Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-06-2006, 16:11   #1
Sinan
Oltacı

Smile Eleştiri ve Öneri

Arkadaşlar tekrar merhaba.

Bu siteyi yaklaşık iki haftadır biliyorum. Bildiğiniz gibi çok yeniyim sitede. Ancak şunu belirtmek isterim: Bizler kendi isteğimizle burada üye olup birşeyleri (bilgi-tecrübe-sevinç-üzüntü) paylaşmak isteyen balıkçılarız. Çok ama çok az katılım var. Yeni konular çok az açılıyor. Fotoğraflar çok az geliyor buraya. Bu kadar üye var ama katılım çok az. Lütfen biraz daha gayret... Sorular soralım... Bu nasıl avlanır ? Şu nasıl avlanır? gibi... Tecrübelerimizi paylaşalım derim...
Sponsored Links
Eski 14-06-2006, 17:29   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Sinan arkadaşım bu konu daha önce de defalarca konuşuldu, katılımı nasıl arttırırız sorusu gündeme geldi. Fakat ne yazık ki ne yaptıysak katılımı arttıramadık. Umarım senin bu yazın işe yarar ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-06-2006, 17:52   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
katiti tafarından gönderildi
Sinan arkadaşım bu konu daha önce de defalarca konuşuldu, katılımı nasıl arttırırız sorusu gündeme geldi. Fakat ne yazık ki ne yaptıysak katılımı arttıramadık. Umarım senin bu yazın işe yarar ...
Evet aynen katılıyorum.

Sinan abi ilgin için teşekkürler gerçekten duygulandım

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-06-2006, 18:28   #4
Sinan
Oltacı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Evet aynen katılıyorum.

Sinan abi ilgin için teşekkürler gerçekten duygulandım
İmbat ve Dizzy merhaba. Vbulletin ile yapılan bir forum daha biliyorum. Onun sayfa dizaynı gerçekten hoşuma gidiyor. Böyle bir ön yüz yapabilir misin? Şöyle ana logo olarak ta bir foto ya da her gün değişen bir foto... falan... daha sonra önerilerimizi geliştirebiliriz.

Şu sayfaya bir baksanız... Sol da en çok mesaj yazanlar listelenir. (Bu biraz tetikler insanları!)... haftanın balıkçısını falan seçeriz... En çok katılım sağlayanlara karizma puanı falan... Nasıl olur dersiniz?

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 14-06-2006 " tarihinde saat 18:41 itibariyle Sinan tarafından düzenlenmiştir....
Sinan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-06-2006, 18:59   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Resim yollayan kişi sayısı biraz daha fazla olsa ayın balıkçısı anketi düzenlemeyi düşünüyorum deniz ve tatlı su olarak ayrı ayrı belki bu yöntem en azından resim yollanma oranını arttırabilir.

Forumun değişmesi için öncelikle versiyon yükseltmek gerekiyor vbullettin eklentileri genellikle 3.5.x versiyonları için var fakat bizim forumumuz 3.0.8 . Bu aralar vaktim olmadığı için ilgilenemiyorum ama önümüzdeki perşembe öğlenden sonra özgür biri oluyorum (okul bitiyor) o zaman tema değişimine gidilebilir. Ama ayın balıkçısı vs. gibi şeylerin pek taraftarı değilim açıkçası çünkü önemli olan çok mesaj yazmak olmamalı bence fakat bu konuyu gündeme almıycaz demek değildir bu konuyuda düşünüp taşınmak gerekli.
İlginiz için gerçekten çok teşekkürler

Eski 14-06-2006, 19:09   #6
Sinan
Oltacı

Smile

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Resim yollayan kişi sayısı biraz daha fazla olsa ayın balıkçısı anketi düzenlemeyi düşünüyorum deniz ve tatlı su olarak ayrı ayrı belki bu yöntem en azından resim yollanma oranını arttırabilir.

Forumun değişmesi için öncelikle versiyon yükseltmek gerekiyor vbullettin eklentileri genellikle 3.5.x versiyonları için var fakat bizim forumumuz 3.0.8 . Bu aralar vaktim olmadığı için ilgilenemiyorum ama önümüzdeki perşembe öğlenden sonra özgür biri oluyorum (okul bitiyor) o zaman tema değişimine gidilebilir. Ama ayın balıkçısı vs. gibi şeylerin pek taraftarı değilim açıkçası çünkü önemli olan çok mesaj yazmak olmamalı bence fakat bu konuyu gündeme almıycaz demek değildir bu konuyuda düşünüp taşınmak gerekli.
İlginiz için gerçekten çok teşekkürler
İmbat merhaba.

Kırmızı kısımda düşündüğünü söyledin ama daha sonra mavi kısımda taraftarı olmadığını söyledin. Sanırım kararsızsın bu konuda... Kafamı karıştırdın... Neyse... Ben bir üye olarak burası daha iyi nasıl olur düşüncesinden hareketle fikirlerimi söyledim... Dikkate alınır ya da alınmaz... Admin kardeşlerim karar versinler... Ben fikirlerimi paylaşmalıyım ki bir şeyler daha iyi olma yoluna girebilsin... Yoksa ben de bana ne der ve bir kenardan seyredebilirim... Ama bunu yapmayı sevmem...
Eski 14-06-2006, 21:45   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Kırmızı ve mavi yazı arasındaki fark şu kırmızı bölümde ayın balıkçısını resim ile seçiyoruz
mavi kısımda ise mesaj sayısına göre ayın balıkçısını seçiyoruz demek istemiştim.
Sizin ilginiz gerçekten beni mutlu ediyor keşke herkes sizin gibi forumun daha iyi hale gelmesi için fikirlerini bizimle paylaşsa...

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları