Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-05-2012, 07:43   #1
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Sadece Öneri

Değerli dostlar,ustalar, çıraklar, kalfalar,Amatörler,Profesyoneller,Abiler ,kardeşler.
bu forumların kuruluş sebebi yeni dostlar edinmek,yeni bilgiler öğrenmek,hoşça vakit geçirmektir.Yaptığımız avların raporlarını resimlerle veya videolarla süsleyerek paylaşırız ki üyeler sıkılmadan okusun seyretsin bilmediği şeyleri öğrensin yanlışları varsa düzeltsin.
Başka forumlardan veya sitelerden alınmış olan ,Başkalarının yaptığı avlar beni ilgilendirmez.X şehrinden A dostumun yanına gittiğimde "hele şu yakaladığın balığın macerasını birde ilk ağızdan canlı canlı dinleyelim" demek varken "vay be elin gavuru ne balık yakalamış "demek benim neyime.
Birde forumlarda fazla şişkinlik yapmaması ,fazla yer kaplamaması açısından yetkili kişiler alakasız olan konuları 20-30 kişinin okuyupta 1 yorum bile yapılmayan konuları ertesi gün kaldırırlar ki yukarıda da dediğim gibi forumu şişirmesin,üyelere bıkkınlık vermesin.
Burada gördüğüm kadarı ile x mesaja kadar çırak,xx mesaja kadar onbaşı,xxx mesaja kadar genaral vb. ünvanlar yokki "şu ünvanı alıncaya kadar alakasız mesajlar atayım,En çok benim mesajım olsunda millete hava atayım" diye bir durumumuz yok.belki varda benim haberim yok.
"eeee kardeş sadede gel" derseniz :Alakasız konular,ilgisiz videolar arasında çok önemli olabilecek konuları kaçırmak istemiyorum.
Değerli vaktinizi bu mesajı okumakla geçirdiğiniz için teşekkürü borç bilirim.
forumda hiç bir yetkim ,ünvanım,görevim olmadığı halde böyle bir uyarı yaptığım içinde herkesten özür dilerim. Yönetimdeki dostlarım da bu mesajı okuduktan sonra "sana ne be kardeşim forum bizim herkes istediğini yapsın" derlerse bu mesajı silmekte ve bana bildirmemekte hürdürler,darılmam gücenmem.

Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-05-2012, 09:01   #2
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation

Hayetttin arkadaşım;
Günaydın, iyi günler, bol güneşler, bol avlar dilerim...
Düşüncenizde haklı olabilirsiniz..Ancak site yöneticileri bu duruma izin verdiğine göre, tatlı canınızı sıkmaya, tansiyonunuzu yükseltmeye değmez diyorum...
Bol balıklı bir gün dilerim....
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2012, 09:39   #3
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

Smile

Hayrettin ustadım size katılıyorum boş konuların org. larla dolu olması gerekiyor anılın ilgileneceğinden eminim ilgine emeğine sağlık ustadım
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2012, 10:33   #4
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Değerli dostlarım.
Sazan avı yazıp internette arattığımda yüzlerce yazı ve video çıkıyor.kendi yapmadığım bir avın videosunu ,fotosunu oradan buraya taşımam birşey ifade etmez.İnanın bazen balık avında yanıma gelipte "şu balıkla bir iki kare resim çekilebilirmiyiz" diyenlere gülüyorum.kendi yakalamadığın balıkla resim çekilmek bana göre saçma birşey.git balık pazarına istediğin balıkla yüzlerce kare çektir.
Düğüm hakkında bilgi isteyene bildiklerini resimlerle anlat,başka bir siteden aldıysan da orasının linkini ver ki onu hazırlayanın emeğine saygını göster.
Yukarıda söylediklerim sadece örneklerdir.
Mavi Fener Üstadımızın söylediği gibi "Düşüncenizde haklı olabilirsiniz..Ancak site yöneticileri bu duruma izin verdiğine göre, tatlı canınızı sıkmaya, tansiyonunuzu yükseltmeye değmez diyorum..." yönetim izin vermişse de bu onların bileceği bir uygulamadır karışamam.
Bir anımı anlatıp yorumu sizlere bırakacağım.
Daha önceleri üyesi olduğum bir forum bilgi kirliliği yüzünden 2 ay hizmet verememişti.hafızası dolduğundan isyan bayrağı çekerek kendisini kapatmıştı ve bu server kıbrısta askerlik görevi yapan bir arkadaşa aitti.2 ay boyunca üyeler arasındaki iletişim çoğu zaman telefonlarla olmuştu.
Böyle bir durumla karşılaşmak zorunda kalmayalım diye böyle bir önerim olmuştu.
Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları