Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-06-2006, 21:25   #21
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Ben genelde şamandıra ile avlanırım ama dip oltasıda kulandığım oluyor ara sıra,çeşit olarak daha çok var ama hepsini buraya sığdıramayız,zaten çoğunun işlevi aynı.
Selim abi ne balık kaçırdım ne balık; hemde 3 tane...birini aldım sazan yarım kilo var ama kaçırdığım balık sazan veya levrek bir sağ yaptı bir sol yaptı karaya kadar getirdim tam sazlıkdan (türkçesi ne bilmiyorum)yukarı kaldırıp balığı alacağım iğneden kurtuldu 2 dakika orada çırpındı ve kaçtı...ben bittim öldüm mahvoldum ama devam ettim aynı olay 2 kere daha başıma geldi ama sonunda aldım sazanı..
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-06-2006, 21:37   #22
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Selim abi ne balık kaçırdım ne balık; hemde 3 tane...birini aldım sazan yarım kilo var ama kaçırdığım balık sazan veya levrek bir sağ yaptı bir sol yaptı karaya kadar getirdim tam sazlıkdan (türkçesi ne bilmiyorum)yukarı kaldırıp balığı alacağım iğneden kurtuldu 2 dakika orada çırpındı ve kaçtı...ben bittim öldüm mahvoldum ama devam ettim aynı olay 2 kere daha başıma geldi ama sonunda aldım sazanı..
Sazan sezonu başladımı Sami yoksa,,aman ha burayada açıkca yazmışsın ,neyin türkçesini bilmiyorsun,fotoları unutma yolla.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2006, 14:29   #23
eozsoyeri
Oltacı

Sağolasın Selim abi anladım Evet mantar biraz çabuk dağılıyor hem de tek boy olduğu için balsa daha kullanışlı geliyor bana da..
eozsoyeri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-06-2006, 19:31   #24
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Selim abi insanın iştahını kabartmak için elinden geleni yapıyorsun eksik olma.Bu şamandıraların tamamı Türkiye 'de yok bunları nasıl temin edebiliriz bu konudada b
ilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ben tatlı su şamandıralarından hepsinden 3 er takaım almayı düşünüyorum.

F.Mehmet Koray 1948 Ank.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-06-2006, 19:46   #25
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Mehmet abi ben bu şamandıraların isimleri ile vermeye çalışıyorum ki sizlerde türkiyede bulunan balıkmalzemeleri satan dükkanlardan bunları isteyip temin edebilesiniz diye,belki talep üzerine malzeme satıcı dükkanlar bu gibi malzemeleri getirip sizlere sunarlar mesela benim burada balıkmalzeme satan dükkana gidip herhangi malzeme istersem ve dükkanda mevcut değilse satıcı bu malzemenin siparişini verip bizlere bir kaç günde sunuyor yani arz talep meselesi,şunuda belirteyim hazır şamandıralar güzel gözüküyor istersek biraz el becerisi ile hepsini kendimiz yapabiliriz birde ben geçen sene türkiyeden bir çok şamandıra aldım türkiyedede güzel şamandıralar var.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-06-2006, 10:55   #26
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Selim kardeş teşekkürler.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-06-2006, 11:17   #27
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Sami'cim yazmışsın döşenmişsin aslanlar gibi sazanıda çekmişsin :dikkat: resim nerede kardeşim balıkla birlikte ölümsüzleştirildiğiniz an nerede. Resmini bekliyoruz kardeşim.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları