Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-03-2011, 08:32   #21
Necati ARAT
Kaptan

Öner abi helal olsun vallaha..

Biz İzmirde duralım sen TAaaa Manisadan gel Balığı kap..

Güzel bir av günü geçirmiş olan tüm katılımcıları kutlar,
Sonraki avlarınızdada başarılar dilerim. Nasibiniz bol olsun..

Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-03-2011, 10:45   #22
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

Hasan abi Öner abi ve tekrar Hasan abi tebrikler çok güzel birliktelik en güzelide gel odun ateşinde yavaş yavaş demlenen çay vede mangal paylaşım için teşekkürler avlarınız daim olsun ... abiler
Eski 07-03-2011, 10:45   #23
ibrahimsepetçi
Kaptan

ibrahimsepetçi kullanıcısının avatarı

iki hasan ustayı yakalamışsın tabiki paşalar,mırmırlar gelecek.dostluğunuz baki iğneleriniz keskin olsun.herdaim rastgele.
Gözlerin gibi yeşil.
Üzüntülerin kadar siyah.
A rh+

Bastığın Toprakla Vuracağın Av Arasındaki İnce Çizgiyi,
Yüreğindeki Heyecan Doldurabiliyorsa İşte O Zaman Avcısın...
ibrahimsepetçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2011, 11:11   #24
Bornovalı
Kaptan

Bornovalı kullanıcısının avatarı

Hepinizi yürekten kutlarım gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş ellerinize sağlık.

RIDVAN/1974/BORNOVA
Bornovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2011, 13:09   #25
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan'ım inan çok isterim.Hele hele seninle aynı avlakta av yapıp sohbet etmek inan çok güzel.Ama sende biliyorsun biz ayrı dünyaların insanlarıyız.

Sen zengin ailenin çocuğu bense kenar mahallenin kimsesiz bir çocuğu O nedenle biz BİR ARAYA GELEMEYİZZZ
ehbe süleyman abi
sanki beni bilmiyosun beni sevenlerle herzaman vakit bulur bulmaz nereye olursa olsun geleceğimi.yetrki seven dostlarım arasın ben seni teknen var diye sevip saymıyorum seninle herzaman her yerde olabilirim ben .çünkü senden asla ve asla çıkarım olmaz
bilmem anlatabildimmigelirsemde sana yük olmam çayımıda demlerim balığımıda tutarım
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2011, 14:24   #26
mami1984
Miço

mami1984 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
öner kardeşim .
seninle beraber av yapmak ayrı bir güzellik.seninle beraber bir şeyleri paylaşmak keyif almak sohbet etmek herşeyden çok daha güzel.
senin güzelliğin senin dostluğun ne bileyim bana büyük mutluluk ve huzur veriyor.iyiki seninle tanışmışız iyiki dost olmuşuz
Hasan abi ile tanışıp aynı merada olta atmak sohbet etmek çok güzel yalnız hasan abi bişeyler yemeden duramıyor o biraz kötü ama çay deyince akan sular duruyor tam benim gibi benim kafadan balık varmış balık yokmuş önemli deyil yeterki ocakta çayım kaynasın diyor kaç demlik çay demledim hatırlamıyorum hasan abi öner çaylar size feda olsun
işin açıkçası sizlerle beraber av yapmak çok güzel inşallah dahada iyi güzel avlara imzamızı atarız.

muammer kardeşimde bizlerin av yaptığı bölgeye sabah erken saate gelmeleri onlarlada birer bardak çay içip sohbet etmek ayrıca güzeldi.insan oralarda aynı hobiyi yaparken gördüğü tanıdığı bir yüze sanki asker arkadaşıymış gibi davranıyor özlem gideriyor.muammer kardeşim ve dayısına muhabbetlerinden dolayı teşekkürler.

ne diyeyimki allah herkese böyle güzel dostluklar güzel avlar nasip etsin.
Hasan abi iyi dileklerine çok teşekkür ederim.sizlerle muhabbet etmek çayınızı içmek bizim içinde çok büyük keyifti.Ayrıca bana bırktığınız yemlerle 3 adet güzel mırımır yakaladık ve avımız dahada güzelleşti bunun içinde ayrıca teşekkürler.birde paşa team şapka ve tişortlerinden bende istiyorum )

Bu mesaj en son " 07-03-2011 " tarihinde saat 14:34 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
mami1984 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2011, 14:26   #27
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ehbe süleyman abi
sanki beni bilmiyosun beni sevenlerle herzaman vakit bulur bulmaz nereye olursa olsun geleceğimi.yetrki seven dostlarım arasın ben seni teknen var diye sevip saymıyorum seninle herzaman her yerde olabilirim ben .çünkü senden asla ve asla çıkarım olmaz
bilmem anlatabildimmigelirsemde sana yük olmam çayımıda demlerim balığımıda tutarım
Ya hasan'ım tabii ki dostluklar çıkar ve menfaat üzerine kurulmamalı.O amacı güdenler aradıklarını bulamadıklarında siteye bile girmiyorlar.Girselerde sadece takip edip çıkıyorlar.Ama böyleliklede aramızda gerçek dostlar kalıyor.Bu da gücümüze güç katıyor..

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2011, 14:32   #28
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
mami1984 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan abi iyi dileklerine çok teşekkür ederim.sizlerle muhabbet etmek çayınızı içmek bizim içinde çok büyük keyifti.Ayrıca bana bırktığınız yemlerle3 adet güzel mırımır yakalık ve avımız dahada güzelleşti bunun içinde ayrıca teşekkürler.birde paşa team şapka ve tişortlerinden bende istiyorum )
Muammer kardeşim katılım için çok teşekkürler.
sabah ilk gelişiniz anında oltaları yemliyordum yemleme sırasında güzel bi vuruş almıştım o yüzden biraz geç geldim yanınıza belki aklınıza başka bişey takılmıştır.
seninle sohbet etmek senin gibi balık tutmayıda balıkçılık kurallarını iyi bilen biriyle aynı merayı paylaşmak herzaman güzel olur.
sana bırktığım yemlerle üç mırmır yakalaman beni çok sevindirdi keşke üç deyilde otuz üç tutsaydın.
muammer kardeşim şapka ve tişörtler gelsin hele sana burdan söz seve seve veririm.nede olsa herşeyinle herzaman her yerde PAŞA TEAM ı temsil edersin.
ayrıcada ben çok sevinirim.
Eski 07-03-2011, 14:38   #29
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ya hasan'ım tabii ki dostluklar çıkar ve menfaat üzerine kurulmamalı.O amacı güdenler aradıklarını bulamadıklarında siteye bile girmiyorlar.Girselerde sadece takip edip çıkıyorlar.Ama böyleliklede aramızda gerçek dostlar kalıyor.Bu da gücümüze güç katıyor..
katılıyorum süleyman abi

ben hiç bir zaman menfaat veya çıkar amaçlı kimseye ne sokuldum nede balığa gittim.gerekte görmüyorum.
gittiğimdede yanımdaki arkadaşlarımın benden daha iyi balık tutması veya rahat etmesi için gerektiğinde kendime ait olan eşyalarımıda onlarla paylaşırım.
ne diyelim abi kimisi öyle yer öğrenmeye veya çıkar olsun diye takılır ama bu takılmalar uzun sürmez anladığım anda herşey yerinde kalır.
on tane Hasan BALIKÇI yokki kim gelmek istiyorsa buyurur gelir.herkesle aynı anda ayrı yerlerde olamamki .ama fırsat bulursamda kimseleri red edemem

Bu mesaj en son " 07-03-2011 " tarihinde saat 14:41 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
Eski 07-03-2011, 15:07   #30
Halil İplikçi
Kaptan

Halil İplikçi kullanıcısının avatarı

Önerim kutluyorum günün güzelliği resimlerden belli Hasan varsa zaten paşa
mutlaka oluyor mırmır da kallaviymiş

Hüsnü Halil İplikçi
Halil İplikçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları