Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-05-2007, 11:19   #1
mufi
Guest

Varsayılan kendimce bir şeyler

Arkadaşlar 1 aydır kendimce bu siteye bir katkım olsun /tuzum olsun diye bir konu üzerinde çalışıyordum ki bu nahoş ortam başladı inanın hevesim kaçtı olay yarım duruyor.
yapmak istediğim şeye gelince:
tubitak ın malum Türkiyedeki balıklar listesi/tablosunu word dosyası olarak aldım ve her balıgın altına resim/foroğrafını ekleyerek oldukça geniş bir danışma dökümanı yapmak istedim ve düşündüm ki bu word dosyası forum da bir kenarda durur. en azından bir ilk olur ve bu sayfalarda olur tüm yeni arkadaşlar faydalanır.bir balık tuttum neydi diye buradan öğrenirler.
sabırla bekliyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-05-2007, 11:27   #2
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

muvaffak abi inanılmaz güzel bir şey olur, ben şahsen printerden hemen bir çıktı alırım arşivime.
abi sen boş ver takma kafana biz inandığımız şeyleri yapalım. hiç hevesin kaçmasın hadi durma başla çalışmaya, bu siteye üye olsun/olmasın faydalanacak yüzlerce amatör ruhlu kişiyi düşün. bizim amacımız da bu sitenin farkını bu tür çalışmalarla, güzel paylaşımlarla ortaya koymak, hoşgörüsüzlük içinde yaşanan kavgalarla değil.
kolay gelsin en kısa zamanda çalışmanı burada ben şahsen görmek istiyorum abim.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 11:57   #3
mufi
Guest

devam edeceğim edeceğim isteyen kardeşlerimize özel de göndereceğim zaten de önemli olan bu alemdeki muhabbeti toparlamak. anlarsın ya
bende bir şeyler yapıp emek vereceğim ama karşılıgında bu site eskisi gibi cıvıl cıvıl olsun isterim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 12:21   #4
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Muvaffak abi çalışman için kolay gelsin. Ancak bu yapmış olduğun çalışma bir kenarda öyle durmayacak merak etme. Bu yönde dökümatasyon ve derlemelerle ilgili Erol abi (Levrek) ile üzerinde çalıştığımız bir BİLGİ BANKASI tarzında bir çalışmamız vardı. Burada sitemizde oluşturulmuş faydalı ve önemli konuları buralarda oluşturan kişinin imzasyla depolayacaz. Senin bu çalışmanda zannımca müstesna bir yerde bulunacaktır, şüphen olmasın abi.

İlker abi hayat devam ediyor, bizler üretken ve paylaşımcılığımızı sürdürdüğümüz sürece zaten kalbi bizlerle bearber olan arkadaşlarımızda yanımızdaki yerlerini alacaklardır. Her aile içinde bu tür tatsızlıklar olmuştur ve olacaktır. Ama önemli olan bunlardan ders çıkarabilmektir. Kolay gelsin Muvaffak abi muaffakiyetler dilerim. RASTGELSİN.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 12:37   #5
sinarit_baba
Oltacı

sinarit_baba kullanıcısının avatarı

Merakla bekliyoruz abicim. Eğer herhangi bir yardıma ihtiyaç olursa hazırım. Bilgisayardan iyi anlarım. Bir de nacizane bir tavsiyem olacak. İnternette genelde balıkların sembolik fotoğrafları oluyor. Çoğu durumda bunlar pek birşey ifade etmiyor yada elle çizim olduğundan oranı tutmuyor. Mümkünse direkt olarak makina ile çekilmiş olan fotoğraflar olursa çok iyi olur. İstenilen balıkların fotoğrafları konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Eski 28-05-2007, 13:04   #6
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Muvaffak Abi eline sağlık gerçekten güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. Naçizane ufak bir hatırlatma/öneri yapayım. [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] sitesinde balıkları latince isimleri ile aratırsan çok güzel fotoğraflarına ulaşabiliyorsun. Gerçi biliyorsundur ama ben yine de söyleyeyim dedim...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 14:48   #7
mufi
Guest

Ersin tmamen dediğin gibi %95 i örjinal foto mertim dediğin site zaten sık kullanımda oradanda faydalandım
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 14:55   #8
mufi
Guest

arkadaşlar mesela ilk iki sayfakı jpg şeklinde.. küçülttüm örnek olsun diye görmeniz için . ancak aslı word dosyası..arada bulunmayan resimlerde var artık onuda Gözde den rica edeceyiz okuldan felan bulabilirse..eklenecek daha 1/4 ü var bitmeyen şu ana kadar 60 sayfa felan oldu

Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 15:01   #9
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

çok güzel olacak abicim ellerine sağlık. bir emrin varsa hazırım

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2007, 15:10   #10
sinarit_baba
Oltacı

sinarit_baba kullanıcısının avatarı

Şimdiden eline sağlık abicim. Bunu birde bilgisayar programı olarak yapsak nasıl olur. İstediğin balığın fotoğrafı, eğer olursa bilgileri falan nerde yaşar ne yer ne içer, nasıl avlanır. Birde programa sitenin reklamını yapıp internete salarsak güzel reklam olur. Benim orta dereceli bilgisayar programcılığı bilgim var. Bunu kıvırabilirim.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları