Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-06-2007, 14:37   #1
mufi
Guest

Varsayılan 23/24 haziran zeytinler raporu

başlıgı ben açtım siz devam ettirin güzel kardeşlerim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 24-06-2007, 15:04   #2
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Beyler meraktan çatlatmayın adamı....Hani ayrıntılar hani raporrrrrrrrrrr

1963-izmir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2007, 17:00   #3
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Varsayılan 23/24 haziran raporu

sevgılı abılerım ve kardeşlerım önce selamlar.öcelıkle aşağıdakı adı geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ederım.ılker gümüşova kardeşım ,kıvanç kardeşım,serkan kardeşım,anıl kardeşım,taygun kardeşım veee adnan abım hepınıze tek tek teşekkürler saygılar.

eveet ılker ve kıvanç kardeşlerımle kararlaştırdığımız ve daha sonrada sürprızlerle dolu bır hafta sonu yaşadık.cuma günü ılker ve kıvanç kardeşlerım benden önce av yerımıze varmışlar ve benı beklemeye başlamışlar sağ olsunlar .bende saat 23 45 cıvarları onları ılk gördüm yerden arabamın kornasıyla selamladım.bızde abım ben ve oğlum bu güzel ortama varmak ıçın baya bı çaba sarfederek vardık.orada ılk defa ılker kardeşımı gördum ve çok mutlu olduk.koyu bır sohbet etmeye başladık ve nerdeyse akraba çıkabılırdık sağ olsun.o koyu ve samımı sohbettın arasında ılker kardeşımın oltasının yere düşmesıyle hepımız şaşırdık oltaya yakın olan ben olduğum ıçın hemen elıme aldım bı vuruş hısettım ve tasmaladım ama ne olduğunu bende dahıl kımse çözemedı daha doğrusu ne balığı olduğunu anlayamadık kalamayı verdım ve ığneyı kustu tabı benıde guzelce tıtrettı .o gece hıç olta atmadım ve sadece ılker kardeşımle kıvanç kardeşımle sohbet ettım .saat 2 gıbı bır sürprız serkan ve anıl hemen yanımızda bıttıler neymış rakıbımmış hoşgeldınız kardeşlerım.serkan gece bıraz mercanla uğraştı daha sonra sohbete oda katıldı.sabah 4.30 da ben arkadaşlarımı rahatsız etmeyeyım deyıp herzaman avlandığım yerden başka yerde avlanmak ıçın musade ıstedım.av yerımı seçtım ve oltalarımı suya saldım bı vuruş ıkı vuruş üçüncü vuruş benden de bı vuruş veeee saygı değer ıshak abının dedığı kalın dudaklısı benımde paşa dedığım mısafırımızı karşıladık 1,2,3,4,5,6 derken baya bı paşamız oldu .

kıvanç kardeşım oltasını bana verdı bende oltasıyla bı paşa daha aldım ve oltasıda dıplomasını.

ha bu arada rakıbım güzel ınsan serkan kardeşım şaşkın şaşkın benı seyredıyor ve mağlubıyetın keyfını sürüyordu serkancım uzulme sende bı gün mutlaka ama bana rakıp olma gel sende bızım takıma beyaz beyaz kıvanç ve ilker kardeşım öğlen gıtmeye karar vardıler yolcu edıp bız devam ettık serkan bu arada ıkı tane çok güzel paşayı yakaldı bı şeyler öğrenıyor .daha sonra serkan ve anılda gıtmek ıçın karar aldı onlarda gıttı.daha sonra adnan abı ve tago geldı güzel bır menemen yapıp çok keyıflı bır akşam yemeğı yıyıp sohbet ettık ben uykusuzluktan gözlerımı açamıyodum ve dayanamadım uyudum.adnan abı gece baya mercanla hamlık atmış benı günaydınla uyandırdı kaldığımız yerden devam.bızım paşalar delırmış gıbı.adnan abı bı taraftan tago bı taraftan ben bı taraftan saat 12 kadar devam adnan abı 13 tago 6 paşa yakaladı balık kesınce sıcakta artınca dönmeye karar verdık .bu arada benım ne kadar yakaladığımı ben saymadım ama oğlumun dedığıne göre 35 yanı ızmır plakası
hepınıze saygılar selamlar silerede rastgelsın.

NOT-resım ve vıdeoları adnan abı ve tago halledeceklerdır sanırım
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2007, 17:12   #4
mufi
Guest

Helal olsun size...helal olsun size..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2007, 17:25   #5
Hasan BALIKÇI
Kaptan

sağ ol muvaffak abım aslında herzaman yapmalıyız bu güzellıklerı

saygılar sevgıler rastgelsın
Eski 24-06-2007, 17:35   #6
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

evet hasan abiminde dediği gibi ben tago ve anıl üçümüz cumartesi balığa gidecektik.ancak pazar günü çalışacak olmamdan dolayı adnan abininde cumartesi geleceğini öğrenince tagoyu onun araca kaydırıp biz anılla yola koyulduk.av yerine vardığımızda hasan abi bizi beklemediği ve tanıyamadığı için kim bunlar dercesine yüzüme bakıyodu.eee sonunda rakibini görünce baya şaşırdı oturup epey muhabbetten sonra nihayet sabah oldu ve oltalarımızı suya attık..ancak rakibim hasan abi hafta içi başka sistemden bahsettiği için olta düzeneğini ona göre ayarladım ama o balıkları çekmeye başlayınca baktım olmucak döndüm tekrar eski düzene.tabi bu arada fark baya açıldı ..sistem değişikliğini hallettikten sonra sıcaktan benim mamunların bozulduğunu görünce moralim iyice bozuldu..eee ustanın eli 2. kez öpüldü nede olsa.hasan abi yengeç al mamun olmaz diye söyledi ama nafile inadım yüzünden maça hükmen malum çıkmak zorunda kaldım.allahtanki hasan abim yanındaki yengeçi benimle paylaşınca paşa lardan iki tane de bana nasip oldu.saolasın hasan abi.. rakip olarak herzaman maça varım ama bundan sonra sen nedersen o olur ustanın eli öpülür ama biz anılla mavileriz asla beyazlara geçmem hem ben iyi rakibim laptopla gezmiyom anladın sen onu..işte böyle eğlenceli ve güzel bir gün yaşadık...tüm katılımcı arkadaşlarıma ve sevgili hasan abime tekrar teşekkürler...

Bu mesaj en son " 24-06-2007 " tarihinde saat 17:38 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2007, 17:40   #7
Hasan BALIKÇI
Kaptan

esas ben teşekkür edıyorum kardeşım ama sen yınede beyaz beyaza takılsan tam süper olacak :
Eski 24-06-2007, 17:45   #8
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

ishak abim baya sıcaktı gerçekten ama o sıcakta yanacağımı bilsem gene giderdim oraya...dostlarla bir arada balık keyfi yapmak kadar güzel şey yok bence..inşallah bir sonraki ava sende gelirsin abi..eminim sendende öğrenecek çok şeylerimiz vardır..saygılar...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2007, 17:52   #9
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

hasan ve ekip arkadaşları güzel bır gün geçirmişler.. eh balıkta yakalanmış daha ne olsun..dostluk baki kalsın yeter..
Eski 24-06-2007, 17:57   #10
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Gerçekten çok güzel gün geçirdik eğlendik , yemek yedik , balık tuttuk , uyuduk (Sadece ben ) İyi eğlendik..Serkan abim orada bizimde hasan abi gibi balık tutmamız için laptop götürüp uydu görüntüsü almamız lazım . Orada balıkçı olmak için ya uydudan balıcaksın yada hasan abi gibi balıkçı olucaksın ..

Hadi rastgelsin..

Saygılarımla..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları