taktım ben daha oltaya...Başarılı olsaydım duyardın,ama denedik yanıldık,vazgeçtik...Denemeye devam.Baharda sazana çilek reçeli takıcam görürsün...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 00:17   #29
rüzgar2
Kaptan

Kardeşim benim....İşte gerçek balıkçı ve onun açıklaması...Sen busun işte....Yürüü aslanım benimm..Harbi karalahana iş yaparmı acaba
Eski 30-12-2005, 00:26   #30
aserkansatı
Guest

Yapıyomuş duydum...Vakfıkebir ekmeği hamuruna haşlanmış lahanayı karıştırıp kefala atıyorlarmış...Çok sağlam bi arkadaştan duydum...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları