Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-10-2009, 13:56   #21
faruk35
Çımacı

faruk35 kullanıcısının avatarı

necati abi çok güzel kareler ellerinize sağlık,afiyetolsun

Faruk ÖRTÜCÜ
İZMİR/Çamdibi
B(+) Yaş:30
faruk35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-10-2009, 15:21   #22
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Merhaba dostluga ve paylasıma deger veren saygıdeger arkadaslar;

Cumhuriyet bayramı öncesi günü yoğun telefon akışı ile Paşa Team üyeleri bir araya gelmek için yola koyulduk.... Belkide bu sene dostluk adına arkadaşlık sohbet ve güzel bir av adına yaşadığım en güzel avdı diyebilirim....gidişinden tutun dönüşüne kadar mükemmel bir gündü....

Saygıdeğer Necati abim sözde gece çıkacaktık diye sözleşirken heyecanlar depreşti demekki ...Daaadaaaaa hooopp bi telefon 15 dakikaya ordayım deyince zaten bendeki hazırlıklar tamamlanmışş aynı şekilde hoppp kapıdayım...
Aynı hızla yağız kardeşimin kapısındayız... hemen esyaları koyduk... dogru hasan abıyı almaya bır kac abımız daha aldık ...Aynen balık yolları taştan...

Bir yandan yemleri ayarlarken bir yandan da yiyecek bişeyler aldık... uzun bir yoldan sonra avlagımıza vardık.... bir yandan yerlesıyorken bır yandan da takımlarımızı ayarlıyor
diğer yandan serkan abim ellerine sağlık ateişimizi yaktı hasan abim diğer yandan semavere çayımızı koydu derken bir yandan da koyu kahkahalar eşliğinde koyu muhabbetimiz devam ediyordu.... gece pek balıga bakmadık.... çay sohbet diğer yandan serkan abim ateş başında mangalla uğrasırken bizlerde sohbete devam ediyorduk....

Sabah artık gün ağarmaya başladı yavaş yavaş yerlerimizi almaya başladık..... ben ve necati abim yanyana yağız kardeşimde dıger yanımızda hasan abımde abileri ile birlikte başka bir yanda sonunda oltalarımızı kavuşturduk denizle birlikte.... daha atar atmaz necati abim sağlam bir vuruş aldı ama olumlu bir sonuç olmadı... tabi ilk heyecan olunca yürekler güp güp kalpler ibre oldu 180

Ben de necati abide yagız da arka arkaya 10 dakıka aralıklarla sabahın ılk ısıklarında vuruslar artmaya basladı kı..... Birde baktım oltama sağlam bir vuruşşş veeee günün ilk çuprası bendenn....

o arada derken birde baktık ki Sevgili ishak abim ve arkadaslarıda bizlere teşrif ettiler... Bir hoşgeldin safhasından sonra işe devam ... benim için çok güzel bir gündü

Bu günü her yönüyle paylaşan PAŞA TEAM ekibinin bir üyesi olarak bütün abilerime dostluğu arkadaşlığı takdire şayan olan herkese sonsuz teşekkür ederim....

Rabbim canınızdan yüreğinizden sağlığı eksik etmesin... İnşallah nasip kısmet olursa en yakın zamanda yine bir araya geliriz ve PAŞA TEAM olarak nice güzel günlere imzamızı birlikte atarız....

SAYGILARIMLA; DOĞAN ÖZCAN

Bu arada arkadaşlar videoları sabırsızlıkla bekliyorum.... sizlerde çok beğeneceksiniz emin olun....sağlıkla selametle
MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 16:17   #23
Antalya07
Oltacı

selamlar gercketen cok güzel kareler .Cipura icin kullandıgınız iğne nin tam no sunu ve modelini söylermisiniz bizede yardımcı olsun teşekürler...
Antalya07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 16:35   #24
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ibrahimz35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yine bir Hasan Abi klasiği;
Maşallah, hepinizi tek tek kutluyorum harika bir gün geçirmişsiniz. Her zaman olduğo gibi balık bahane sohbet şahane...
İbrahim kardeşim çok teşekkür ederim şöyle birgün hem tanışalım hem avlanalım epey bir zaman geçti sanalda sohbet ediyoruz hadi realdede tanışalım siz tekneden ben kıyıdan bakalım nasıl bir güzellik çıkacak ortaya
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 17:26   #25
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
birlikte olsaydı dahada güzel olurdu

sana haber verilcekti ama işim var dedin kardeeeeş
gelmem gerçekten mümkün değilditeşekkür ederim
içinize sinsin, tüm ekibi kutlarım.
Eski 01-11-2009, 08:53   #26
orhan69
Kaptan

orhan69 kullanıcısının avatarı

paşa teamı kutlarım çok güzel bir paylaşım dahada güzelleri nasip olur işallah
Eski 01-11-2009, 10:03   #27
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

İşte bu ya paşa teama yakışacak bir av günü dostların hepsi bir arada balıklar süper hepinizi tek tek kutlarım sevgili arkadaşlarım.Tek üzüldüğüm Serkan kardeşimin şanssızlığı ama olsun o güzel ortamda değer.İnşallah birdahakinde Serkanın trofelerini görürüz.Paylaşım için teşekkürler Necati kardeşim.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-2009, 10:43   #28
KAZIM_35
Oltacı

KAZIM_35 kullanıcısının avatarı

Ah be Necati abim
Ne desem söze nerden başlasam bilemiyorum
İçim gidiyor böyle şeyleri birlikte yaşayamıyoruz diye ama işte ALLAH nasip edecektir elbet.
Böyle bir ortamda yanınızda olamadığım için çok çok üzülüyorum inşaallah güzel birlikteliklerimiz olacak ekip olarak.
Video görüntülerini de izleyince artık ben biterim
Bu mükemmel dostluğu,kardeşliği,birlikteliği yaşayıp herkesle de aynı şekilde paylaştığınız için teşekkürler tüm ekibi kutluyorum,ALLAH böyle güzel dostlukları ebedi kılsın inşaallah.

Yaşadığım Yer:İZMİR-Çiğli
.........SELAMLAR.........
KAZIM_35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-2009, 12:09   #29
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İşlerim dolasıyla uzun zamandır tadamadığım bu muhteşem duyguları nihayetinde yeniden tatmak mümkün oldu.Necati abiminde anlattığı gibi bizleri ençok sevindiren avın bereketi değil neşesiydi.Muhabbetimiz odun ateşi başında geçen hoş anlarımız yapılan avın bereketinden daha fazla anımsanacaktır.İshak abimi ve arkadaşlarınıda yanımızda görünce işte doymayın muhabbetin tadına.Bir biz gidiyoruz onların yanına, bir onlar geliyor yanımıza

Balık açısından benim için çok bereketli geçti maşallah resimde gördüklerinizi ben tuttum demeyi çok isterdim ama bırakın beni, elimi sıkanlar yanıma oturanlar dahi şoku atlatmış değiller.Ne yaptıysam ne denediysem olmadı.Saatlerce oltamın başında gözümü ayırmadan bekledim.Tam o sırada, işte oldu!.. diye bir sese irkilip döndüğümde Hasan abimin abisi Sabri abimin paşasını gördüm.Bu anlık süren olaydan kafamı oltama çevirdiğimde gözlerim yuvasından çıkmak üzereydi oltam yarım ay pozisyonunda gerilmiş misina geri salıma başlamıştı hemen çelmeye çalıştım ama nafile geçmiş olsun.Malesefki bu bahtsız durumum gün boyunca devam etti.Necati abim Doğan ve Yağız birlikte bir av yapıyorlardı saolsunlar gel yanımıza burada av var sende sebeblen dediler ama nafila aralarına girmem dahi işe yaramadı.İşin kötü yanı benle birlikte onlarda epey dinlenme fırsatı buldu Baktım balık tutacağım yok bari Hasan abime kameramanlık yapayım dedim.Hasan abim oldukça iri bir paşayı kıstırmış usul usul kıyıya almaya başlamıştı hemen geçtim kameramın başına başladım çekime.Balık kıyıya çıkmasına 4-5 metre mesafe vardıki benimi gördü nolduysa bir anda hooop gözden kayboluverdi. Anlıyacağınız sıfıra sıfır elde var sıfır...

Daha güzel avlarda bu bahtsız kardeşinizide aranıza alısanız eğer görüşmek dileğiyle...

Kardeşim evet senin bahtsız bir günüdü ancak ..
Senin varlığın bize yeter ...
Ne dedik ..
Balık bahane sohbet şahane..
İşaallah sende bin gün kavuşacaksın al yanaklı yarım ile..
Sağlıcakla kal..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-2009, 12:11   #30
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Tolga adar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
abilerim işallah bidaki balık avında görüşmek üzere
Alıntı:
bucalı ferdi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
paşa timi kutlarım bereketli av yapmışsınız.
Alıntı:
delvel tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necati abi, herkes halinden memnun mutlu mesut bir av yapmışsınız. ortam balıklar herşey şahane tebrıkler
Alıntı:
EŞKİNA tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkesi tebrik ederim çok güzel ve bereketli bir av olmuş
Arkadaşlar ayrı ayrı teşekkür ederim..
Daha iri ve güzelleri sizlere denk gelmesi ümidim ile..
Kalın sağlıcakla..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları