Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > Dökümanlar ve Makaleler

Dökümanlar ve Makaleler Makale veya döküman yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-04-2006, 18:43   #1
star
Çımacı

Varsayılan Uyduda balık kanalı

Arkadaşlar merhaba eminim bir çok arkadaşımız hotbirt uydusunda bulunan cahasse pache av kanalını seyrediyordur Özellikle balık avıyla ilgili bölüm çıktığı zaman evde çıt çıkmıyodur. Aynen bizdede öyle ellerinizden öper ikitane oğlum var balık hastası o kanal açıldığı zaman üçümüz beraber ekrandan kendimizi ayıramıyoruz.Annemiz hariç ancak ben size başka bir uydu başka bir kanaldan bahsedeceğim uydu adı hispasat kanal adı caza pesca mükemmel bir kanal cahasse pache kanalından konu olarak daha zengin mükemmel bir kanal merak eden arkadaşlarımız olursa teknik olarak yardımcı olurum .Bu zevkten mahrum kalmamak için üçüncü çanağıda monte ettim. Hepinize iyi seyirler.
star/ankara

Bu mesaj en son " 14-04-2006 " tarihinde saat 18:45 itibariyle star tarafından düzenlenmiştir....
star Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-04-2006, 08:04   #2
aserkansatı
Guest

Star kardeşim o kanal chasse pechenin ispanyol versiyonu değil mi zaten...Aynı konular ama yayın sıklığı farklı sadece...Birbirlerinden farklı bir şey yayınlamıyorlar yanılmıyorsam ama zamanları farklı...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2006, 04:14   #3
karakayalı
Oltacı

karakayalı kullanıcısının avatarı

arkadaşlar,astra uydusunda 'sezon' diye bir kanal var.bazı bölgelerde 90'lık,bazısında da 160'lık çanak gerekli.lnb.universal olacak.
Eski 17-04-2006, 16:00   #4
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Sevgili Murat,
Season kanalı yaklaşık iki senedir,çözülemeyen şifreli yayın grubunda ,1.60 lık çanak la olmazsa bile 1,25 likle (İzmir için) sinyal almanız mümkündür,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2006, 16:05   #5
star
Çımacı

Seko günaydın cazaypesca bence daha faklı gibi çünki chasse pechedeki yerler,kişiler, yorumcular çok farklı. Cazaypesca chasse pecheden balık avı konusunda daha zengin olduğunu düşünüyorum.Seko sen seyrediyormusun?
Murat kardeş bahsettiğin sezon adlı kanal av üzerinemi?
İyi bir pazartesi dileğiyle hoşca ve dostca kalın.
star/1965/ankara
Eski 17-04-2006, 17:52   #6
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Burada adı geçen kanal Seasons 2000 lılarda almanyadada vardı ve halende Planet-Tv diye bir kanalda az da olsa programları var.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2006, 18:17   #7
star
Çımacı

Arkadaşlar cazay pesca hispasat uydusu batı yönüne bakıyor. Herkes 120 çanakla seyrederken ben ankarada 90 lık çanakla 360 kanal indiriyorum. Ege bölgesindeki arkadaşlar rahat seyredebilir İzmirdeki arkadaşlarda rahat seyretmesi lazım Selim kardeş merhaba almanyada hangi uyduları seyrediyorsunuz.
star/1965/ankara
Eski 17-04-2006, 18:42   #8
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Star merhaba bizin bulunduğumuz mahalede çanak anten yok denecek kadar az ben şahsen kablolu yayını seyrediyorum yüzelliden fazla kanal var artı otuza yakın türk kanalları bana yetiyor.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2006, 18:56   #9
star
Çımacı

Tşk. selim kardeş buradada çanakları kötü görüntü oluşturuyor diye kaldırılacak söylentisi var.Ama inan çanakları almamın sebebi av ve belgesel kanallar inşaallah kaldırılmaz hoşcakal.
star/1965/ankara
Eski 18-04-2006, 08:17   #10
aserkansatı
Guest

Alıntı:
star tafarından gönderildi
Seko günaydın cazaypesca bence daha faklı gibi çünki chasse pechedeki yerler,kişiler, yorumcular çok farklı. Cazaypesca chasse pecheden balık avı konusunda daha zengin olduğunu düşünüyorum.Seko sen seyrediyormusun?
Murat kardeş bahsettiğin sezon adlı kanal av üzerinemi?
İyi bir pazartesi dileğiyle hoşca ve dostca kalın.
star/1965/ankara
Yok Star ben sadece duyduğumu yazdım.Öyle duydum ,yoksa izlemiş değilim yani.Bunu bilse bilse bizim levrek Erol bilir.Ona sormak lazım.Sevgiler ...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları