Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Kamışlarla İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-12-2006, 04:25   #21
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aganta borina borinata tafarından gönderildi
gürkan bey...nette kıyı kamış tutucuları içinde bi çok farklı model var...ancan türkçe sayfalarda genelde standart google grafiklerde "rod hoder" diye bi arama yaparsanız daha kullanışlı bi çok modelle karşılaşabilirsiniz...

erol abi sırtı konusunda haklı...sırtıda böyle bi aparat kullanmak isteyecekler daha sağlam bi kamış tutucu kullanmalılar...

resmini verdiğim model yapılması kolay ve daha çok tekneden sarkıtma yapacaklara önerilir...yukarıda yazdığım ingilizce aramayı yaptırarak sırtı için kamış tutucularıda görebilirsiniz...biraz zaman ayırarak bi çoğunu kendinizinde yapabilmesi olası... tabi bi takım alet ve edavatlarınız varsa...

rastgelsin...
Dogan kardeş tecrübeli bilgilerin için sonsuz teşekkürler.baya birşeyler öğrendim. saygı ve sevgilerimle.
Sponsored Links
Eski 29-12-2006, 05:40   #22
Rauf
Guest

Alıntı:
eşref sürek tafarından gönderildi
abi yazmayı unuttum benim aldığım bu aleti üç teknede denedim mursan yerliyurt isatek tipi fiber teknelerin yan taraflarına 1 cm kısa geldi bağlantı parcasından 1.5 cm kestim teknenin kenarlarına tam oldu benimki plastik olduğu için sıkma vidasına ve karşılığınnın arasına bir bez parcası koyunca yerinden oynamıyor daha sağlam oluyor çorludan selamlar kurban bayramını veyeni yılını şimdiden kutlar yeni yılda bol balık tutmanı dilerim
Hemşerim hatırlatman icin teşekkürler bende sizin kurban bayramınızı kutlar iyi seneler dilerim:teşekkkür .
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-12-2006, 06:42   #23
aganta borina borinata
Guest

ne güzel paylaşımlar vallahi...allah nazardan saklasın...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları